Sari la conținut

Deziree Cluj - 07374057025


Vizitator yang07

Postări Recomandate

9 hours ago, yang07 said:

Este reala, pozele reale , exact ce vezi in poze aia gasesti ! Atitudine buna, pro client, probabil asta depinde mult si de client ! Eu m-am intersectat cu ea prin vara si a fost totul ok, conform cu ceia ce am asteptat eu de la ea ! 

Link spre comentariu
On 12/13/2021 at 11:39 AM, noralb said:

Se pare ca mai exista ! Unde a fost sau ar fi trebuit sa fie ? Impartaseste-ne si noua, poate sunt lucruri pe care ar trebui sa le stie toata lumea !

Umbla vorba prin sat ca a fost la bulau. Poate erau doar barfe. Eu nu am fost niciodata la ea ca e prea "barbata" pt mine

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
La 12.01.2022 la 20:28, josephseed a spus:

Umbla vorba prin sat ca a fost la bulau. Poate erau doar barfe. Eu nu am fost niciodata la ea ca e prea "barbata" pt mine

Nu e treaba ta unde a fost si ce a facut urat din partea ta sa mentionezi unele aspecte aici care nu au nici o legătură cu scopul acestui forum 🤧

Daca e prea barbata pentru tine nu interesează pe nimeni ce crezi 💁🏼‍♀️ si da poate este mai barbata decat tine din toate punctele de vedere 😵 doar pizdele stau la bârfa in sat cu alte pizde un barbat isi vede de treaba lui 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
La 13.01.2022 la 1:06, Bigd31 a spus:

S-a reabilitat oricum asta conteaza,mno😉

@bawss123my love my baby pot sa imi explici si mie sa nu mor proasta de ce ai dat Dislike la ce s-a scris aici pls ❤️ gen nu ești de acord cu ce a zis el adică, ca s-a reabilitat si asta conteaza sau another reason? Ilumineaza-ma😂❤️

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Moon
  • Oras:Moon
Acum 1 oră, misscristina a spus:

@bawss123my love my baby pot sa imi explici si mie sa nu mor proasta de ce ai dat Dislike la ce s-a scris aici pls ❤️ gen nu ești de acord cu ce a zis el adică, ca s-a reabilitat si asta conteaza sau another reason? Ilumineaza-ma😂❤️

Vai de capu lui,mno😄

Link spre comentariu
Acum 10 ore, misscristina a spus:

@bawss123my love my baby pot sa imi explici si mie sa nu mor proasta de ce ai dat Dislike la ce s-a scris aici pls ❤️ gen nu ești de acord cu ce a zis el adică, ca s-a reabilitat si asta conteaza sau another reason? Ilumineaza-ma😂❤️

Hahahaaa. Sugar, n-are nici o legatura cu comentariul lol. Jos palaria pentru Deziree. Are legatura cu https://nimfomane.com/forum/topic/188375-maestru-pisicut/?tab=comments#comment-6930279

Neprimind raspuns am am vrut sa ii re-amintesc putin de faza aia :) Dupa cum a dat imediat in mintea copiilor in legatura cu comentarii de ale mele de acum 5 luni se pare ca a functionat 🤣🤣🤣 https://ibb.co/ScNZgX5 O adevarata cruciada. Imi si imaginez cum turba de nervi si frustrari de a sarit asa :))) Si mai zice ca cica vai de capul meu LMAOOOO! Saracu, numai mila am pentru oameni asa. Daca se asteapta sa dau doi bani, n-are decat sa astepte pana se plictiseste 🤣. Chiar uitasem de el pana am vazut mesajul tau. Il salut si sa fie sanatos! Sincer. Altceva n-o sa fac decat sa il ignor. Eu m-am comportat ca un domn cu el dar daca attitudinea asa il face pe el sa se simta bine si crede ca il onoreaza ca si caracter n-are decat sa dea dislike si la comentariul asta lmao.

Scuzele de riguare Dezireeiei bineinteles. Nu am intentionat sa ofensez daca asta a fost rezultatul. Also, I miss you immeasurably Cristina. Regret ca nu am fost in tara in acelasi timp in septembrie sa ne vedem. ❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Miss you too boo boo ❤️❤️❤️

Come home 😵☠️❤️

Si ce sa zic my baby... Nu ma bag in treburi de băieți gen 😂 oricum aici este o nebunie totala 😂 I loveee datttt😂

Link spre comentariu
  • Oras:Secret
  • Oras:Secret
Acum 8 ore, gabaza a spus:

Deci este sau nu reala, merita vizitata? 

Ca  acum  anuntul este  pe  Pitesti......

Nu te mai agita atat,din discutiile de mai sus gen puteai s aiti dai seama ca se discuta la modul ca e f reala,decat sa tot intrebi aici disperat mai bine ii tranteai o vizita,apropo vezi ca are si ciocanelul mare

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
1 oră în urmă, tomushh a spus:

Nu te mai agita atat,din discutiile de mai sus gen puteai s aiti dai seama ca se discuta la modul ca e f reala,decat sa tot intrebi aici disperat mai bine ii tranteai o vizita,apropo vezi ca are si ciocanelul mare

Ai apărut din nou BigD ? Iar știi tu toate informațiile despre toate fetele Trans , travestite whatever văd ca iar comentezi și postezi peste tot exact cum făceai de pe celălalt profil !!

sunt cu ochii pe tine ‼️‼️‼️‼️ 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Secret
  • Oras:Secret
Acum 5 minute, misscristina a spus:

Ai apărut din nou BigD ? Iar știi tu toate informațiile despre toate fetele Trans , travestite whatever văd ca iar comentezi și postezi peste tot exact cum făceai de pe celălalt profil !!

sunt cu ochii pe tine ‼️‼️‼️‼️ 

????

