Sari la conținut

Ana - Dr. Taberei - 0769916036 / 0725326069


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare natiune futacioasa!

 

Saptamana trecuta , fiind prin zona mi-am amintit de dameza din topic , zic hai sa -mi incerc norocul formez numarul imi raspunde repede intreb de servicii si disponibilitate

, Ana amabila imi transmite,  sex total, cand vrei , ok zis si facut ma prezint la Billa D.T in 20 min, apoi ma indruma telephonic pana la usa . Dupa usa dameza draguta dar nu sa te dea pe spate ,brunet , corp misto tate mici cur misto inaltime medie . Ma cer la baie apoi pe canapeaua cam micuta incepe cu oral pro destul de bine facut apoi ii cer sa facem normal lady on top cam ca pe vremea adolescentei , se misca bine , simte pula bine stramta apoi am puso capra pe canapea si eu in picioare apoi anal intra ca-n branza fara prea multe eforturi mai dau asa cateva min . si capitulez in curul ala futabil . Ma car la baie si valea.

 

Note :

Dameza :7 nu e vreo frumusete dar futabila.

Oral :8 correct, dar fara prea multe pe langa.

Normal :8 se misca bine si nu comenteaza la pozitii , miscari sau alte mofturi.

Anal:8 a stat cumintica pana la sfarsit, nu a comentat de marime, culoare , forma sau alte mieunaturi cum fac altele.

Locatie:6 cam austera , lipsa unui pat e neobisnuit dar merge si pe canapeaua aia.

GFE: 7 strictul necesar cateva vb, si pa.

 

Taxa locala: 100/fin.

 

De revenit .

 

Spor la futut!

  • Like 4
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Noroc tuturor futaciosilor!

 

Fiind in apropiere de AFI si plictisit de trafic si de ploaie am zis sa ii fac o vizita damezei.

Sunat, raspuns din prima, comunicat tarifele(150 ora / 100 un numar O-N-A) si programat in 20 min.

Exceptand traficul(30 min de la Razoare pana la Billa) in locatie am ajuns relativ usor.

Garsoniera destul de mica, la parter, insa curata si primitoare. Miros destul de puternic de odorizant de camera, insa nu deranjant.

Ana m-a asteptat pe tocurile alea albe, intr-o rochita scurta.. Nu este vreo bunaciune de sta pisica in coada insa nici urata nu e. Zambeste si se face placuta.

 

Am fumat o tigare, am stabilit meniul de-o finalizare(fiind interesat in principal de anal), dupa care i-am cerut un prosop. Are din belsug in dulapurile alea de pe hol :)

 

Baia este ok, curata, gel de dus barbatesc, sampon, de toate.

Am revenit in camera, decartat 100 RON si trecut la actiune:

 

Un oral fara prezervativ, destul de ok, fara prea multe artificii, fara incercari de deep sau zone adiacente, insa suficient de bun cat sa ma trezeasca

Am pus caciulita si am trecut rapid prin normal in pozitia misionarului. Canapeaua aia mica, destul de incomoda, si nebunia mea cu analul m-au facut sa nu stau prea mult pe ganduri. Zis si facut. Si-a dat cu crema si am intrat direct in fundulet, in pozitia umeri craci. Ea pe canapea, eu in genunchi pe jos. A intrat ca unsa, n-a gemut, n-a dat semne ca ar incomoda-o.

Am pus-o apoi in caprita anal, unde am insistat. Are fundul tare apetisant, pielea tare cum au zis si confratii de mai sus; o priveliste tocmai buna pentru actul final. :P

Merge s-o scoti din cur, s-o bagi apoi la loc, insa nu se vede gape-ul ala marfa sa te innebuneasca. In schimb compenseaza ca intra toata. Am mai dat de cateva ori din cur si-am finalizat in caciulita.

Rapid dusat, imbracat si plecat.

Total door2door aprox 35-40 min.

