Sari la conținut

0726495656 - Mc Dristor - amabila, ascultatoare, nu refuza nimic...


Postări Recomandate

1 oră în urmă, sobyzor a spus:

Salutare,

 

Am fost la ea se comporta ok la inceput dupa a inceput cu probleme de genul nu ai voie sa imi dai palme peste fund ( desi erau incete ) costa extra si multe figuri de genul. Mi-am uitat geanta la ea cand am plecat si dupa statea sa se targuieasca ca o da inapoi numai daca ii dau 50 lei si alte chestii de genul.

Nu recomand

 

Deci eu am fost norocos ca nu mi-a cerut extra. 

Ce sa zic, poate i-a placut de mine.

Multumim de recenzie.

Link spre comentariu
  • Oras:dublin
  • Oras:dublin

Am si eu la ea, locatia langa McDonalds Dristor, locatia e neigienica, fara prosop in baie, nu ai unde sa faci dus, totul dezornonat,

ea e de etnie , cu toate trasaturile caracteristice inclusiv fesele inguste, neatractiva la fatza, burta generoasa, tate mari si lasate,

fese neatractive, pline de bube.Are o costumatie pe care o ia inapoi dupa actiune, fara sa isi faca dus, poate unii se si pisa pe ea , etc, si nu isi face dus, nerasa la pizda de cam 10 zile, transpirata, mi-a ramas mirosul nesuportabil impregnat pe piele, pana acasa cand am facut dus triplu.

La oral neprotejat suge pula, doar capul in gura, zice ca nu poate sa o ia mai mult, nu te intrerupe, dar incepe sa dea semne de nerabdare si sa strambe din nas, ca si cum ar vrea sa termine mai repede, la normal zice ca nu poate doggie, doar misionar sau lingura, da semne ca o doare, anal face doar din lingura, tine mana sa nu io bagi mult, te lasa sa bagi doar varful.

La terminare ma grabit sa termin mai repede in baie, ca are un client jos.

Note:

Locatie-4, lipsa de igiena, prosop la dus, loc unde sa faci dus, mizerie in locatie

Aspect fata- 4, 26 de ani, de etnie get begget, din inima tiganiei, neatractiva

Aspect corp-4, supraponderala, burta generoasa, tate mari si foarte lasate, cur ingust specific etniei,

                         plin de bube

Igiena-        3,nu isi face dus intre clienti, nerasa la pizda de 10 zile

Oral -          7 doar capul pulii in gura, nu te intrerupe dar se uita stramb

Normal-      6 , doar 2 pozitii, zice ca o doare

Anal-           6, doar din lingura, te tine cu mana sa intre doar capul

Raport calitate pret - 4, avand in vedere aspectul si serviciile, 100/200, pretul corect ar fii 50 fara anal. 60 cu anal

Comportament-   7, pasiva, dar posibil doar inactivitate, din cauza intelectului limitat

Se pare ca sunt unii traumatizatii de aglomeratia de tepare, majoritatea tot de etnie, ca sunt foarte multumiti cand 

dau de una pasiva, care nu le da teapa prea pe fata, fara sa mai tina cont de aspect sau de servicii

 

Nu revin si nu recomand

 

  • Like 6
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA

Dupa ce am citit recenzia lui Schweppers am sunat si m-am prezentat la ea.Am invitat-o sa se dezbrace si dupa ce am vazut burta aia si tatele de ziceai ca sunt ciorapi pusi la uscat,am asezat-o in cur pe pat m-am deschis la blugi si i-am bagat-o in gura,am incercat sa o iau de cap ca sa o ia macar pe jumatate dar mi-a spus ca nu poate mai adanc.Dupa vreo zece minute de supt am rugat-o sa monteze caciulita,m-a intrebat daca nu ma dezbrac,i-am spus ca nu si am pus-o in patru labe la coltul patului eu stant tot in picioare langa pat.Am futut-o in cur vreo 10 minute si am finalizat in preze.Eu nu mai calc pe la ea,bani pierduti aiurea.Este femeie de 50 de lei si de o descarcare rapida ca sa nu mai mergi in alta parte.Nu recomand

