Sari la conținut

Ana - Dr. Taberei - 0769916036 / 0725326069


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
Reputație: 24017
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Eu am vorbit cu ea și ma programasem pt vineri dar mi s-a schimbat programul fără sa pot modifica...într-un eveniment din acelea neplăcute.

Azi nu pot, dar nici nu ma gândesc sa nu o vizitez, mai ales ca din Conversație chiar e super ok femeia.

Ai ajuns pana la urma?
Link spre comentariu
Reputație: 24017
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Recomand

 

Draguta la fata 8/10 (as zice vreo 35 ani)

Fund frumos 9/10

 

Sani micuti dar corp frumos per ansamblu

 

Atitudine ok, face si anal in cei doar 100 lei fin

 

Locatia langa carrefour market drumul taberei

Ai mai fost de curand?
Link spre comentariu
Reputație: 24017
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am ajuns intre timp. Totul pro, oral din picioare bun, lins oo dar sa fiti epilati proaspat. Normal si anal bun. Singura chestie ca e pe silent, nu prea geme dar recomand sa o incalziti bine inainte la preludiu. Nota 9 per ansamblu, pret si servicii bune ptr dr taberei. De revenit ptr curul ala bun!

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am ajuns intre timp. Totul pro, oral din picioare bun, lins oo dar sa fiti epilati proaspat. Normal si anal bun. Singura chestie ca e pe silent, nu prea geme dar recomand sa o incalziti bine inainte la preludiu. Nota 9 per ansamblu, pret si servicii bune ptr dr taberei. De revenit ptr curul ala bun!

Ai observat ceva suspect in zona intima? Neg.. S-a tot zvonit pe aici..

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
On 7/2/2020 at 11:45 AM, laury said:

Am ajuns intre timp. Totul pro, oral din picioare bun, lins oo dar sa fiti epilati proaspat. Normal si anal bun. Singura chestie ca e pe silent, nu prea geme dar recomand sa o incalziti bine inainte la preludiu. Nota 9 per ansamblu, pret si servicii bune ptr dr taberei. De revenit ptr curul ala bun!

Dam drumul la  SuperOne in timp ce o futem. E bine ca nu face figuri la anal. ;)

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Nu i-am făcut până acum recenzie pentru că avea destule, doar completam ceva deja existent! Dar totuși fiind la mine în drumul taberei, cam singura ok, îi fac: locație pe lângă Auchan Drumul taberei, cei interesați sună. Fata 36, brunetă, multă experiență, am fost la ea de mai multe ori, în diferiți ani. La fel, și la atitudine și la orice, nu sa schimbat. Luat mereu 1 oră, oral, normal, anal. Oralul neprotejat, restul protejat. Fk niciodată, nici nu cred că face. Calitate-preț, 10 pentru ce găsești în drumul taberei, militari. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Acum 4 minute, Wolfff a spus:

Nu i-am făcut până acum recenzie pentru că avea destule, doar completam ceva deja existent! Dar totuși fiind la mine în drumul taberei, cam singura ok, îi fac: locație pe lângă Auchan Drumul taberei, cei interesați sună. Fata 36, brunetă, multă experiență, am fost la ea de mai multe ori, în diferiți ani. La fel, și la atitudine și la orice, nu sa schimbat. Luat mereu 1 oră, oral, normal, anal. Oralul neprotejat, restul protejat. Fk niciodată, nici nu cred că face. Calitate-preț, 10 pentru ce găsești în drumul taberei, militari. 

100 finalizarea/ 200 ora, totul fără grabă.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...