Sari la conținut

Buburuza Nimfomana - 0733471263


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, corsarul74 a spus:

Si eu am avut programare joi. Dar,a murit bunica. 

Bunica cui?  
 
Eu cred așa: fata are “abonamente” menționa ea ceva pe alte pagini, si dacă esti nou si stabilesti programare cu ea si apoi între timp vrea un “abonat” sau unul mai vechi sa vina il primește pe el, si tie când ii scrii pt confirmare îți bagă scuze covid,herpes,moare cățelul si tot așa. 

Bun, nicio problema ca prioritizează pe cei vechi e dreptul ei DAR măcar sa nu mai facă programări la cei noi ci sa-i primească doar in ziua respectiva când stie sigur ca unul “vechi” nu vine la ora aia. In acest fel nu încurca pe nimeni…pt ca eu m-as oftica sa stiu ca am asteptat o zi sau doua s-o fut si apoi sa bage scuze, când as fi putut sa stabilesc in alta parte unde eram primit sigur. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 2 minute, Subterana a spus:

Bunica cui?  
 
Eu cred așa: fata are “abonamente” menționa ea ceva pe alte pagini, si dacă esti nou si stabilesti programare cu ea si apoi între timp vrea un “abonat” sau unul mai vechi sa vina il primește pe el, si tie când ii scrii pt confirmare îți bagă scuze covid,herpes,moare cățelul si tot așa. 

Bun, nicio problema ca prioritizează pe cei vechi e dreptul ei DAR măcar sa nu mai facă programări la cei noi ci sa-i primească doar in ziua respectiva când stie sigur ca unul “vechi” nu vine la ora aia. In acest fel nu încurca pe nimeni…pt ca eu m-as oftica sa stiu ca am asteptat o zi sau doua s-o fut si apoi sa bage scuze, când as fi putut sa stabilesc in alta parte unde eram primit sigur. 

Bunica ei.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la farmacie si mi-au dat plasturi si crema cu care ma dau in fiecare zi. E pe cale sa dispara bubita dar am anuntat pe toata lumea inainte ca nah, sa nu se sperie dar asta nu inseamna ca nu mai am pizda si curu disonibil :P

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 1/10/2022 at 1:40 PM, Subterana said:

Bunica cui?  
 
Eu cred așa: fata are “abonamente” menționa ea ceva pe alte pagini, si dacă esti nou si stabilesti programare cu ea si apoi între timp vrea un “abonat” sau unul mai vechi sa vina il primește pe el, si tie când ii scrii pt confirmare îți bagă scuze covid,herpes,moare cățelul si tot așa. 

Bun, nicio problema ca prioritizează pe cei vechi e dreptul ei DAR măcar sa nu mai facă programări la cei noi ci sa-i primească doar in ziua respectiva când stie sigur ca unul “vechi” nu vine la ora aia. In acest fel nu încurca pe nimeni…pt ca eu m-as oftica sa stiu ca am asteptat o zi sau doua s-o fut si apoi sa bage scuze, când as fi putut sa stabilesc in alta parte unde eram primit sigur. 

Si tu ai primit scuze cu herpes? Alta data la fel cand sa confirme a spus ca ii este rau (daca nu eram la primul refuz as fi fost intelegator).

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
55 minutes ago, AlejandroRO said:

Si tu ai primit scuze cu herpes? Alta data la fel cand sa confirme a spus ca ii este rau (daca nu eram la primul refuz as fi fost intelegator).

Asta e, se mai intampla, sorry. Vroiai sa te mint si sa ma vezi cu herpesul pe fata sau sa ma fut mecanic in timp ce mie imi era rau? Nu cred ca ai mai fi avut nici tu placere si nici eu, ai fi dat bani aiurea, experienta naspa, etc.... Prefer sa anulez... Am facut gresit? (tinand cont ca nu sunt vrajitoare sa stiu ce se intampla in viitor desi mi-ar fi placut :*)

Link spre comentariu
On 1/9/2022 at 7:45 PM, partygoer said:

Cum sa faci herpes de la un produs de epilare si inca la...”coltu gurii”??? Si cu toate astea ieri erai disponibila. Covid, aniversare, herpes, etc. Pare ca e dupa principiul ”daca nu poti sa ii convingi abureste-i”. Genul asta de explicatii nu ajuta. Mai bine fara!

e clar ca are HPV de la intalnirile sexuale, o sa evit sa nu fac bube la pula :))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, pestetzigan said:

e clar ca are HPV de la intalnirile sexuale, o sa evit sa nu fac bube la pula :))

Vai, inseamna ca cei de la Regina Maria m-au mintit... Doctori nemernici... Imi puteti oferi o consultatie cu tot cu analize domn doctor?

