Sari la conținut

Larisa. 0730891937


Vizitator Larisa.

Postări Recomandate

Vizitator Larisa.
Reputație: 0

Buna sunt Larisa te-ai săturat să mergi la locație și persoana să nu corespundă cu ce ai vazut in anunt ??
Ești un domn care vrea să își petreacă puțin timp în compania unei femei atrăgătoare, finuțe, cu simțul umorului și totul să fie fară grabă?
Vrei să scapi de rutina zilnică și să te relaxezi întru-un mediu ambiant? Atunci ai nimerit unde trebuie... Sunt o persoană comunicativă, îmi place să îndeplinesc dorițele tuturor domnilor pentru a pleca total satisfăcuți.
Calitatea serviciilor mele te vor face sa te reintorci, pozele mele sunt 100% reale și îmi aparțin!
Îmi rezerv dreptul de a imi selecta clientii de la primul apel.
Pun accent pe igienă și rog seriozitate, am preferința de a fi respectată deoarece și eu respect la rândul meu.
Te aștept în locația mea discretă pentru a petrece cele mai frumoase clipe împreună.

Fac și deplasări la hotel sau pensiuni  accept persoane în stare de ebrietate, cu bile sau alte accesorii (fac și deplasări) daca nu îți răspund la apel îmi poți trimite msg.Va pup 
 

Link spre comentariu
Vizitator Larisa.
Reputație: 0
Acum 4 ore, Larisa. a spus:

Buna sunt Larisa te-ai săturat să mergi la locație și persoana să nu corespundă cu ce ai vazut in anunt ??
Ești un domn care vrea să își petreacă puțin timp în compania unei femei atrăgătoare, finuțe, cu simțul umorului și totul să fie fară grabă?
Vrei să scapi de rutina zilnică și să te relaxezi întru-un mediu ambiant? Atunci ai nimerit unde trebuie... Sunt o persoană comunicativă, îmi place să îndeplinesc dorițele tuturor domnilor pentru a pleca total satisfăcuți.
Calitatea serviciilor mele te vor face sa te reintorci, pozele mele sunt 100% reale și îmi aparțin!
Îmi rezerv dreptul de a imi selecta clientii de la primul apel.
Pun accent pe igienă și rog seriozitate, am preferința de a fi respectată deoarece și eu respect la rândul meu.
Te aștept în locația mea discretă pentru a petrece cele mai frumoase clipe împreună.

Fac și deplasări la hotel sau pensiuni nu accept persoane în stare de ebrietate, cu bile sau alte accesorii (fac și deplasări) daca nu îți răspund la apel îmi poți trimite msg.Va pup 
 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Madagascar
  • Oras:Madagascar

Ar fi indicat daca aici ti-ai posta:

Link-ul anuntului

Locatia

Programul

Tarifele

Serviciile

Eventual si poze mai multe

Asta e forum si poti publica mai detaliat decat pe Publi24, sa stim si noi daca ne combinam.

La cum ai deschis topicul seamana ca si anunturile de pe Publi24.

Parerea mea 🤔

Spor!

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!
1 minute ago, hellspawm said:

Ar fi indicat daca aici ti-ai posta:

Link-ul anuntului

Locatia

Programul

Tarifele

Serviciile

Eventual si poze mai multe

Asta e forum si poti publica mai detaliat decat pe Publi24, sa stim si noi daca ne combinam.

La cum ai deschis topicul seamana ca si anunturile de pe Publi24.

Parerea mea 🤔

Spor!

 

Salut, Larisa. Colegul te invata "abc"-ul pe acest site. Daca vrei sa-ti mai "filtrezi" clientii, ma refer la calitate/seriozitate, trebuie sa faci deosebirea intre acest site si cele de anunturi "clasice", dialogand cu userii...in limta timpului tau, bineinteles. De exemplu, eu as vrea sa stiu, in afara de cele de mai sus, care e ultima zi in care mai poti fi gasita pe Buzau.  Tu alegi cum sa procedezi...succes !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Vizitator Larisa.
Reputație: 0
Acum 3 ore, hamstring a spus:

Da am lucrat.si pe comstanta apar dar acolo îmi sunt furate pozele

Link spre comentariu

Am fost eu la aceasta domnisoara, o recomand cu incredere in urma experientei minunate de care am avut parte in compania ei!!!! 
Cu forme sexy si provocatoare, (pana si privirea cu ochii cei caprui))) ), undeva la 1,60 inaltime,  curata ingrijita, frumos mirositoare, lipicioasa, fierbinte;) poate sa fie si gingasa poate sa fie si hard.  Stie cum sa se comporte cu tine ca sa te simti bine si sa te aduca pe culmele fericirii, are experienta buna in domeniu se implica total in actiune. Activitatea in sine a fost foarte interesant, distractiva, degajata, cu provocari, mai mult din partea ei)).  M-am simtit ca la o prietena la ea, nu ca la cineva strain. Nu stiu poate am avut noroc si am prins-o intr-un moment mai favorabil sau poate felul cum m-am prezentat amabil si ''stangaci'' a facut-o pe doamna sa-mi ofere momente deosebite pentru mine am constat sigur ca ii place dragostea si nu o face doar pentru bani (nici vorba sa grabeasca sau sa dea de inteles, dar desigur ca totul trebuie sa fie si in limita bunului simt). 

    Apartamentul unde sta momental e destul de luxos, curat, baia cu tot ce trebuie.
    Personal o sa mai merg la ea de cate ori voi mai avea ocazia .(Ea spune ca e temporar in buzau sa vada daca se acomodeaza).

Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro
Acum 1 oră, Ionut.Serban a spus:

Am fost eu la aceasta domnisoara, o recomand cu incredere in urma experientei minunate de care am avut parte in compania ei!!!! 
Cu forme sexy si provocatoare, (pana si privirea cu ochii cei caprui))) ), undeva la 1,60 inaltime,  curata ingrijita, frumos mirositoare, lipicioasa, fierbinte;) poate sa fie si gingasa poate sa fie si hard.  Stie cum sa se comporte cu tine ca sa te simti bine si sa te aduca pe culmele fericirii, are experienta buna in domeniu se implica total in actiune. Activitatea in sine a fost foarte interesant, distractiva, degajata, cu provocari, mai mult din partea ei)).  M-am simtit ca la o prietena la ea, nu ca la cineva strain. Nu stiu poate am avut noroc si am prins-o intr-un moment mai favorabil sau poate felul cum m-am prezentat amabil si ''stangaci'' a facut-o pe doamna sa-mi ofere momente deosebite pentru mine am constat sigur ca ii place dragostea si nu o face doar pentru bani (nici vorba sa grabeasca sau sa dea de inteles, dar desigur ca totul trebuie sa fie si in limita bunului simt). 

    Apartamentul unde sta momental e destul de luxos, curat, baia cu tot ce trebuie.
    Personal o sa mai merg la ea de cate ori voi mai avea ocazia .(Ea spune ca e temporar in buzau sa vada daca se acomodeaza).

Super... O sa ne ducem toți la ea. Pe rand sau toți o dată?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...