Si cateva note:

 

Ana - 7(sani marimea 2, nu e vreo frumusete dup cum spuneam dar merge fututa)

Oral - 7,5(bine executat, e ce trebuie, insa fara tendinte de deep sau zone adiacente)

Normal - 8(nu asta era motivul pt care venisem)

Anal - 9(o ia pe toata, docila, nu se impotriveste la nimic din ce-i ceri)

Locatie - 8(curatenie, prosoape curate, un plus ar fi un pat in loc de canapea)

GFE - 7,5(raspunde daca o intrebi, nu e gen fast-fuck, se face placuta)

 

O experienta ok raport calitate pret, de revenit!

 

Ciocane tari!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

salutare tuturor ! este a doua mea recenzie si as dori sa nu aruncati cu pietre daca gresesc .

Am fost si eu la  Cumatra tentat de recenziile de mai sus dar pot spune ca nu am fost asa incantat de aspect.....,are un mare minus la fata ,sanii( f. mici)   si operatia de cezariana .

Sa incepem cu recenzia ,am sunat .(.foarte draguta la telefon) m-am programat in 45 min........ 100 ron o finalizare 30 min

Ajuns in locatie am  fost cam  dezamagit de fata dar a compensat fundul , picioarele si amabilitatea fetei (m-a asteptat pe tocuri intr-o rochita sexy)

Am trecut la un oral protejat(foarte bun)  la cererea mea pe acea canapea foarte mica  , fata te cam lasa sa faci ce vrei si nu te grabeste ,chiar am luat-o de cap si i-am bagat-o adanc in gura fara sa se supere  dupa care am trecut la anal in pozitia capta in care am si finalizat .

                        Note     fata 6

                                     oral 9

                                     anal 9

   De revenit sincer eu zic ca nu ,prefer sa pulsez 50 ron si sa merg la ceva mai bun 

Link spre comentariu
  • Telefon: deepinout
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: deepinout
  • Oras:Bucuresti

Salut onoratul auditoriu,

 

Este deja a 5-a oara cand merg la caprioara. Locatia - bine-cunoscuta - langa Billa din Dr Taberei. Locuri de parcare cacalu: langa bloc, pe bulevardul 1 Mai, la Billa, Auchan chiar.

 

Sunat, programat in 30 minute, respectat programarea. Garsoniera draguta, curata, amenajata cu gust, decomandata. Lipsa futodrom (a se citi pat) insa posibilitati multiple de combinatii pe cele doua fotolii respectiv pe jos  :shy:. Baie curata, geluri de dus. Prosop cam mic insa curat si uscat.

 

Servicii: O (pro sau ne, la alegere - fata intreaba), N si A protejate. Tarif: 100 de galbeni tragerea, 150 ora.

 

Capreoara: statura medie, 160-165 cm estimez, creola, piele intinsa si carne tare - ai pe ce pune mana. Sani marimea 1,5 spre 2, frumosi, erectili. Piesa de rezistenta: fundul. Numai cand il vezi si iti vin idei... A mai pus 1-2 kg pe coapse si in zona soldurilor, nimic deranjant. Bate deja spre zona MILF.

M-am dus la ea setat pe anal... Dus scurt, introducere, trecut la actiune: pus fata pe spate cu picioarele ridicate, bagat limba la savarina - curata, fara mirosuri - executat monolog cateva minute dupa care ii spun ca vreau la ochiul maro. Se unge cu o crema, relaxeaza zona si ma invita inauntru. Priveliste de exceptie, incep sa forez incet-incet pana intra toata. Fata geme usor si ma apasa pe buci imprimand ritmul actiunii. Lipsa de antrenament isi spune cuvantul iar contractiile gazelei ma fac sa capitulez repede in balonas: ma lasa sa imi revin si nu se grabeste sa o scoata. T-Rex iese curat, fara surprize iar fata se ofera sa il elibereze din cauciuc si sa il curete.

