Sari la conținut

0720621064


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bună dimineața și o duminică frumoasă 😘😘😘(Locație Str Suceava Magazin Mega Image Piața Brotacei. Serviciile mele sunt de oral normal 100 fin /200 ora/oral normal și anal 150fin /250 ora/uro 50 extra .penetrare 50 extra.Serviciile sunt protejate oralul se poate  ne protejat în funcție de igiena ta fin orală 50 extra . Accept sărutări doar corporale .Mici fantezi 69. Nu accept marimi mari maxim 20cm bile sau alte accesorii😘

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Astazi am fost pt a doua oara la izabel. Locatia este aceeasi ( pe sucevei), iar serviciile au fost totale. Parca si-a mai schimbat atitudinea ( m-a servit chiar si cu  cafea dupa ce am terminat actiunea!!). Oralul a fost destul de bun ( neprotejat) iar analul a fost foarte misto ( eu fiind obsedat de sex anal-adica sa fiu partea activa, nu pasiva, pt ca am inteles ca izabel are si strap onuri pt clientii mai perversi, ceea ce nu e cazul la mine ). Am sarit peste normal. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, cristibogdan353 a spus:

Astazi am fost pt a doua oara la izabel. Locatia este aceeasi ( pe sucevei), iar serviciile au fost totale. Parca si-a mai schimbat atitudinea ( m-a servit chiar si cu  cafea dupa ce am terminat actiunea!!). Oralul a fost destul de bun ( neprotejat) iar analul a fost foarte misto ( eu fiind obsedat de sex anal-adica sa fiu partea activa, nu pasiva, pt ca am inteles ca izabel are si strap onuri pt clientii mai perversi, ceea ce nu e cazul la mine ). Am sarit peste normal. 

Deci să înțelegem că face progrese spre bine..sa speram că și a dat seama că nu e ok cum procedează cu clienții..

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constantaa
  • Oras:Constantaa

Am ajuns la domnisoara in cauza, si mi-a lasat un gust amar. Locatia este infecta, iar servicile proaste.

Notele sunt urmatoarele :

Locatia : 2

Aspect : 4

On : 5

Np : 6. 
 

Concluzia : mai bine nu !!!!

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 1 oră, mita69 a spus:

Am ajuns la domnisoara in cauza, si mi-a lasat un gust amar. Locatia este infecta, iar servicile proaste.

Notele sunt urmatoarele :

Locatia : 2

Aspect : 4

On : 5

Np : 6. 
 

Concluzia : mai bine nu !!!!

Mulțumesc pentru recenzia ne plăcută cred că m-am comporta destul de ok .Chear îmi pare Rau că nu pot fi pe placul tutror o zi bună

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 6 ore, Izabel22 a spus:

Mulțumesc pentru recenzia ne plăcută cred că m-am comporta destul de ok .Chear îmi pare Rau că nu pot fi pe placul tutror o zi bună

Iar ai dat cu stângul în dreptul ?😁

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 7 ore, mita69 a spus:

Am ajuns la domnisoara in cauza, si mi-a lasat un gust amar. Locatia este infecta, iar servicile proaste.

Notele sunt urmatoarele :

Locatia : 2

Aspect : 4

On : 5

Np : 6. 
 

Concluzia : mai bine nu !!!!

Dă și tu mai multe detalii.....

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Am fost și eu azi la dra in cauza . O sunase dar a rămas sa astept 10-15 min ca nu era in locație bănuiesc , după câteva încercări de a găsi locația m am întâlnit cu ea și am mers împreuna la locație . 
Mai are destule de invatat dar observ ca își da silința sa facă tot ce trebuie .

Are un cățeluș super drăgălaș acolo!!!

Nu am stat prea mult ca eram pe fuga , Per total a fost super , comunicativa și foarte zambareata ! Din partea mea pentru comportament are un 10 , a făcut schimbări in privința asta ! 

Restul-8,50 pe linie 

Locatia e puțin cam micuța dar își face treaba și așa ! 
 

Halat 100 lei 

Când mai sunt in zona o sa mai revin ! 

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 17 ore, Exc... a spus:

Am fost și eu azi la dra in cauza . O sunase dar a rămas sa astept 10-15 min ca nu era in locație bănuiesc , după câteva încercări de a găsi locația m am întâlnit cu ea și am mers împreuna la locație . 
Mai are destule de invatat dar observ ca își da silința sa facă tot ce trebuie .

Are un cățeluș super drăgălaș acolo!!!

Nu am stat prea mult ca eram pe fuga , Per total a fost super , comunicativa și foarte zambareata ! Din partea mea pentru comportament are un 10 , a făcut schimbări in privința asta ! 

Restul-8,50 pe linie 

Locatia e puțin cam micuța dar își face treaba și așa ! 
 

Halat 100 lei 

Când mai sunt in zona o sa mai revin ! 

Sa ma ierti ca intervin, dar din recenzia ta nu am inteles decat ca are locatia mica si un catelus dragut, nimic despre servicii sau mici detalii despre intalnire... bafta!

