Sari la conținut

Buburuza Nimfomana - 0733471263


Postări Recomandate

Vizitator Marius2907
Reputație: 0

Chiar că Buburuza Nimfomană!

Bună Ramo!

Vă salut, dragi confrați!

Ieri seară mi am făcut curaj să o vizitez pe titulara topicului, optând pentru varianta de 1 oră, pachet normal (300 lei). Am vorbit in cursul zilei pe whatsapp, am stabilit ora, cu 1 oră înainte am dat confirmarea și, ajuns in zona 13 Septembrie am primit adresa exactă. 

Ce pot sublinia pentru persoane eventual mai timide sau care nu s obișnuite cu genul de întâlniri oferite de Ramo : așa cum m a anunțat din cursul zilei, la locație s a aflat si iubitul ei, care a stat cu noi la țigară, in sufragerie. Pentru mine n a fost o problemă mai ales datorită comportamentului tipului, care a fost foarte ok, a stat in colțișorul lui și nu s a băgat in discuție decât când a observat că m am relaxat și eu. Nu vă ascund că a fost o chestie inedită și pentru mine, dar omul chiar a fost ok.

Buuun... să trecem peste și să ajungem la Ramo :

Tipa e foarte sociabilă și deschisă. M a așteptat in niste pantalonași scurți și tricou. Pe scurt, o ținută de casă, dar arăta foarte bine în ea. De apreciat și părul împletit stil afro (cred ca i zice), care mi se pare sexy. Este micuță de statură și slim. Are sânii puțin lăsați și moi, dar mie mi s a părut un avantaj ăsta, că m am putut juca mai bine cu ei 😈. Ce să zic, sunt un copil mare într-un corp și mai mare!

Locație: 8 - apartament cu 2 sau 3 camere, curat, pe 13 Septembrie, cu posibilitatea de a parca stradal, că de obicei se găsesc locuri libere pe acolo.

Aspect : 9, pentru mine, care s fan tipe slim, scunde, cu fund mediu și ferm. Nota e mare pentru că sânii ușor lăsați mie mi s au părut atrăgători și tipa chiar mi s a părut drăguță la corp, față și comportament. 

Acțiune: 10 pentru desfășurarea totală a întâlnirii.

După o socializare de 2 țigări, Ramo m a condus în dormitor, unde am început cu sărut, FK, dezbrăcat reciproc, oral reciproc (ON) și NP (din fericire pt mine, doar eu pe ea, deși, la câte jucării avea, mi a fost puțin teamă!).

Aici, la acțiune, mi s a părut că tipa se deosebește de majoritatea fetelor întâlnite până in prezent de mine. Chiar se vede pe ea că i place... geme, se udă, se zvarcoleste... Nu știu cum să vă spun, dar tipa m a făcut să ma simt un mare armăsar, deși eu abia ma calific la ponei! A stat numai udă pe lângă mine, a tras de mine mai aproape și m a ținut numai excitat.

Ca sa nu vă mai zic ca face cim și înghițit pentru că i place! Și chiar am crezut o când mi a zis asta, că la a doua finalizare a cerut singură cim.

ON : 10 chiar a fost deep (o bănuiesc că poate mai mult, dar asta e natura m a dotat mai mult cu burtă decât cu altceva 🤡), cu atenție peste tot, ușor facefuck, cim și înghițit. E o Nadia Comăneci a oralului fata asta, după părerea mea!

NP : n as nota, c a fost scurt și eu eram tot cu gândul la ON și cim. Ce să zic, chiar mi a plăcut oralul... Ca idee, puțin lot, s a simțit bine, dar am revenit degrabă la ON.

Igiena: 10. Fata era curată și mirosea bine, n am ce comenta.

Domnilor, scuze c am lungit o atâta, dar chiar a fost o experiență erotică a dracu de excitantă cu fata asta. Sincer, nu mă așteptam să fie așa mișto întâlnirea cu ea!

Încă o dată, mulțumesc utilizatorilor care au avut mereu recenzii obiective pe forumul ăsta!

Mulțumesc Ramo pentru o oră sexy ca dracu!

Pentru restul... cardane tari, tracțiune integrală și putere diesel! Vă pup pe parbriz!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
On 1/2/2022 at 11:34 AM, ramo966 said:

La multi ani tuturor, sper ca o sa ne distram si sa ne simtit bine in continuare, macar pe masura anului precedent.