 

Dus rapid, revenit in camera de actiune, discutat una-alta, trecut la actul II: oral corect fara manute, putina atentie la vecini, ceva incercari de deep. Se straduie insa nu este punctul ei forte. Tocmai de aceea, o rog sa se aseze  :doggystyle si intru din nou pe usa din spate. Priveliste de exceptie, apucat gazela de "manere", gemete discrete, nederanjant. Pompat minute bune, cu schimbari de ritm si adancime, finalizat din nou in "moartea pasiunii".

 

Notele juriului:

 

Locatie: 9 (curata, discreta, mobila noua, amenajata cu gust, favorabila actelor de preacurvie)

Aspect: 8 (la fata nu este fotomodel insa curul ala face toti banii)

Atitudine: 9 (politicoasa, orientata catre client, nu te grabeste si isi da silinta sa te faca sa te simti bine). Genul mai retras, nu se exteriorizeaza prea mult.

Oral: 8 spre 9. Aici mai poate evolua.

Normal: de data asta am sarit peste

Anal: 10 (nu face nazuri, o primeste pe toata, geme usor, are contractii). Este surprinzator de stramta si mai ales curata. Cum spuneam, venisem setat.

Raport bun calitate/pret, am sa revin.

 

Futere, non futere...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:petrosani
  • Oras:petrosani

Buna baieti,este prima mea experienta,si sunt in fuga dar vreau sa fiu si eu de folos pt colegii care incearca ulterior.Mentionez ca nu sunt din zona si este prima experienta de acest gen .

 

Locatie foarte curata si ingrijita,Domnisoara foarte respectuoasa si draguta,am ramas placut impresionat.

Corpul este chiar ok,prestatia la fel.

Binenteles venind de pe drum,am facut un dus,diferite geluri de dus si totodata curatenie la baie,dupa care am trecut la teaba.

A inceput cu un oral bine executat si putin DP,cam 50%...dupa care m trecut la un normal protejat binenteles eu deasupra,miscari bune fara reprosuri,si am incheiat cu un anal scurt(nu m-au mai tinut puterile  :blushing2 )analul frumos cu crema si penetrare totala,foarte placut.

 

Locatie:8

Oral:9

Normal:9

Anal:9

Tarif:7(cam piperat 100 ron finalizarea....parerea mea)

 

Ciocaniti cu incredere.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Salut onoratul auditoriu,

 

Este deja a 5-a oara cand merg la caprioara. Locatia - bine-cunoscuta - langa Billa din Dr Taberei. Locuri de parcare cacalu: langa bloc, pe bulevardul 1 Mai, la Billa, Auchan chiar.

 

Sunat, programat in 30 minute, respectat programarea. Garsoniera draguta, curata, amenajata cu gust, decomandata. Lipsa futodrom (a se citi pat) insa posibilitati multiple de combinatii pe cele doua fotolii respectiv pe jos  :shy:. Baie curata, geluri de dus. Prosop cam mic insa curat si uscat.

 

Servicii: O (pro sau ne, la alegere - fata intreaba), N si A protejate. Tarif: 100 de galbeni tragerea, 150 ora.

 

Capreoara: statura medie, 160-165 cm estimez, creola, piele intinsa si carne tare - ai pe ce pune mana. Sani marimea 1,5 spre 2, frumosi, erectili. Piesa de rezistenta: fundul. Numai cand il vezi si iti vin idei... A mai pus 1-2 kg pe coapse si in zona soldurilor, nimic deranjant. Bate deja spre zona MILF.

M-am dus la ea setat pe anal... Dus scurt, introducere, trecut la actiune: pus fata pe spate cu picioarele ridicate, bagat limba la savarina - curata, fara mirosuri - executat monolog cateva minute dupa care ii spun ca vreau la ochiul maro. Se unge cu o crema, relaxeaza zona si ma invita inauntru. Priveliste de exceptie, incep sa forez incet-incet pana intra toata. Fata geme usor si ma apasa pe buci imprimand ritmul actiunii. Lipsa de antrenament isi spune cuvantul iar contractiile gazelei ma fac sa capitulez repede in balonas: ma lasa sa imi revin si nu se grabeste sa o scoata. T-Rex iese curat, fara surprize iar fata se ofera sa il elibereze din cauciuc si sa il curete.

