Sari la conținut

0720621064


Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
La 21.12.2021 la 7:09, Izabel22 a spus:

Bună dimineața crede-mă că la câtă lume mă sună ajungi in momente in care te derutezi și cred că cel mai sigur dece te-am blok pe watasp cred că mai sunt acolo și acolo cine mă sună dau direct blok că majoritate care mai sunat îți arată p..... Îmi cer scuze

Ok înțeleg dar având un comportament agresiv-defensiv nu apropii oamenii , ii îndepărtezi ! 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am vrut și eu să.i fac o vizita titularei acestui topic dar se pare că nu se merită.

Am sunat și din obișnuință am zis în legătură cu anunțul după care am întrebat de locație..după ce îmi comunica locația îmi spune de ce nu întreb și de servicii și mi.a închis telefonul in nas fără drept la replica..tocmai când am vrut sa.i spun că știu tarifele de pe forum..

Mai sun încă o dată și îmi respinge apelul după care îi trimit mesaj că știu de pe forum..îmi trimite mesaj că de ce nu am menționat chestia asta,i.am zis că nu m.ai lăsat că mi.ai închis tel.in nas..Una peste alta tot pe mine mă acuză că sunt vinovat că mă grăbesc( cu ce m.am grăbit nu știu,era o simpla discuție la telefon).după câteva mesaje de lămurire îmi zice:

-Dacă vrei să vii mă suni daca nu o zi buna.

Mi.a pierit și cheful de a mai merge..

Am mai vorbit și cu alte fete dar macar am avut o discuție civilizată și cu detalii referitoare la adrese,servicii și altele nu cu telefon închis în nas.

Nu îmi place să fac astfel de afirmații dar e bine de știut pentru cei de pe forum care vreți să o vizitați sa.i comunicați de la început că știți de pe forum anumite detalii.

Sper că pe viitor să-și schimbe atitudinea că nu prea e ok.

Niciodată nu am scris ceva negativ sau pozitiv fara sa fie adevărat.decat sa comentez la adresa unei persoane în necunoștință de cauză mai bine stau in banca mea..

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, derby-f a spus:

Am vrut și eu să.i fac o vizita titularei acestui topic dar se pare că nu se merită.

Am sunat și din obișnuință am zis în legătură cu anunțul după care am întrebat de locație..după ce îmi comunica locația îmi spune de ce nu întreb și de servicii și mi.a închis telefonul in nas fără drept la replica..tocmai când am vrut sa.i spun că știu tarifele de pe forum..

Mai sun încă o dată și îmi respinge apelul după care îi trimit mesaj că știu de pe forum..îmi trimite mesaj că de ce nu am menționat chestia asta,i.am zis că nu m.ai lăsat că mi.ai închis tel.in nas..Una peste alta tot pe mine mă acuză că sunt vinovat că mă grăbesc( cu ce m.am grăbit nu știu,era o simpla discuție la telefon).după câteva mesaje de lămurire îmi zice:

-Dacă vrei să vii mă suni daca nu o zi buna.

Mi.a pierit și cheful de a mai merge..

Am mai vorbit și cu alte fete dar macar am avut o discuție civilizată și cu detalii referitoare la adrese,servicii și altele nu cu telefon închis în nas.

Nu îmi place să fac astfel de afirmații dar e bine de știut pentru cei de pe forum care vreți să o vizitați sa.i comunicați de la început că știți de pe forum anumite detalii.

Sper că pe viitor să-și schimbe atitudinea că nu prea e ok.

Niciodată nu am scris ceva negativ sau pozitiv fara sa fie adevărat.decat sa comentez la adresa unei persoane în necunoștință de cauză mai bine stau in banca mea..

Bună îmi cer scuze dar daca te-ai pune in locul meu in care multe persoane au ajuns  la fata locului și meau reproșat că nu i-am spus eu servicile și am ajuns să mă cert așa  dacă mai lasă să termin și eu de vb poate am putea sa ne înțelegem

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Str Suceava . servicile mele sunt de oral normal 100 fin /200 ora/oral normal și anal 150fin /250 ora/uro 50 extra .penetrare 50 extra.serviciile sunt protejate oralul se poate în funcție de igiena ta. accept sărutări doar corporale .mici fantezi 69 nu accept marimi mari maxim 20cm bile sau alte accesorii (0720621064)❤️😉

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 4 ore, derby-f a spus:

Am vrut și eu să.i fac o vizita titularei acestui topic dar se pare că nu se merită.

Am sunat și din obișnuință am zis în legătură cu anunțul după care am întrebat de locație..după ce îmi comunica locația îmi spune de ce nu întreb și de servicii și mi.a închis telefonul in nas fără drept la replica..tocmai când am vrut sa.i spun că știu tarifele de pe forum..