335219829_WhatsAppImage2022-01-01at23_21_09.jpeg.fb65a355983c1a5770a7db759d16961f.jpeg

  

Am inteles acum, sincer a fost doar ghinion, sa ma revansez iti ofer 1 ora bonus cand ne v-om vedea.
 

Tinand cont ca am viata personala, poate nu ma simt bine sau sunt in programare iar eu nu vad asta ca o meserie, tu ce ai propune? Cei cu "radare" pot mentiona asta cand ma contacteaza ca sa nu le scriu inapoi daca au trecut 5 minute :D. Alta idee eu nu am si sa imi iau "secretara/peste" nu am nevoie :)

Ai de pula mea ce pizda nasoală

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0
La 02.01.2022 la 16:25, ramo966 a spus:

Dupa 3 ore de sex, e o poza naturala a pizdei mele folosite cum trebuie :P
 

Am mai scris o poveste draguta dintr-o intamplare, 3 fete si 2 baieti (agatati pe Tinder).
 

Orgy Story

So here we were, chilling in our home and surfing the dating apps, looking for a hot chick to have some fun. I matched with some girls, chatted with others and found this interesting "couple" that also had a girl friend and were looking to have some fun. Sounds good right? It also did to js so we invited them over.

They arived, a boy and two girls, one of the girls didn't have boobs and ass but still a good fuck and had a really strong obsession for dick. To suck it and be fucked.

The night started pretty boring to be honest, we sat in the living room, the boys were chatting but the girls were extremely shy at first.

After a proximate of an hour, I decided to invite the girls in my play room to show them my fun toys. Start to warm them up and get them a little excited. Ready for what's to come, planned in my head.

You can find the rest of the story here: onlyfans.com/ramo996 ♥️.

2 baieti agatati de pe tinder sau 1 agatat si unul era sotul?🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, kido said:

2 baieti agatati de pe tinder sau 1 agatat si unul era sotul?🤣🤣

sincer a fost un pic ciudat, un cuplu cu beneficii si inca o fata dar la final am aflat ca se cunosteau oarecum tot de pe Tinder. Weird dar meh, we had fun :))

 

 

20 hours ago, Marius2907 said:

Chiar că Buburuza Nimfomană!

Bună Ramo!

Vă salut, dragi confrați!

Ieri seară mi am făcut curaj să o vizitez pe titulara topicului, optând pentru varianta de 1 oră, pachet normal (300 lei). Am vorbit in cursul zilei pe whatsapp, am stabilit ora, cu 1 oră înainte am dat confirmarea și, ajuns in zona 13 Septembrie am primit adresa exactă. 

Ce pot sublinia pentru persoane eventual mai timide sau care nu s obișnuite cu genul de întâlniri oferite de Ramo : așa cum m a anunțat din cursul zilei, la locație s a aflat si iubitul ei, care a stat cu noi la țigară, in sufragerie. Pentru mine n a fost o problemă mai ales datorită comportamentului tipului, care a fost foarte ok, a stat in colțișorul lui și nu s a băgat in discuție decât când a observat că m am relaxat și eu. Nu vă ascund că a fost o chestie inedită și pentru mine, dar omul chiar a fost ok.

Buuun... să trecem peste și să ajungem la Ramo :

Tipa e foarte sociabilă și deschisă. M a așteptat in niste pantalonași scurți și tricou. Pe scurt, o ținută de casă, dar arăta foarte bine în ea. De apreciat și părul împletit stil afro (cred ca i zice), care mi se pare sexy. Este micuță de statură și slim. Are sânii puțin lăsați și moi, dar mie mi s a părut un avantaj ăsta, că m am putut juca mai bine cu ei 😈. Ce să zic, sunt un copil mare într-un corp și mai mare!

Locație: 8 - apartament cu 2 sau 3 camere, curat, pe 13 Septembrie, cu posibilitatea de a parca stradal, că de obicei se găsesc locuri libere pe acolo.

Aspect : 9, pentru mine, care s fan tipe slim, scunde, cu fund mediu și ferm. Nota e mare pentru că sânii ușor lăsați mie mi s au părut atrăgători și tipa chiar mi s a părut drăguță la corp, față și comportament. 

Acțiune: 10 pentru desfășurarea totală a întâlnirii.