 

Dus rapid, revenit in camera de actiune, discutat una-alta, trecut la actul II: oral corect fara manute, putina atentie la vecini, ceva incercari de deep. Se straduie insa nu este punctul ei forte. Tocmai de aceea, o rog sa se aseze  :doggystyle si intru din nou pe usa din spate. Priveliste de exceptie, apucat gazela de "manere", gemete discrete, nederanjant. Pompat minute bune, cu schimbari de ritm si adancime, finalizat din nou in "moartea pasiunii".

 

Notele juriului:

 

Locatie: 9 (curata, discreta, mobila noua, amenajata cu gust, favorabila actelor de preacurvie)

Aspect: 8 (la fata nu este fotomodel insa curul ala face toti banii)

Atitudine: 9 (politicoasa, orientata catre client, nu te grabeste si isi da silinta sa te faca sa te simti bine). Genul mai retras, nu se exteriorizeaza prea mult.

Oral: 8 spre 9. Aici mai poate evolua.

Normal: de data asta am sarit peste

Anal: 10 (nu face nazuri, o primeste pe toata, geme usor, are contractii). Este surprinzator de stramta si mai ales curata. Cum spuneam, venisem setat.

Raport bun calitate/pret, am sa revin.

 

Futere, non futere...

Cand zici "creola" te referi de etnie, asa-i? Ca o singura data am fost in acea locatie si am regretat ca am ramas, avand chiar si cosmaruri apoi... :) Am observat ca se perinda mai multe fete "colorate" prin zona aceea. Nu stiu daca am vazut-o pe domnisoara in cauza, dar in perioada cand am fost foarte neinspirat si am "poposit" pe acolo, erau 2 dameze ( una inalta si roscata , iar cealalta pitica si dintoasa), presupunand ca este aceeasi locatie , o garsoniera simpla cu o canapea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Rusine sa iti Fie Domnisoara Ana !!!!!!!!!!!!!!

Faci oamenii sa dea ocol blocului

 

Sa va povestesc ce imi face "Dansa" ieri , sun in jurul orelor 14:20, imi explica cum sta treaba, imi spune sa o sun cu 10-15 minute inainte , asa si fac in jurul orelot 14:45 o sun , imi raspunde , stabilesc cu ea ca ajun in 10-15 minute , imi spune strada , intru pe straduta respectiva , langa Bila , si suna din nou sa iti dea Blocul , cand PULA respuns la telefon , nu numai atat , isi si inchide telefonul.

 

URAT URAT URAT !!!!!!!!

 

Din punctul meu de vedere , MARE teapa .

Nu exista Scuze pentru acest aspect .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poze noi

 

 

Rusine sa iti Fie Domnisoara Ana !!!!!!!!!!!!!!

Faci oamenii sa dea ocol blocului

 

Sa va povestesc ce imi face "Dansa" ieri , sun in jurul orelor 14:20, imi explica cum sta treaba, imi spune sa o sun cu 10-15 minute inainte , asa si fac in jurul orelot 14:45 o sun , imi raspunde , stabilesc cu ea ca ajun in 10-15 minute , imi spune strada , intru pe straduta respectiva , langa Bila , si suna din nou sa iti dea Blocul , cand PULA respuns la telefon , nu numai atat , isi si inchide telefonul.

 

URAT URAT URAT !!!!!!!!

 

Din punctul meu de vedere , MARE teapa .

Nu exista Scuze pentru acest aspect .

  :pepsi Frate trebuie sa o ierti incerca sa puna niste poze pe site si tu o sunai intruna,a iesit bine cu tine nu s-a intalnit si pozele nu a reusit sa le puna :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...