Mai sun încă o dată și îmi respinge apelul după care îi trimit mesaj că știu de pe forum..îmi trimite mesaj că de ce nu am menționat chestia asta,i.am zis că nu m.ai lăsat că mi.ai închis tel.in nas..Una peste alta tot pe mine mă acuză că sunt vinovat că mă grăbesc( cu ce m.am grăbit nu știu,era o simpla discuție la telefon).după câteva mesaje de lămurire îmi zice:

-Dacă vrei să vii mă suni daca nu o zi buna.

Mi.a pierit și cheful de a mai merge..

Am mai vorbit și cu alte fete dar macar am avut o discuție civilizată și cu detalii referitoare la adrese,servicii și altele nu cu telefon închis în nas.

Nu îmi place să fac astfel de afirmații dar e bine de știut pentru cei de pe forum care vreți să o vizitați sa.i comunicați de la început că știți de pe forum anumite detalii.

Sper că pe viitor să-și schimbe atitudinea că nu prea e ok.

Niciodată nu am scris ceva negativ sau pozitiv fara sa fie adevărat.decat sa comentez la adresa unei persoane în necunoștință de cauză mai bine stau in banca mea..

Aceeași atitudine a avut o și cu mine ! Uite te mai sus ca același lucru am postat și eu !

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 18 ore, Exc... a spus:

Aceeași atitudine a avut o și cu mine ! Uite te mai sus ca același lucru am postat și eu !

La tine a fost mai rau că ți.a dat și block..

Cel puțin eu am reușit sa vb prin mesaje..

 

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 18 ore, Exc... a spus:

Aceeași atitudine a avut o și cu mine ! Uite te mai sus ca același lucru am postat și eu !

CONFIRM

saptamana trecuta sunat intrebat de servicii tarife locatie , zice : sucevei Mega Image ( pe sucevei sunt 2 mega ), zic sunt in T3 ajung in 10 min unde trebuie mai exact ....poc inchis tel

intru pe sucevei trec de brotacei , sun , zice nu in jos , la mega de la brotacei , zic gata intorc unde trebuie sa vin ca sa ma uit de loc de parcare ....poc inchis tel...

ce plm s-a mai zic 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 10 ore, Izabel22 a spus:

La multi ani pe anul 2022  anul cea sosit sa vă aducă sănătate și tot ce va doriți împlinire și bucurie❤️❤️❤️❤️

La mulți ani ! Poate anul acesta o sa fi pro client ! 

  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Așa am pațit și eu cu ia , am intrebat-o de locație , am apucat sa îi spun daca face anal ca vreau sa iau 1 finalizare cu tot cu anal și me-a inchis telefonul ! I-am scris pe wats app a raspuns pana la urma me-a dat adresa ajung pe sucevei intrun final m-am inteles cu ia la 1 ora sex total o sun de 3 ori nu raspunde ! Dupa îi scriu pe wats app ca am ajuns de 20 min sunt in fata la bloc dupa circa 5 minute imi da block si pe wats app ! Pnm macar me-a facut un bine m-am dus la City am mancat ceva si somn acasă , este ciudata rau isi schimbă comportamentul brusc nu stiu ce sa ziz despre ia ! Conportamentul ei față de clienții lasa de dorit.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 24 minute, balan1992 a spus:

Așa am pațit și eu cu ia , am intrebat-o de locație , am apucat sa îi spun daca face anal ca vreau sa iau 1 finalizare cu tot cu anal și me-a inchis telefonul ! I-am scris pe wats app a raspuns pana la urma me-a dat adresa ajung pe sucevei intrun final m-am inteles cu ia la 1 ora sex total o sun de 3 ori nu raspunde ! Dupa îi scriu pe wats app ca am ajuns de 20 min sunt in fata la bloc dupa circa 5 minute imi da block si pe wats app ! Pnm macar me-a facut un bine m-am dus la City am mancat ceva si somn acasă , este ciudata rau isi schimbă comportamentul brusc nu stiu ce sa ziz despre ia ! Conportamentul ei față de clienții lasa de dorit.

