Sari la conținut

0735938357 Evitati


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Si cu asta ma las...

 

A venit, era draguta. I-am dat cadoul 400 pentru o ora cu ON cum a confirmat inainte sa vina. Apoi zice ca daca vreau ceva neprotejat costa in plus. Zic ca nu asa a fost intelegerea, a explicat ea ceva pe acolo, i-am mai dat 50 si a fost ok pentru ON. I-am mai dat inca 50 cadou ca poate se mai destinde..

 

Fumam o tigara, si trecem la treaba. ON ok, nimic deosebit. NP misionarul, dau sa schimb pozitia zice ca nu face in alta pozitie. La faza asta deja mi-a murit. Comentam amandoi putin, scot prezervativul si zic sa-mi faca oral sa termin si aia e.. Zice ca doar la inceput face oral. Am mai comentat amandoi putin, s-a imbracat si a plecat.

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 1 oră, MikyLoveMini a spus:

Si cu asta ma las...

 

A venit, era draguta. I-am dat cadoul 400 pentru o ora cu ON cum a confirmat inainte sa vina. Apoi zice ca daca vreau ceva neprotejat costa in plus. Zic ca nu asa a fost intelegerea, a explicat ea ceva pe acolo, i-am mai dat 50 si a fost ok pentru ON. I-am mai dat inca 50 cadou ca poate se mai destinde..

 

Fumam o tigara, si trecem la treaba. ON ok, nimic deosebit. NP misionarul, dau sa schimb pozitia zice ca nu face in alta pozitie. La faza asta deja mi-a murit. Comentam amandoi putin, scot prezervativul si zic sa-mi faca oral sa termin si aia e.. Zice ca doar la inceput face oral. Am mai comentat amandoi putin, s-a imbracat si a plecat.

 

 

Daca cautai nr de tel pe google cu un simplu search aflai ca mai are un topic deschis pe Brasov unde e etichetata ca fiind tot "de evitat".

Asta e... asa e cand nu belesti ochii inainte... belesti portofelu' (+ timp, energie si nervi/stres) 🤣

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
12 hours ago, bulangiuu said:

Daca cautai nr de tel pe google cu un simplu search aflai ca mai are un topic deschis pe Brasov unde e etichetata ca fiind tot "de evitat".

Asta e... asa e cand nu belesti ochii inainte... belesti portofelu' (+ timp, energie si nervi/stres) 🤣

Corect. Nu a fost ieftina lectia asta.

Link spre comentariu

  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere
9 hours ago, MikyLoveMini said:

Corect. Nu a fost ieftina lectia asta.

Așa se fac zdrențele cu bani.

Eu i-am deschis topic la "de evitat" pe Brașov.

Imi pare rau de pățania ta....la 450 sau 500 cât i-ai dat trebuia să ai parte de super servicii 😁.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...