După o socializare de 2 țigări, Ramo m a condus în dormitor, unde am început cu sărut, FK, dezbrăcat reciproc, oral reciproc (ON) și NP (din fericire pt mine, doar eu pe ea, deși, la câte jucării avea, mi a fost puțin teamă!).

Aici, la acțiune, mi s a părut că tipa se deosebește de majoritatea fetelor întâlnite până in prezent de mine. Chiar se vede pe ea că i place... geme, se udă, se zvarcoleste... Nu știu cum să vă spun, dar tipa m a făcut să ma simt un mare armăsar, deși eu abia ma calific la ponei! A stat numai udă pe lângă mine, a tras de mine mai aproape și m a ținut numai excitat.

Ca sa nu vă mai zic ca face cim și înghițit pentru că i place! Și chiar am crezut o când mi a zis asta, că la a doua finalizare a cerut singură cim.

ON : 10 chiar a fost deep (o bănuiesc că poate mai mult, dar asta e natura m a dotat mai mult cu burtă decât cu altceva 🤡), cu atenție peste tot, ușor facefuck, cim și înghițit. E o Nadia Comăneci a oralului fata asta, după părerea mea!

NP : n as nota, c a fost scurt și eu eram tot cu gândul la ON și cim. Ce să zic, chiar mi a plăcut oralul... Ca idee, puțin lot, s a simțit bine, dar am revenit degrabă la ON.

Igiena: 10. Fata era curată și mirosea bine, n am ce comenta.

Domnilor, scuze c am lungit o atâta, dar chiar a fost o experiență erotică a dracu de excitantă cu fata asta. Sincer, nu mă așteptam să fie așa mișto întâlnirea cu ea!

Încă o dată, mulțumesc utilizatorilor care au avut mereu recenzii obiective pe forumul ăsta!

Mulțumesc Ramo pentru o oră sexy ca dracu!

Pentru restul... cardane tari, tracțiune integrală și putere diesel! Vă pup pe parbriz!

❤️:* :* multumesc pentru recenzie si te mai asteptam pe la noi :D ❤️ 

Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0
Acum 5 minute, ramo966 a spus:

sincer a fost un pic ciudat, un cuplu cu beneficii si inca o fata dar la final am aflat ca se cunosteau oarecum tot de pe Tinder. Weird dar meh, we had fun :))

 

 

❤️:* :* multumesc pentru recenzie si te mai asteptam pe la noi :D ❤️ 

I-ai taxat sau a fost doar de fun ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 12/25/2021 at 7:38 PM, AlejandroRO said:

Am avut si eu o programare anulata dar a ramas ca ne vedem la inceputul lui ianuarie. Revin atunci cu detalii despre cum a fost sau daca nu am mai ajuns sa ne vedem.

 

Daca merge totul bine o sa ma intalnesc cu ea la inceputul lui ianuarie si o s-o intreb si de faza cu colegul, chiar sunt curios :) 

Am avut programare pentru marti insa a aparut la ea o problema medicala (mi-a trimsi poza pe WhatsApp) si am reprogramat pentru vineri. Pare mai greu de prins dar la mine este si din cauza timpului meu liber (pot doar pana la pranz) dar nu am inca senzatia ca se eschiveaza. Vineri vin cu recenzia dupa intalnire.

On 1/3/2022 at 7:45 PM, Marius2907 said:

Chiar că Buburuza Nimfomană!

Bună Ramo!

Vă salut, dragi confrați!

Ieri seară mi am făcut curaj să o vizitez pe titulara topicului, optând pentru varianta de 1 oră, pachet normal (300 lei). Am vorbit in cursul zilei pe whatsapp, am stabilit ora, cu 1 oră înainte am dat confirmarea și, ajuns in zona 13 Septembrie am primit adresa exactă. 

Ce pot sublinia pentru persoane eventual mai timide sau care nu s obișnuite cu genul de întâlniri oferite de Ramo : așa cum m a anunțat din cursul zilei, la locație s a aflat si iubitul ei, care a stat cu noi la țigară, in sufragerie. Pentru mine n a fost o problemă mai ales datorită comportamentului tipului, care a fost foarte ok, a stat in colțișorul lui și nu s a băgat in discuție decât când a observat că m am relaxat și eu. Nu vă ascund că a fost o chestie inedită și pentru mine, dar omul chiar a fost ok.