Link spre comentariu

Programare de cu o zi inainte si apoi nu s-a mai raspuns la mesaje. Vad ca mai multi colegi de mai sus au spus despre nerespectarea programarilor. Noroc ca stau prin zona (13 Septembrie), am mai incercat cu o sapt mai tarziu si am primit dupa 3 ore de cand trebuia sa imi confirme, scuzele ca "venise o prietena" si nu a putut. Stiti, sentimentul acela cand ii scrii in whatsapp, apare activa, si apoi iar apare online in whatsapp si iar si iar, apoi dupa 3 ore te baga si pe tine in seama si iti da mesaj inapoi ca " a venit o prietena " In fine, am ajuns prin Decembrie si am avut una dintre cele mai stranii intalniri din ultimul timp.  

Ma gandisem initial sa nu fac recenzia, dar mai bine sa stie lumea cam la ce sa se astepte. Dupa ce ajung in locatie, bloc reabilitat recent, etaj inferior. Aici incepe povestea...

Locatie 9: zona 13 Septembrie, camera de lucru cu un pat impins in peretele lateral, o mica carpetica ovala pusa in lateral ( probabil utila daca vrei sa ii dai din picioare ). Baia dotata cu gel de dus. 

 

Caprioara 4: Ceva ciudat cam cat jumatate de falanga atat in coltul gurii cat si sub buza inferioara. Inca se vede si in poza ei din 27 Ianuarie, la coltul gurii, probabil ca inca are. Arata la momentul acela gen carne vie. Primul gand a fost, asta este... refuz politicos si plec. Dar cand intru ( nu are usa la sufragerie ) vad un barbat mai tuciuriu pe canapea cu cateva energizante pe masuta. Ca sa ma intelegeti, nici eu nu sunt alb ca laptele, nici pe departe, insa respectivul clar cu un ten mai tuciuriu. Acum deja povestea devenea interesanta.... Deci femeia nu stiu ce avea la gura ca herpesul cum zice ea nu prea stiu ce sa zic, dar sa apara si pe coltul gurii si sub buza? Barbatul cam 1.70, clar nu roman. Sincer cand ma duc sa ma relaxez la o fata nu prea ma incanta cand il vad pe altul cu atat mai putin cand vad ca este tuciuriu. Acum fiecare cu stilul si preferintele lui..... O pisica bej care statea cuminte prin zona. Am zis asta este, nu fac oral nici macar protejat cand am vazut-o asa. Dar nici sa imi bat joc de timpul meu si sa plec cu outele pline asa ca am decis sa vad cum este in camera de joaca. Camera de joaca nu are nici un fel de ambient gen lumini difuze, muzica, nici macar pusa de pe telefon. Doar ce se aude prin usa inchisa a camerei de joaca din ce o fi vizionand "iubi" la TV-ul din sufragerie. Nu stiu daca ati vazut o femeie la 20 si ceva de ani care sa aibe sanii atat de lasati. Dar cum sa zic, ceva lasati gen nu au volum, ca si cum ar fi disparut din masa sanalui. Ca aspect, are genul acela de corp care nu a fost tonifiat niciodata, adica nu poti sa zici nici ca are abdomen plat, nici ca este cu forme

 

GFE - nici nu stiu cum sa notez avand in vedere cele de mai sus caci mie mi se cam aprinsesera beculetele ceea ce cam taie din partea de GFE

 

Oral - N/A. Nu, in nici un caz. Nici macar protejat cu ce are la gura. Nu stiu daca ce are este herpes insa ala clar se ia prin oral neprotejat ( chiar si cand herpesul nu este activ, adica chiar daca nu este buba vizibila )


Normal 6 Venisem statut si nici nu mai aveam timp sa caut alta fata. Sa fac descarcarea. Pusa capra ca sa nu vad sanii aia si pompat cu terminare in prez. Igienizat si plecat

 

 

Halat : 300 lei ora

De revenit: Eu sigur nu.

