Sari la conținut

New Alyce Sibiu 0749832183 Bbw


Alyce

Postări Recomandate

  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
Acum 45 minute, nelutu123 a spus:

buna :) legat de servici ai putea detalia umpic mai mult ca si  preturi? de exemplu daca accepti 69 ? daca ai lenjerie sexy .

100lei nr 200 ora cu oral și normal sau 50extra si anal, da accept 69 ... stai linistit ca nu te astept in pijamale 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !

Dragilor poate ma puteti ajuta cu un sfat ,multi dintre voi mi ati spus ca tura viitoare sa aleg alt loc ,imi puteti recomanda voi o zonă ok ! Eu nefiind din oraș am luat ce am gasit ! Multumesc frumos ! Cei care nu vor sa scrie aici imi pot scrie pe whatsapp!😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
Acum 8 ore, Berebeka a spus:

Duminică cam pe la ce ora iei ultimul client?

Nu stiu exact ,în funcție de programări,  se poate pana la miezul nopții 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !

Dragilor mi a părut bine sa va cunosc  ,momentan numai i au programări, sper sa ne revedem sănătoși cu drag ! Sărbători fericite! Va pupăcesc! Poate totusi cei cu care m am vazut vor sa lase o recenzie!

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am fost si eu la domnisoara miercurea trecuta, 15 dec. 2021, atunci luasem nr de pe publi si am fost prima data la o fata mai plinuta, cu forme ca lumea, O experiente memorabila, abia astept sa revina. Acum ca i-am vazut si pozele (doar in seara asta am accesat topicul) confirm ca sunt reale, locatia era curata, incalzita suficient (un plus pe "caldura" asta).

De mult visam sa fiu cu o femeie plinuta, acum pot sa zic ca mi-am implinit un vis si abia astept sa il retraiesc.

Te pup A.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
On 12/18/2021 at 10:10 PM, Alyce said:

Dragilor poate ma puteti ajuta cu un sfat ,multi dintre voi mi ati spus ca tura viitoare sa aleg alt loc ,imi puteti recomanda voi o zonă ok ! Eu nefiind din oraș am luat ce am gasit ! Multumesc frumos ! Cei care nu vor sa scrie aici imi pot scrie pe whatsapp!😘

Eu zic că a fost ok și ultima locație dar ca si idee de apartamente ceva mai luxoase găsești in cartierul Avantgarden 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
La 21.12.2021 la 20:41, miculonanist a spus:

Am fost si eu la domnisoara miercurea trecuta, 15 dec. 2021, atunci luasem nr de pe publi si am fost prima data la o fata mai plinuta, cu forme ca lumea, O experiente memorabila, abia astept sa revina. Acum ca i-am vazut si pozele (doar in seara asta am accesat topicul) confirm ca sunt reale, locatia era curata, incalzita suficient (un plus pe "caldura" asta).

De mult visam sa fiu cu o femeie plinuta, acum pot sa zic ca mi-am implinit un vis si abia astept sa il retraiesc.

Te pup A.

Multumesc frumos pentru recenzie! O sa mai revin cu drag 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !
  • Telefon: 0749832183
  • Oras:Peste tot !

Buna dragilor, încă nu stiu cand sa ma întorc în Sibiu ! Da ti mi follow si asa vedeti cand revin,  eu anunț din înainte să ajung , va pup dragilor 

IMG-20220201-WA0001.jpg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...