Buuun... să trecem peste și să ajungem la Ramo :

Tipa e foarte sociabilă și deschisă. M a așteptat in niste pantalonași scurți și tricou. Pe scurt, o ținută de casă, dar arăta foarte bine în ea. De apreciat și părul împletit stil afro (cred ca i zice), care mi se pare sexy. Este micuță de statură și slim. Are sânii puțin lăsați și moi, dar mie mi s a părut un avantaj ăsta, că m am putut juca mai bine cu ei 😈. Ce să zic, sunt un copil mare într-un corp și mai mare!

Locație: 8 - apartament cu 2 sau 3 camere, curat, pe 13 Septembrie, cu posibilitatea de a parca stradal, că de obicei se găsesc locuri libere pe acolo.

Aspect : 9, pentru mine, care s fan tipe slim, scunde, cu fund mediu și ferm. Nota e mare pentru că sânii ușor lăsați mie mi s au părut atrăgători și tipa chiar mi s a părut drăguță la corp, față și comportament. 

Acțiune: 10 pentru desfășurarea totală a întâlnirii.

După o socializare de 2 țigări, Ramo m a condus în dormitor, unde am început cu sărut, FK, dezbrăcat reciproc, oral reciproc (ON) și NP (din fericire pt mine, doar eu pe ea, deși, la câte jucării avea, mi a fost puțin teamă!).

Aici, la acțiune, mi s a părut că tipa se deosebește de majoritatea fetelor întâlnite până in prezent de mine. Chiar se vede pe ea că i place... geme, se udă, se zvarcoleste... Nu știu cum să vă spun, dar tipa m a făcut să ma simt un mare armăsar, deși eu abia ma calific la ponei! A stat numai udă pe lângă mine, a tras de mine mai aproape și m a ținut numai excitat.

Ca sa nu vă mai zic ca face cim și înghițit pentru că i place! Și chiar am crezut o când mi a zis asta, că la a doua finalizare a cerut singură cim.

ON : 10 chiar a fost deep (o bănuiesc că poate mai mult, dar asta e natura m a dotat mai mult cu burtă decât cu altceva 🤡), cu atenție peste tot, ușor facefuck, cim și înghițit. E o Nadia Comăneci a oralului fata asta, după părerea mea!

NP : n as nota, c a fost scurt și eu eram tot cu gândul la ON și cim. Ce să zic, chiar mi a plăcut oralul... Ca idee, puțin lot, s a simțit bine, dar am revenit degrabă la ON.

Igiena: 10. Fata era curată și mirosea bine, n am ce comenta.

Domnilor, scuze c am lungit o atâta, dar chiar a fost o experiență erotică a dracu de excitantă cu fata asta. Sincer, nu mă așteptam să fie așa mișto întâlnirea cu ea!

Încă o dată, mulțumesc utilizatorilor care au avut mereu recenzii obiective pe forumul ăsta!

Mulțumesc Ramo pentru o oră sexy ca dracu!

Pentru restul... cardane tari, tracțiune integrală și putere diesel! Vă pup pe parbriz!

Multumim pentru recenzie, sper sa am parte si eu de o experienta cel putin la fel de buna peste 2 zile 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
21 hours ago, kido said:

I-ai taxat sau a fost doar de fun ?

doar fun.
 

 

13 minutes ago, AlejandroRO said:

Am avut programare pentru marti insa a aparut la ea o problema medicala (mi-a trimsi poza pe WhatsApp) si am reprogramat pentru vineri. Pare mai greu de prins dar la mine este si din cauza timpului meu liber (pot doar pana la pranz) dar nu am inca senzatia ca se eschiveaza. Vineri vin cu recenzia dupa intalnire.

Multumim pentru recenzie, sper sa am parte si eu de o experienta cel putin la fel de buna peste 2 zile 😁

:* 

Link spre comentariu
Vizitator Marius2907
Reputație: 0
Acum 4 ore, AlejandroRO a spus:

Am avut programare pentru marti insa a aparut la ea o problema medicala (mi-a trimsi poza pe WhatsApp) si am reprogramat pentru vineri. Pare mai greu de prins dar la mine este si din cauza timpului meu liber (pot doar pana la pranz) dar nu am inca senzatia ca se eschiveaza. Vineri vin cu recenzia dupa intalnire.