De recomandat: nu

  • Like 3
  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 12/23/2021 at 8:58 PM, rocambole said:

Mie mi-a dat țeapă a 3-a oară, în legătură cu programarea. Voiam o oră, varianta hard, cu Ramo în postură de submisivă. Prima dată a fost răcită, suspectă de covid. A doua oară și-a uitat telefonul la o prietenă, iar de recuperat, a făcut-o la câteva ore după ce a expirat programarea. A treia oară azi, programare făcută pentru ora 12. S-a trezit cu părinții ei în vizită neanunțată, până după Crăciun. Dar văd că e disponibilă pentru programări până la ora 0,00. Probabil că în perioada orară corespunzătoare programării mele a stat să îi convingă despre ceea ce face, și mai ales despre beneficiile ce decurg de aici. Eu chiar nu înțeleg de ce mi-a făcut asta. Nu am avut nicio interacțiune în prealabil. Probabil că nu vrea să practice serviciile de submisivă (oricum, nu am văzut niciun review pe tema asta), sau își selectează clienții doar de pe onlyfans, unde recunosc că nu am cont. Eu atât am avut de spus, asta a fost experiența mea, deși recunosc sincer că am insistat cu programările, în ciuda refuzurilor, fiindcă eu chiar voiam să experimentez serviciile pe care se laudă singură că le oferă. Vă doresc sărbători cu bine! 

 

6 hours ago, Scobitoare said:

Programare de cu o zi inainte si apoi nu s-a mai raspuns la mesaje. Vad ca mai multi colegi de mai sus au spus despre nerespectarea programarilor. Noroc ca stau prin zona (13 Septembrie), am mai incercat cu o sapt mai tarziu si am primit dupa 3 ore de cand trebuia sa imi confirme, scuzele ca "venise o prietena" si nu a putut. Stiti, sentimentul acela cand ii scrii in whatsapp, apare activa, si apoi iar apare online in whatsapp si iar si iar, apoi dupa 3 ore te baga si pe tine in seama si iti da mesaj inapoi ca " a venit o prietena " In fine, am ajuns prin Decembrie si am avut una dintre cele mai stranii intalniri din ultimul timp.  

Ma gandisem initial sa nu fac recenzia, dar mai bine sa stie lumea cam la ce sa se astepte. Dupa ce ajung in locatie, bloc reabilitat recent, etaj inferior. Aici incepe povestea...

Locatie 9: zona 13 Septembrie, camera de lucru cu un pat impins in peretele lateral, o mica carpetica ovala pusa in lateral ( probabil utila daca vrei sa ii dai din picioare ). Baia dotata cu gel de dus. 

 

Caprioara 4: Ceva ciudat cam cat jumatate de falanga atat in coltul gurii cat si sub buza inferioara. Inca se vede si in poza ei din 27 Ianuarie, la coltul gurii, probabil ca inca are. Arata la momentul acela gen carne vie. Primul gand a fost, asta este... refuz politicos si plec. Dar cand intru ( nu are usa la sufragerie ) vad un barbat mai tuciuriu pe canapea cu cateva energizante pe masuta. Ca sa ma intelegeti, nici eu nu sunt alb ca laptele, nici pe departe, insa respectivul clar cu un ten mai tuciuriu. Acum deja povestea devenea interesanta.... Deci femeia nu stiu ce avea la gura ca herpesul cum zice ea nu prea stiu ce sa zic, dar sa apara si pe coltul gurii si sub buza? Barbatul cam 1.70, clar nu roman. Sincer cand ma duc sa ma relaxez la o fata nu prea ma incanta cand il vad pe altul cu atat mai putin cand vad ca este tuciuriu. Acum fiecare cu stilul si preferintele lui..... O pisica bej care statea cuminte prin zona. Am zis asta este, nu fac oral nici macar protejat cand am vazut-o asa. Dar nici sa imi bat joc de timpul meu si sa plec cu outele pline asa ca am decis sa vad cum este in camera de joaca. Camera de joaca nu are nici un fel de ambient gen lumini difuze, muzica, nici macar pusa de pe telefon. Doar ce se aude prin usa inchisa a camerei de joaca din ce o fi vizionand "iubi" la TV-ul din sufragerie. Nu stiu daca ati vazut o femeie la 20 si ceva de ani care sa aibe sanii atat de lasati. Dar cum sa zic, ceva lasati gen nu au volum, ca si cum ar fi disparut din masa sanalui. Ca aspect, are genul acela de corp care nu a fost tonifiat niciodata, adica nu poti sa zici nici ca are abdomen plat, nici ca este cu forme

