Sari la conținut

0720621064


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fiind garsoniera si banuiesc ca nu are masina de spalat cu uscator, inseamna o zi spalatul plus o zi uscatul. Fiind garsoniera, unde naiba sa le usuce? In camera de meciuri? Asta inseamna 2 zile de mers "in gol". Asa ca mai bine nu le mai spala 🤣🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu

Dacă prajesti ouă de ce plm mai chemi clientii pe Sucevei la Mega Image si apoi te faci că nu sunt unde trebuie? Spune de la inceput că esti disponibila dupa o anumita oră să nu batem orasul si să ne inchizi telefonul in nas. Lasa ca te prind eu odata si te fut în cur de o zici ca ai mancat un kil de aripioare picante de la KFC.😡

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 14 ore, big fut a spus:

Dacă prajesti ouă de ce plm mai chemi clientii pe Sucevei la Mega Image si apoi te faci că nu sunt unde trebuie? Spune de la inceput că esti disponibila dupa o anumita oră să nu batem orasul si să ne inchizi telefonul in nas. Lasa ca te prind eu odata si te fut în cur de o zici ca ai mancat un kil de aripioare picante de la KFC.😡

Pai și dacă m-am ocupat între timp sau poate nu am mai vrut să-ți răspund la cum meai vb și chesti cu mă prinzi și vi și dai tare ști cum ieși pe ușă exact cum intri 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 14 ore, big fut a spus:

Dacă prajesti ouă de ce plm mai chemi clientii pe Sucevei la Mega Image si apoi te faci că nu sunt unde trebuie? Spune de la inceput că esti disponibila dupa o anumita oră să nu batem orasul si să ne inchizi telefonul in nas. Lasa ca te prind eu odata si te fut în cur de o zici ca ai mancat un kil de aripioare picante de la KFC.😡

Si daca ai ști câți mă sună că ajung și nu mai ajung ..... 

Link spre comentariu

Sunt sigur ca Iq-ul tau nu atinge bariera de 3 cifre.Pui oamenii pe drum, iar cand te suna esti ceva gen: "imposibil, eram 100% sigura ca nu vine, ia sa ma prefac ca prajesc oua".Deci ma jur ca la cate recenzii negative ai aici, ar trebui sa fi trecuta la "De Evitat".Nesimțirea cu care iti postezi disponibilitatea aici, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat,e remarcabila.Daca tu preferi sa iti vina orice boschetar sau drogat in locul baietilor cu bun simt, e alegerea ta.Pana la urma tu iti alegi clientii, poate ai o fire mai masochista in tine si nu crezi ca poti mai mult si mai bine de atat.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 28 minute, alinj95 a spus:

Daca tu preferi sa iti vina orice boschetar sau drogat in locul baietilor cu bun simt, e alegerea ta

pai de obicei cine se aseamana se aduna si ....se inteleg perfect .

baietii cu bun simt nu calca acolo sau daca o fac dintr-o prostie ca nu stiu peste ce dau ....nu stiu cum sa rupa usa mai repede .

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 05.02.2022 la 11:17, gica 1955 a spus:

pai de obicei cine se aseamana se aduna si ....se inteleg perfect .

baietii cu bun simt nu calca acolo sau daca o fac dintr-o prostie ca nu stiu peste ce dau ....nu stiu cum sa rupa usa mai repede .

Așa este....... Dar peste ce poate da?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 05.02.2022 la 10:46, alinj95 a spus:

Sunt sigur ca Iq-ul tau nu atinge bariera de 3 cifre.Pui oamenii pe drum, iar cand te suna esti ceva gen: "imposibil, eram 100% sigura ca nu vine, ia sa ma prefac ca prajesc oua".Deci ma jur ca la cate recenzii negative ai aici, ar trebui sa fi trecuta la "De Evitat".Nesimțirea cu care iti postezi disponibilitatea aici, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat,e remarcabila.Daca tu preferi sa iti vina orice boschetar sau drogat in locul baietilor cu bun simt, e alegerea ta.Pana la urma tu iti alegi clientii, poate ai o fire mai masochista in tine si nu crezi ca poti mai mult si mai bine de atat.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 05.02.2022 la 10:46, alinj95 a spus:

Sunt sigur ca Iq-ul tau nu atinge bariera de 3 cifre.Pui oamenii pe drum, iar cand te suna esti ceva gen: "imposibil, eram 100% sigura ca nu vine, ia sa ma prefac ca prajesc oua".Deci ma jur ca la cate recenzii negative ai aici, ar trebui sa fi trecuta la "De Evitat".Nesimțirea cu care iti postezi disponibilitatea aici, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat,e remarcabila.Daca tu preferi sa iti vina orice boschetar sau drogat in locul baietilor cu bun simt, e alegerea ta.Pana la urma tu iti alegi clientii, poate ai o fire mai masochista in tine si nu crezi ca poti mai mult si mai bine de atat.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Eu am spus în comentariile anterioare că e varza la comunicare..în special când o suni și nu îi convine ceva îți închide tel.in nas..dar dacă reușești să duci convorbirea la bun sfârșit apare problema când ajungi la locație..nu mai răspunde sau te blochează..

Am crezut că după mai multe recenzii negative o să își îmbunătățească comportamentul..

Acest comportament e demn de a o trece la: DE EVITAT..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 05.02.2022 la 10:46, alinj95 a spus:

Sunt sigur ca Iq-ul tau nu atinge bariera de 3 cifre.Pui oamenii pe drum, iar cand te suna esti ceva gen: "imposibil, eram 100% sigura ca nu vine, ia sa ma prefac ca prajesc oua".Deci ma jur ca la cate recenzii negative ai aici, ar trebui sa fi trecuta la "De Evitat".Nesimțirea cu care iti postezi disponibilitatea aici, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat,e remarcabila.Daca tu preferi sa iti vina orice boschetar sau drogat in locul baietilor cu bun simt, e alegerea ta.Pana la urma tu iti alegi clientii, poate ai o fire mai masochista in tine si nu crezi ca poti mai mult si mai bine de atat.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...