Multumim pentru recenzie, sper sa am parte si eu de o experienta cel putin la fel de buna peste 2 zile 😁

Cu plăcere colegu! Sper chiar mai bună să fie experienta! Oricum ar fi, asteptam recenzie! Baftă!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 1/6/2022 at 12:44 AM, Adriacob89 said:

Minte asta de stinge, împreună cu pestele ei care are mai multe conturi. Căutați pozele mai vechi, să vedeți ce nasoală e. Însă fiecare cu gusturile sale

in legatura cu ce mint? Si ce legatura au pozele vechi? Sunt aceeasi persoana de acum cateva luni :)) 

Si aici pe Nimfomane avem un singur cont, la fel ca pe Only. Daca mai exista un alt cont nu suntem noi in spate si este fake. Be aware of scammers :* 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Minți in legătură cu țepele pe care le dai la programări și cu experiențele avute. Du te la baie, spala te cu apa rece bine de tot pe față și apoi uita te in oglinda.

Pai tu vezi ce ugere obosite ai? De pizda nu mai zic nimic, au zis colegii înainte. Praf

Link spre comentariu
La 05.01.2022 la 14:16, AlejandroRO a spus:

Am avut programare pentru marti insa a aparut la ea o problema medicala (mi-a trimsi poza pe WhatsApp) si am reprogramat pentru vineri. Pare mai greu de prins dar la mine este si din cauza timpului meu liber (pot doar pana la pranz) dar nu am inca senzatia ca se eschiveaza. Vineri vin cu recenzia dupa intalnire.

Multumim pentru recenzie, sper sa am parte si eu de o experienta cel putin la fel de buna peste 2 zile 😁

A avut loc întâlnirea? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 36 minute, AlejandroRO a spus:

Nu i-a trecut și am ales eu să amân și probabil până prin 26 ianuarie nu o să am cum ajunge. Momentan rămâne pe wishlist doar 😔

Cum adica nu i-a trecut problema medicală dacă ea a anunțat cu 3 ore in urma ca e disponibila? Nu mai inteleg nimic…cineva minte aici. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 38 minute, ramo966 a spus:

Am facut un herpes de la un produs de epilare si mi-a ramas un semn si e jenant ca e la coltu gurii si se vindeca greu.

Cum sa faci herpes de la un produs de epilare si inca la...”coltu gurii”??? Si cu toate astea ieri erai disponibila. Covid, aniversare, herpes, etc. Pare ca e dupa principiul ”daca nu poti sa ii convingi abureste-i”. Genul asta de explicatii nu ajuta. Mai bine fara!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu are importantă de la ce a făcut herpesul pana la urma…dar sa faci oral neprotejat si sarut cu herpes parca nu suna prea apetisant. 
In fine, treaba ei si a clienților dacă accepta asta dar un mic repaus in situațiile astea nu cred ca strica.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Herpesul este o boala cu transmitere prin contact direct la care nu exista tratament (antibiotic, etc). Se transmite cel mai usor cand are eruptia ( bubita respectiva ) Dar totusi bubita o sa-ti treaca, deci nu o sa ramana aspectul vizual, insa este posibil sa iti reapara in viitor. Iti va dispare mai repede bubita cu plasturi antiherpetici de la farmacie. 

Link spre comentariu
Acum 14 ore, partygoer a spus:

Cum sa faci herpes de la un produs de epilare si inca la...”coltu gurii”??? Si cu toate astea ieri erai disponibila. Covid, aniversare, herpes, etc. Pare ca e dupa principiul ”daca nu poti sa ii convingi abureste-i”. Genul asta de explicatii nu ajuta. Mai bine fara!

Si eu am avut programare joi. Dar,a murit bunica. 

Link spre comentariu

13 hours ago, Scobitoare said:

Herpesul este o boala cu transmitere prin contact direct la care nu exista tratament (antibiotic, etc). Se transmite cel mai usor cand are eruptia ( bubita respectiva ) Dar totusi bubita o sa-ti treaca, deci nu o sa ramana aspectul vizual, insa este posibil sa iti reapara in viitor. Iti va dispare mai repede bubita cu plasturi antiherpetici de la farmacie. 

Herpesul e un virus deci clar nu antibiotice ar fi ca tratament ci antivirale. Poti sa iei antivirale ca sa reduci simptomele dar un plasture functioneaza cel mai bine. Oricum 70% din oameni au herpes si majoritatea nu au nici un simptom.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...