  • Like 6
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 15 ore, parbiturice9 a spus:

Am si eu la ea, locatia langa McDonalds Dristor, locatia e neigienica, fara prosop in baie, nu ai unde sa faci dus, totul dezornonat,

ea e de etnie , cu toate trasaturile caracteristice inclusiv fesele inguste, neatractiva la fatza, burta generoasa, tate mari si lasate,

fese neatractive, pline de bube.Are o costumatie pe care o ia inapoi dupa actiune, fara sa isi faca dus, poate unii se si pisa pe ea , etc, si nu isi face dus, nerasa la pizda de cam 10 zile, transpirata, mi-a ramas mirosul nesuportabil impregnat pe piele, pana acasa cand am facut dus triplu.

La oral neprotejat suge pula, doar capul in gura, zice ca nu poate sa o ia mai mult, nu te intrerupe, dar incepe sa dea semne de nerabdare si sa strambe din nas, ca si cum ar vrea sa termine mai repede, la normal zice ca nu poate doggie, doar misionar sau lingura, da semne ca o doare, anal face doar din lingura, tine mana sa nu io bagi mult, te lasa sa bagi doar varful.

La terminare ma grabit sa termin mai repede in baie, ca are un client jos.

Note:

Locatie-4, lipsa de igiena, prosop la dus, loc unde sa faci dus, mizerie in locatie

Aspect fata- 4, 26 de ani, de etnie get begget, din inima tiganiei, neatractiva

Aspect corp-4, supraponderala, burta generoasa, tate mari si foarte lasate, cur ingust specific etniei,

                         plin de bube

Igiena-        3,nu isi face dus intre clienti, nerasa la pizda de 10 zile

Oral -          7 doar capul pulii in gura, nu te intrerupe dar se uita stramb

Normal-      6 , doar 2 pozitii, zice ca o doare

Anal-           6, doar din lingura, te tine cu mana sa intre doar capul

Raport calitate pret - 4, avand in vedere aspectul si serviciile, 100/200, pretul corect ar fii 50 fara anal. 60 cu anal

Comportament-   7, pasiva, dar posibil doar inactivitate, din cauza intelectului limitat

Se pare ca sunt unii traumatizatii de aglomeratia de tepare, majoritatea tot de etnie, ca sunt foarte multumiti cand 

dau de una pasiva, care nu le da teapa prea pe fata, fara sa mai tina cont de aspect sau de servicii

 

Nu revin si nu recomand

 

 

"..dus triplu." :)

"Comportament-   7, pasiva, dar posibil doar inactivitate, din cauza intelectului limitat👍

Link spre comentariu
1 oră în urmă, lilisor95 a spus:

Dupa ce am citit recenzia lui Schweppers am sunat si m-am prezentat la ea.Am invitat-o sa se dezbrace si dupa ce am vazut burta aia si tatele de ziceai ca sunt ciorapi pusi la uscat,am asezat-o in cur pe pat m-am deschis la blugi si i-am bagat-o in gura,am incercat sa o iau de cap ca sa o ia macar pe jumatate dar mi-a spus ca nu poate mai adanc.Dupa vreo zece minute de supt am rugat-o sa monteze caciulita,m-a intrebat daca nu ma dezbrac,i-am spus ca nu si am pus-o in patru labe la coltul patului eu stant tot in picioare langa pat.Am futut-o in cur vreo 10 minute si am finalizat in preze.Eu nu mai calc pe la ea,bani pierduti aiurea.Este femeie de 50 de lei si de o descarcare rapida ca sa nu mai mergi in alta parte.Nu recomand

@lilisor95 trebuia sa citesti si recenziile de dupa mine... se pare ca am fost mai norocos decat toti ceilalti... ca mi-a acceptat atatea... eu aici am fost incantat. Privitor la cum arata... cumva n-am subliniat pe nicaieri ca este supermodel ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...