 

GFE - nici nu stiu cum sa notez avand in vedere cele de mai sus caci mie mi se cam aprinsesera beculetele ceea ce cam taie din partea de GFE

 

Oral - N/A. Nu, in nici un caz. Nici macar protejat cu ce are la gura. Nu stiu daca ce are este herpes insa ala clar se ia prin oral neprotejat ( chiar si cand herpesul nu este activ, adica chiar daca nu este buba vizibila )


Normal 6 Venisem statut si nici nu mai aveam timp sa caut alta fata. Sa fac descarcarea. Pusa capra ca sa nu vad sanii aia si pompat cu terminare in prez. Igienizat si plecat

 

 

Halat : 300 lei ora

De revenit: Eu sigur nu.

De recomandat: nu

În baza recenziilor de mai sus eu renunț pentru a mai face încă o programare, care in ziua respectivă să fie anulată. Nu pot să las recenzie negativă pentru că nu am ajuns la ea, dar am încercat de două ori și de fiecare dată a intervenit ceva la ea. Baftă celor care reușesc să ajungă la ea. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 17 ore, AlejandroRO a spus:

Si tu ai primit scuze cu herpes? Alta data la fel cand sa confirme a spus ca ii este rau (daca nu eram la primul refuz as fi fost intelegator).

Am tatonat putin terenul pe WP doar. Nu am stabilit ceva concret cu ea si sa mă amâne.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@Scobitoaremultumesc pentru recenzie. Sotul meu nu este roman, nu e cazul sa judecam dupa culoarea pielei intr-o tara civilizata :).

@cipy2003 e prea dificil sa descifrez heroglife, sorry.

Tin sa repet pentru cei care nu citesc totul. Noi suntem un cuplu, de 5 ani de zile suntem impreuna, avem lifestyle-ul acesta de peste 3 ani si practic pentru o atentie de 1 an de zile (imbinam placutul cu utilul). Cei care ma viziteaza, ii primim in casa noastra, unde locuim, gatim, mancam, etc... O casa de oameni normali, simpli, familie...

Pe lange sex avem si viata normala. Copil (da, de asta am sanii lasati, ca orice mama), business, prieteni, etc... E un bonus nu traim din asta. Cu atentia primita mergem in vacante mai multe si imi cumpar jucarii sexuale, etc... Atata tot, having fun. Celor care cauta fake, mecanic, sa fie MESERIASA si de PROFESIE, nu naturala, sunt destule pe forum care va asteapta cu bratele deschise si chiar va rog sa le vizitati pe ele.

Restul care stiu cum sa respecte un om si cauta sa se simta bine nu doar sa vina sa se goleasca si sa se foloseasca (pe ideea ca mai bine termini pe locul 2 sa fim cu totii fericiti), sunt in continuare bineveniti, cum ziceam, si la o simpla cafea :) .

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Revenind la subiect.

 

Cum am promis, organizam un eveniment de tip gangbang weekend-ul viitor. Toate detaliile, atentia pentru participare, etc... sunt disponibile doar urmaritorilor de pe Only. Am mai incercat sa organizez evenimente aici pe forum dar nu a fost lumea serioasa si am renuntat la idee, sorry. Pwp :* 

WhatsApp Image 2022-01-30 at 05.48.45.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...