Sari la conținut

❣Ade 0738527269❣


Vizitator Ade13

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 18 ore, Ade13 a spus:

Buna dragilor, cum am promis zilele trecute, revin cu poze noi, va astept sa ne cunoastem 💋💋 sa aveti o zi minunata 💋💋❤❤❤

PhotoEditorPro_1639828221030.jpg

PhotoEditorPro_1639828437010.jpg

PhotoEditorPro_1639828603422.jpg

Dragă Ade, personal îmi place felul în care răspunzi pe forum, dar pozele nu te avantajează deloc .Din contra. Ar trebui sa mai dai jos din "hăinuțe" ,  aici nefiind Publi. 

  • Like 4
Link spre comentariu
On 12/16/2021 at 10:39 PM, curvarexpert said:

Exista o vorba mare nu e prost cel care cere ci cel care da.deja sunt o gramada de fete care mai nou stau cu ochi pe ceas,si cer si un pret de parca ar fi nu stiu ce vedete nu vreau sa dau exemple.

Mai exista si vorba Nu exista lucru scump, doar lucru care nu ti l doresti suficient de mult

  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 2 ore, extase a spus:

Vrei sa vezi cat sunt de labartate??? Nu vezi ca mai umpic si ii cad din sutien, daca te uiti mai atent le tine cu mana sa nu cada in jos, apai cand si-o da sutienul jos o fi jale.

Nu știu ce sa zic, nu am fost încă la ea dar totuși are 20 ani dacă ii adevărat… nu ar avea cum sa aibe țațele nașpa. 

Link spre comentariu
Acum 1 oră, 22leon a spus:

Dragă Ade, personal îmi place felul în care răspunzi pe forum, dar pozele nu te avantajează deloc .Din contra. Ar trebui sa mai dai jos din "hăinuțe" ,  aici nefiind Publi. 

Exact asta ma atras și pe mine, felul ei cum raspunde.

Link spre comentariu
Vizitator Ade13
Reputație: 0
Acum 4 ore, 22leon a spus:

Dragă Ade, personal îmi place felul în care răspunzi pe forum, dar pozele nu te avantajează deloc .Din contra. Ar trebui sa mai dai jos din "hăinuțe" ,  aici nefiind Publi. 

Multumesc, apreciez mesajul tau foarte mult, cu siguranta inceputul saptamanii o sa aduca si poze mult mai atractive pt voi ,ca sa aveti puterea sa ma vizitati 💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
7 hours ago, shoby233 said:

Exact asta ma atras și pe mine, felul ei cum raspunde.

Pai eu merg sa fac curs de dictie cu ea sau s-o fut? Chiar nu intereseaza pe nimeni cum raspunde la telefon daca arata si se fute bine. Defeaba raspunde "frumos" la telefon si apoi ceata la mal.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 3 ore, zoro905 a spus:

Pai eu merg sa fac curs de dictie cu ea sau s-o fut? Chiar nu intereseaza pe nimeni cum raspunde la telefon daca arata si se fute bine. Defeaba raspunde "frumos" la telefon si apoi ceata la mal.

Banuiesc ca dacă îți răspunde urat , sictirita sau de genul " ce pula mea mai vrei și ăsta " , tu nu te duci. Sau tu te duci oricum ? 

Dacă te duci , având în vedere ca poate ptr.tine nu contează cum se exprima, cum vei socializa la o țigare? Sau nu socializezi deloc ?

Asa că ptr. mine contează și cum scrie, vorbeste, deoarece ai șanse mai mari în a avea o programare respectată si intalnire reușită. 

Acum, situația că prezentarea sa fie bună, dar servicile sunt mai putin bune sau nașpa, ii alta discuție. 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
2 minutes ago, 22leon said:

Banuiesc ca dacă îți răspunde urat , sictirita sau de genul " ce pula mea mai vrei și ăsta " , tu nu te duci. Sau tu te duci oricum ? 

Dacă te duci , având în vedere ca poate ptr.tine nu contează cum se exprima, cum vei socializa la o țigare? Sau nu socializezi deloc ?

Asa că ptr. mine contează și cum scrie, vorbeste, deoarece ai șanse mai mari în a avea o programare respectată si intalnire reușită. 

Acum, situația că prezentarea sa fie bună, dar servicile sunt mai putin bune sau nașpa, ii alta discuție. 

Ai dreptate, insa eu in general nu prea sun, de obicei folosesc watsapp. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 11 minute, zoro905 a spus:

Ai dreptate, insa eu in general nu prea sun, de obicei folosesc watsapp. 

Și asta ii o modalitate, dar dacă nu are whatsapp? 

Ok, eu fac asta doar cand deja cunosc persoana. De câteva ori, vocea de la telefon a fost hotărâtoare dacă m-am dus sau nu. 

În fine, probabil ca avem stiluri diferite de abordare.

Întâlniri cât mai reușite!

  • Like 3
Link spre comentariu
Acum 15 ore, zoro905 a spus:

Pai eu merg sa fac curs de dictie cu ea sau s-o fut? Chiar nu intereseaza pe nimeni cum raspunde la telefon daca arata si se fute bine. Defeaba raspunde "frumos" la telefon si apoi ceata la mal.

Măcar ai fost pe la ea sau doar te bagi in seama? 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Hei ...salut , lume 😉😉

Hai sa imi dau si eu cu parerea pe aici 🙃🙃

Pentru mine conteaza foarte mult cum vb la telefon ...sau cum scrie pe w app ...cu unele fete incep tatonarea inca de pe forum 😉😉😉...bine uneori sunt si prost ...dar de multe ori ...ma ajuta in decizia finala de a merge ...ori ...nu 

Legat de posesoarea topicului ...am discutat una , alta pe w app ...este un partener foarte bun de dialog ...si foarte sincera ...insa cand am discutat era in perioada aceia ...dificila a luni ...si era cam restransa in servici ...

Dar am primit si un mesaj in PM ...multumesc pe acesta cale ...sa nu merg ... nu vreau sa dezvolt ...

Aaa 

In ultimul timp primesc des astfel de mesaje ...sa merg ...sau sa nu merg la vreo fata ...

In concluzie ...inca sunt indecis in a o vizita ...

Sarbatori fericite 😉

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 6 ore, povestitorul a spus:

Dar am primit si un mesaj in PM ...multumesc pe acesta cale ...sa nu merg ... nu vreau sa dezvolt ...

Acum marturiseste tot..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...