Sari la conținut

0720621064


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare..

Ieri de dimineata am ajuns la Izabela..

Pot sa zic ca a fost o experienta buna de data asta.

Oral mult mai bun (umed si cat de cat deep)

La normal am schimbat 4 poziti (unde a participat si ea)

Note ..

Fata 8 

Igena 10

Oral 8

Normal 8

Anal .. nu am incercat

Fk N/A

Acum as zice ca merge de recomandat

Spor .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
1 oră în urmă, cheludmx a spus:

Salutare..

Ieri de dimineata am ajuns la Izabela..

Pot sa zic ca a fost o experienta buna de data asta.

Oral mult mai bun (umed si cat de cat deep)

La normal am schimbat 4 poziti (unde a participat si ea)

Note ..

Fata 8 

Igena 10

Oral 8

Normal 8

Anal .. nu am incercat

Fk N/A

Acum as zice ca merge de recomandat

Spor .

imi  aduc aminte ca asta vara am incercat sa o conving cu multe argumente sa isi adapteze comportamentul in functie de client si vad  dupa recenzia ta ca a inteles esentialul.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 1 oră, vitceibo a spus:

imi  aduc aminte ca asta vara am incercat sa o conving cu multe argumente sa isi adapteze comportamentul in functie de client si vad  dupa recenzia ta ca a inteles esentialul.

Dap .. i-am explicat si eu unele chesti ..

Sper ca a inteles .. si sa faca treaba buna .. 

Este in interesul ei .. cat si al nostru .. 

Sa avem fete respectoase si care sa faca treaba.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

O sun acum 2 zile o întreb de prețuri servicii etc , îi închid și rămâne sa ne auzim la un tel după ce îmi termin treaba . Zis și făcut ! 
o sun și ii zic dacă se poate o adresa sau share location , la care ea Răspunde pe un ton destul de răspicat “ mai întâi intrebi de prețuri servicii nu de locație “  și mi Închide tel in nas și mi da Block . 
Lăsând totul ii dau mesaj pe wapp și ii scriu ca am vb in urma cu 20 de min cu ea și vreau doar locația sa știu  unde sa vin , ca aparent știam serviciile si tarifele  . Block și pe wapp . 
Trageți voi concluziile !! 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 10 ore, g2br13l a spus:

Pai ea în alea 20 de minute a mai răspuns la 10 telefoane cel puțin. De unde sa te mai tina minte. 

Nu contează asta , dacă omu te întreabă de adresa poate nu l interesează serviciile . Vrea  sa futa ceva și atât ! 

  • Minus 2
Link spre comentariu
4 hours ago, Exc... said:

Nu contează asta , dacă omu te întreabă de adresa poate nu l interesează serviciile . Vrea  sa futa ceva și atât ! 

E destul de complicat sa tragă concluzii asa repede. Doar sint o căruță de inși care suna degeaba. Oricum ideea e ca eu nu ii iau cumva apărarea ei. Pur și simplu îți dau o explicație. 

Sint ferm convins ca o data cu trecerea timpului și ea va deveni mai maleabila. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 19.12.2021 la 23:06, Exc... a spus:

O sun acum 2 zile o întreb de prețuri servicii etc , îi închid și rămâne sa ne auzim la un tel după ce îmi termin treaba . Zis și făcut ! 
o sun și ii zic dacă se poate o adresa sau share location , la care ea Răspunde pe un ton destul de răspicat “ mai întâi intrebi de prețuri servicii nu de locație “  și mi Închide tel in nas și mi da Block . 
Lăsând totul ii dau mesaj pe wapp și ii scriu ca am vb in urma cu 20 de min cu ea și vreau doar locația sa știu  unde sa vin , ca aparent știam serviciile si tarifele  . Block și pe wapp . 
Trageți voi concluziile !! 

Bună dimineața crede-mă că la câtă lume mă sună ajungi in momente in care te derutezi și cred că cel mai sigur dece te-am blok pe watasp cred că mai sunt acolo și acolo cine mă sună dau direct blok că majoritate care mai sunat îți arată p..... Îmi cer scuze

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 14 ore, g2br13l a spus:

E destul de complicat sa tragă concluzii asa repede. Doar sint o căruță de inși care suna degeaba. Oricum ideea e ca eu nu ii iau cumva apărarea ei. Pur și simplu îți dau o explicație. 

Sint ferm convins ca o data cu trecerea timpului și ea va deveni mai maleabila. 

Mulțumesc de înțelegere dar sună foarte multe persoane și te țin aiurea la telefon și se întîmpla sa nu raspunzi unei persone care dorește șă vina daca nu apuc sai raspund poate reveni cu un telefon.exemplu daca. Eu vb 5 minute la telefon și îmi sună telefonul și nu raspund înapoi nu sun pentru nu a crea neplăcerii mulțumesc de înțelegere ❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...