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 1 minut, tomushh a spus:

????

Ai sa vezi tu ???? Când te demaschez din nou și îți blochez și profilul asta

Link spre comentariu
  • Oras:Secret
  • Oras:Secret
Acum 9 minute, misscristina a spus:

Ai sa vezi tu ???? Când te demaschez din nou și îți blochez și profilul asta

Te iei de lume aiurea si faci confuzii din moment ce imi vad de treaba, n-ai ce sa-mi faci va trebui sa ma suporti asta e,voi ignora persoana ta anyway ca vad ca nu e cu cine

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Chiar acum, tomushh a spus:

Te iei de lume aiurea si faci confuzii din moment ce imi vad de treaba, n-ai ce sa-mi faci va trebui sa ma suporti asta e,voi ignora persoana ta anyway ca vad ca nu e cu cine

Ai schimbat doua replici cu mine 😂 și vezi ca nu ai cu cine 😂😂😂😂 pai sa știi ca nu ai cum cu mine .. alooo 2 10 .. va miros bulangiiilor 😂 

crezi tu ca nu am ce sa îți fac ? Vrei sa îți demonstrez ca nu te suport nici 5 minute 😂 nu ma provoca ca îți blochez și profilul asta mai BigNimic ‼️ 
 

ca utilizator normal nefiind un bulangiu îți vezi de treaba ta și nu stai sa deschizi topice despre toată lumea și sa îți dai tu cu părerea de toți bulangiii din țara asta 

iar Cunoști ma tu pe toată lumea Rocco Siffredi ? Tu ai vizitat toți travestiții nasol și tu Cunoști toată comunitatea Trans 😂 nu ți se pare ca,cam miroase 

get a life ‼️
 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Tu vezi clienții serioși , oamenii serioși care vor doar sa vadă ce și cum pe aici și sa își facă treaba in liniște , tu ii vezi comentând despre efectiv toate travestitele ? Știind lucruri despre toate cine ce și cum face și nici măcar INFO corecte ? Deschizând topice despre orice creatura cu o informație ? Îți zic eu NU ! Doar un frustrat face asta unu care nu face nimic cu viața lui și sta aici sa posteze toată ziua efectiv … tu ori ești un frustrat ori un bulangiu de după perdea ‼️‼️‼️‼️ Garantat 100%

Link spre comentariu
  • Oras:Secret
  • Oras:Secret
Acum 9 minute, misscristina a spus:

Tu vezi clienții serioși , oamenii serioși care vor doar sa vadă ce și cum pe aici și sa își facă treaba in liniște , tu ii vezi comentând despre efectiv toate travestitele ? Știind lucruri despre toate cine ce și cum face și nici măcar INFO corecte ? Deschizând topice despre orice creatura cu o informație ? Îți zic eu NU ! Doar un frustrat face asta unu care nu face nimic cu viața lui și sta aici sa posteze toată ziua efectiv … tu ori ești un frustrat ori un bulangiu de după perdea ‼️‼️‼️‼️ Garantat 100%

Comentez pentru ca ii cunosc si demasc pe toata lumea daca e cazul Trebuie sa ma suporti atat tu cat si ceilalti n-aveti incotro,succesuri

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 19 minute, tomushh a spus:

Comentez pentru ca ii cunosc si demasc pe toata lumea daca e cazul Trebuie sa ma suporti atat tu cat si ceilalti n-aveti incotro,succesuri

Ii Cunoști pentru ca și tu ești ca ei de aceea , asuma-ti identitatea și nu te mai da tu aici “salvatorul” clienților ca nu ești pt ca oricum rebuturile postate de tine sunt vizitate de alte rebuturi nu de oameni ok și care știu ce înseamnă o fata ts ca idee 

Nu zice nicăieri ca “trebuie” sa suport un bulangiu frustrat de aceea îți demonstrez eu Miss Cristina ca tu nu faci mulți pureci aici și îți voi Închide și profilul asta in curând 

cum ti am zis mai sus .. sunt cu ochii pe tine ‼️🐍 te prind in ofsaid și ai belit-o ‼️ 
 

Tu ar trebui sa îți vezi de viața ta și de tine personal lasă demascatul ca oricum nu demaști pe nimeni și acuzi pe toată lumea fără PROBE și îți repet tu nu ești X-men cu puteri de teleportare sa știi tu toți bulangiii din țara asta și iar îți repet pe final II CUNOȘTI PENTRU CA ȘI TU EȘTI CA EI ‼️

Link spre comentariu

1 oră în urmă, misscristina a spus:

“Succesuri” tie 😂 noi avem “succese”😂😂😂 

 

Acum ce mai contează,a spus "succesuri" Elena Băsescu....și a mai fost și votată de unele persoane.

Dacă cumva vreodata se schimba regimul si-o ia la bani mărunți de unde are ce are,începe sa plângă după "tati",ca nu-i lăsată în pace.😂

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...