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 2 minute, nicieu a spus:

Sa ma ierti ca intervin, dar din recenzia ta nu am inteles decat ca are locatia mica si un catelus dragut, nimic despre servicii sau mici detalii despre intalnire... bafta!

pai el poate a fost pentru catel 🙈

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, CharonIV a spus:

pai el poate a fost pentru catel 🙈

Postarea mea a fost pe bune, nu la caterinca! Intr-o recenzie este recomandat a se introduce mici detalii despre servicii si mici descrieri despre cele petrecute... nu e forum de imobiliare... pe langa locatie si catelus ar fi trebuit puse si anumite chestii ce te pot face sa vrei sa mergi la respectiva.

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Chiar acum, nicieu a spus:

Postarea mea a fost pe bune, nu la caterinca! Intr-o recenzie este recomandat a se introduce mici detalii despre servicii si mici descrieri despre cele petrecute... nu e forum de imobiliare... pe langa locatie si catelus ar fi trebuit puse si anumite chestii ce te pot face sa vrei sa mergi la respectiva.

stiu ,amandoi avem recenzii in cazul in care ai uitat ,da am zis ca pica prea bine sa n-o zic :))))) 

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 16 minute, nicieu a spus:

Postarea mea a fost pe bune, nu la caterinca! Intr-o recenzie este recomandat a se introduce mici detalii despre servicii si mici descrieri despre cele petrecute... nu e forum de imobiliare... pe langa locatie si catelus ar fi trebuit puse si anumite chestii ce te pot face sa vrei sa mergi la respectiva.

La multi ani marinare ....vrei detalii iti dau eu in privat ,chiar si despre catel daca esti interesat .

Ce pot sa te asigur este ca mai mult ca sigur nu e genul tau ....tie iti plac pisicile nu tigroaicele .

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 2 ore, gica 1955 a spus:

La multi ani marinare ....vrei detalii iti dau eu in privat ,chiar si despre catel daca esti interesat .

Ce pot sa te asigur este ca mai mult ca sigur nu e genul tau ....tie iti plac pisicile nu tigroaicele .

Nea Gica, la multi ani si dumitale... nu doresc eu detaliile, eu am scris in postura de cititor, iar domnul daca tot a facut recenzie, trebuia sa puna in ea si ceea ce ii lipseste, adica desfasurarea actiunii... eu citesc aproape tot ce se scrie, iar daca detaliile sunt suficiente, nu am nevoi de altele in privat... nu reprosez nimanui sa mai scrie recenzii, fiecare alege ce vrea, dar macar daca tot postam o recenzie publica, sa fie completa... atata tot... 

Cat despre pisicute si tigroaice, fiecare le vede cum vrea, ce-i drept, mie imi cam trebuie ochelari.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am fost și eu în vizită la această dameză. Locația pe Sucevei. M-a așteptat afară și  urcat împreună la n locație. Nu am văzut nici un cățel așa cum a spus un coleg pe aici. Fata nu arată chiar rău dar nici nu întorci capul după ea pe strada in schimb atitudinea foarte sictirită. Locația deplorabilă, sincer îmi era silă să mă așez în pat. Eu nu vin să fac inspecție in casă dar până acum nu am văzut nicăieri așa mizerie. Am cerut la baie pentru un refresh dar ea a zis că mă șterge ea cu șervețele. A început cu un oral cel mai prost pe care l-am văzut abia atingea pula cu vârful buzelor. Când a văzut că soldatul e apt de lupta m-a și întrebat dacă pune prezervativul care era unul roșu din ăla cel mai ieftin care îți dă senzația că ai o șosetă pe pula. Și la normal la fel de sictirită. Ce să o mai lungesc fata ei varza. Am achitat o sută și am taiat-o. Concluziile le trageți voi. Spor la ciocane.

  • Like 3
Link spre comentariu

2 hours ago, titishor said:

Am fost și eu în vizită la această dameză. Locația pe Sucevei. M-a așteptat afară și  urcat împreună la n locație. Nu am văzut nici un cățel așa cum a spus un coleg pe aici. Fata nu arată chiar rău dar nici nu întorci capul după ea pe strada in schimb atitudinea foarte sictirită. Locația deplorabilă, sincer îmi era silă să mă așez în pat. Eu nu vin să fac inspecție in casă dar până acum nu am văzut nicăieri așa mizerie. Am cerut la baie pentru un refresh dar ea a zis că mă șterge ea cu șervețele. A început cu un oral cel mai prost pe care l-am văzut abia atingea pula cu vârful buzelor. Când a văzut că soldatul e apt de lupta m-a și întrebat dacă pune prezervativul care era unul roșu din ăla cel mai ieftin care îți dă senzația că ai o șosetă pe pula. Și la normal la fel de sictirită. Ce să o mai lungesc fata ei varza. Am achitat o sută și am taiat-o. Concluziile le trageți voi. Spor la ciocane.

Am și eu o neclaritate. De ce ai rămas? Dacă ai văzut ca nu e nici frumoasa, nici urata, nu are recenzii minunate și în plus și casa arata urat ( ca e diferența între o casa batraneasca și sărăcăcioase și una neibtretinuta), de ce nu ai cerut banii înapoi și pe aici îți e drumul? Chiar nu găseai o alta? 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...