Sari la conținut

😍Andreea😍


Andreea132

Postări Recomandate

  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 49 minute, iancujianu85 a spus:

Hei, salut, chiar vroiam să-ți fac o vizita la bucuresti, ca te am de ceva vreme in vizor, dar de fiecare data, a apărut altceva, in fine dacă ajungi la bz te vizitez sigur, ca si locație ti-as recomanda ceva central, excluzând pensiunile sau hotelurile, te pup

Mersi frumos de sfat cred ca marți o sa ajung oricum atunci postez toate detalii și poze.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Chiar acum, hamstring a spus:

In general, da. Depinde si care parte a bulevardului, nord sau sud.

Pai am găsit una liberă vis-a-vis de Mall și una în sud dar nu e sigura cea din sud dacă se eliberează pana luni.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca langa mall e blocul G2, locatiile nu sunt foarte dotata. Cele din Unirii Sud sunt un pic mai de soi ( apa calda care vine mai repede, nu in lumatate de ora, spatiu, mobila, baie etc), dar, pana la urma conteaza si ce gasesti sau vrei si tu.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 2 minute, hamstring a spus:

Daca langa mall e blocul G2, locatiile nu sunt foarte dotata. Cele din Unirii Sud sunt un pic mai de soi ( apa calda care vine mai repede, nu in lumatate de ora, spatiu, mobila, baie etc), dar, pana la urma conteaza si ce gasesti sau vrei si tu.

Cam greu în perioada asta cu regimul hotelier nu prea sunt disponibile.

Link spre comentariu

Ce sa mai o sa fie coada la tine xa pe timpul lui Ceaușescu!asa vati învățat mai nou postați aici găsiți 2 3 de va dau comenturi si merge treaba!! Nu vreau sa întru în  polenica cu nimeni dar aici avem câțiva care își lustin fetele ,ori se duc la ele pe gratis și apoi pun postari!mai nou sau învățat și ele te duci la ele te întreabă dacă ai cont!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
Acum 9 ore, Sweetboy69 a spus:

Ce sa mai o sa fie coada la tine xa pe timpul lui Ceaușescu!asa vati învățat mai nou postați aici găsiți 2 3 de va dau comenturi si merge treaba!! Nu vreau sa întru în  polenica cu nimeni dar aici avem câțiva care își lustin fetele ,ori se duc la ele pe gratis și apoi pun postari!mai nou sau învățat și ele te duci la ele te întreabă dacă ai cont!

In romana, te rog

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 51 minute, hamstring a spus:

Unirii Sud ar fi un pic mai bune. Dar e acceptabila oricare pana la urma. Cine vrea sa vina la tine tot va veni. Nu e Buzaul asa de mare.

Am luat în sud 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Bună dragilor începând de mâine ora 13:00 voi fi disponibila în Buzău pentru 3 zile.

Numele meu este Andreea am 24 de ani miniona cu forme voluptoase (NU SUNT SLIM).Dacă crezi ca sunt ceea ce cauti nu ezita sa ma contactezi.

SERVICIILE MELE:

🔸️100 finalizarea (oral și normal protejat)

🔸️120 finalizarea(oral neprotejat doar dacă igiena corespunde și normal protejat)

🔸️200 ora (oral neprotejat doar dacă igiena corespunde,normal protejat,69,cunnilingus,intre sani,diferite pozitii,masaj)

NU FAC FINALIZARE ORALA SAU FACIALA SI VA ROG SA NU INSISTATI CU NORMAL NEPROTEJAT SAU ANAL!!!

PROGRAMARI DOAR PE WHTASAPP SAU APEL SI SPECIFICATI CA SUNTETI DE PE FORUM PT CA AM ANUNT SI PE PUBLI24!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Bună dragilor azi sunt disponibila începând cu ora 13:00 pana la 23:00😘😘

Adresa Bulevardul Unirii Sud 62 pe colt la ING.

0734740917

20210925_181925.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Numele meu este Andreea am 24 de ani miniona cu forme voluptoase (NU SUNT SLIM).Dacă crezi ca sunt ceea ce cauti nu ezita sa ma contactezi.

SERVICIILE MELE:

🔸️100 finalizarea (oral și normal protejat)

🔸️120 finalizarea(oral neprotejat doar dacă igiena corespunde și normal protejat)

🔸️200 ora (oral neprotejat doar dacă igiena corespunde,normal protejat,69,cunnilingus,intre sani,diferite pozitii,masaj)

NU FAC FINALIZARE ORALA SAU FACIALA SI VA ROG SA NU INSISTATI CU NORMAL NEPROTEJAT SAU ANAL!!!

PROGRAMARI DOAR PE WHTASAPP SAU APEL SI SPECIFICATI CA SUNTETI DE PE FORUM PT CA AM ANUNT SI PE PUBLI24!

20211213_205704_remastered.jpg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...