Nu cred că ai fost la mine și ai ajuns in fața la blok ?... Poate ai confundat că toate persoanele vin eu le iau eu de la mega image ....... Și dacă mă ocup nu pot răspunde 

Link spre comentariu
Acum 1 oră, Izabel22 a spus:

Nu cred că ai fost la mine și ai ajuns in fața la blok ?... Poate ai confundat că toate persoanele vin eu le iau eu de la mega image ....... Și dacă mă ocup nu pot răspunde 

Mi-ai dat cuptoru cu microunde peste cap fata mea.Te rog mai invata putina gramatica ca mi-ai dat rau de furca incercand sa inteleg ce ai de zis.Si din cate imi aduc aminte, parca te-am sunat si eu odata,si cand eram in fata la Mega m-ai pus sa astept 10 minute,dupa care te-am sunat de doua ori fara succes si a treia oara radeai cu cineva la telefon,probabil te-ai spart cu iubi si aveai chef de jocuri.

Link spre comentariu

Salutare, 

Facea aceleasi fasoane si cand era in locatia de pe soveja...dar am insistat sa merg la ea doar pt ca impartea locatia cu fetele consacrate...stiti voi...dar nu merita...i-am lasat si recenzie pe topicul vechi...

Cu respect, 

Vaporeanul

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 1 oră, vaporeanul a spus:

Salutare, 

Facea aceleasi fasoane si cand era in locatia de pe soveja...dar am insistat sa merg la ea doar pt ca impartea locatia cu fetele consacrate...stiti voi...dar nu merita...i-am lasat si recenzie pe topicul vechi...

Cu respect, 

Vaporeanul

Multumesc 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, alinj95 a spus:

Mi-ai dat cuptoru cu microunde peste cap fata mea.Te rog mai invata putina gramatica ca mi-ai dat rau de furca incercand sa inteleg ce ai de zis.Si din cate imi aduc aminte, parca te-am sunat si eu odata,si cand eram in fata la Mega m-ai pus sa astept 10 minute,dupa care te-am sunat de doua ori fara succes si a treia oara radeai cu cineva la telefon,probabil te-ai spart cu iubi si aveai chef de jocuri.

Cind te-am sp să mă aștepți eram ocupata  îmi venise cineva înainte ta și după ce am terminat te-am sunat așa am vb că mă aștepți 10 minute .... Eu îmi cer scuze daca a deranjat atît de mult

Link spre comentariu
Acum 10 ore, Izabel22 a spus:

Nu cred că ai fost la mine și ai ajuns in fața la blok ?... Poate ai confundat că toate persoanele vin eu le iau eu de la mega image ....... Și dacă mă ocup nu pot răspunde 

Da poate aveai pe cineva am stat 10 min 15 si dupa me-ai dat block , pai si tu nu iti faci ordine in programari la tine este ca din 5 care vine sa vezi care ajunge primul sau care vine wtf , nu este ok ceea ce faci ! La tine e care apuca si din aia 3 care a ajuns primu si a luat 1 ora la ceilalti 2 le dai block , ce drk ? Esti ciudata fato ! De obicei nu ma enervez dar vad ca ori ce i-ai face tu clientului vad ca gasesti cate un argument a ca nu tu ca tot vina lui este , hai mai lasane cu bataia asta de joc.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 46 minute, balan1992 a spus:

Da poate aveai pe cineva am stat 10 min 15 si dupa me-ai dat block , pai si tu nu iti faci ordine in programari la tine este ca din 5 care vine sa vezi care ajunge primul sau care vine wtf , nu este ok ceea ce faci ! La tine e care apuca si din aia 3 care a ajuns primu si a luat 1 ora la ceilalti 2 le dai block , ce drk ? Esti ciudata fato ! De obicei nu ma enervez dar vad ca ori ce i-ai face tu clientului vad ca gasesti cate un argument a ca nu tu ca tot vina lui este , hai mai lasane cu bataia asta de joc.

Dar de cine meam bătut joc ...... Că dacă îmi ajunge cite 2 sau 3 o dată în care mă sună foarte multe persoane și 80 % toți spun că vin și nu vin și cînd se nimerește sa vina cite 2 3.... daca te-ai pune puțin în locul meu sunt sitoati in care nu ști unde sa te împărți îmi cer scuze 

Link spre comentariu

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 5 ore, Izabel22 a spus:

Dar de cine meam bătut joc ...... Că dacă îmi ajunge cite 2 sau 3 o dată în care mă sună foarte multe persoane și 80 % toți spun că vin și nu vin și cînd se nimerește sa vina cite 2 3.... daca te-ai pune puțin în locul meu sunt sitoati in care nu ști unde sa te împărți îmi cer scuze 

Fata mea poate nici eu nu scriu 100% corect , dar tu ai probleme grave , ca sa vorbim de organizare cu programările când noi ne adunam toată constanta sa descifrăm un text de al tau ! Pune mâna și învață sa scrii corect și nu mai fi asa tare in gura cu toată lumea ca o sa ai numai de pierdut ! 
respecta si vei fi respectat !

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...