Sari la conținut

0720621064


Postări Recomandate

Vizitator JustAss
Reputație: 0
Acum 2 ore, Izabel22 a spus:

Nu mai prins în stare bună 🤣

Aha...scuza-ma pe mine că trebuia sa te prind in stare buna de futut,dar banii îți place să ii iei,nu?Rusinica sora mea

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
La 27.02.2022 la 14:22, Izabel22 a spus:

Eu nu îmi pot permite sa sun pe cineva înapoi că poate a intervenit ceva. Și omul sa dus acasă sai fac probleme .Sau exemplu mau sunat citeva persoane care au spus că ajung in 20 30 de minute și nu a ajuns sau mai rău cînd ajung cite 2 3 persoane o dată...... Și pe programări nu merg că din 10 persoane poate 1 sau 2 au cuvînt mulțumesc

nu ti-ai pus intrebarea de ce se poarta asa clientii cu tine ?

ba cred ca ti-ai pus-o  uite si raspunsul tau la ea 

La 28.02.2022 la 11:42, Izabel22 a spus:

Auzi daca nu îți convine caută în altă parte tratez cum sunt tratată 👍👍👍👍

......raspunsul asta unui potential client spune totul despre tine si te descrie mai bine decat as face-o eu . tu singura prin ceea ce spui si ceea ce faci arata ceea ce esti .....si crede-ma ca nu este nevoie sa mai adaug eu nimic la autodescrierea ta autodistructiva .

.....degeaba ai preturi sociale ......la comportamentul si gandirea ta orice client se gandeste de doua ori inainte sa te sune.

 

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 01.03.2022 la 12:23, gica 1955 a spus:

nu ti-ai pus intrebarea de ce se poarta asa clientii cu tine ?

ba cred ca ti-ai pus-o  uite si raspunsul tau la ea 

......raspunsul asta unui potential client spune totul despre tine si te descrie mai bine decat as face-o eu . tu singura prin ceea ce spui si ceea ce faci arata ceea ce esti .....si crede-ma ca nu este nevoie sa mai adaug eu nimic la autodescrierea ta autodistructiva .

.....degeaba ai preturi sociale ......la comportamentul si gandirea ta orice client se gandeste de doua ori inainte sa te sune.

 

 

Mulțumesc

Link spre comentariu

Eu propun sa o trecem la (De Evitat) se vede clar că îsi bate pl de noi fata , Am trecut si eu acum 2 saptamani la ia bine inteles dupa 3 drumuri in trecut degeaba , am vb cu ia ne-am inteles ! Am ajuns la , locatie a ieșit sa ma ia de la scară cand am urcat scarile ma uitam la curul ei numai anal vedeam , am ajuns ne-am dezbracat i-am spus sa facem un 69 cu scarbă a , acceptat si cand sa ajungem la anal se ferea frate intra doar capul dupa se tragea inapoi strangea din cur sa nu intre pl. M-am pus in picioare sa io infig odata in cur odata am apucat sa io bag toata si a zis ca o doare sa facem normal , am facut normal am dat ca surdu in clopot 5 minute ma impingeam cat de tare puteam ca me-a stricat tot cheful dadeam in ciuda in ia , ia foarte crispata mai sa ma injure ! Am achitat 100 lei si am fugit initial vroiam sa stau 1 ora am venit pentru anal dar nu a meritat , cica se retrage de vreo luna dar isi mai incearca putin norocul cu fraeri , asa la corp arata ok mai ales merita pentru anal la 250 ora , dar atitudinea ei lasa de dorit favea banii multi daca stia cum sa se comporte !

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator JustAss
Reputație: 0
La 07.03.2022 la 10:27, Izabel22 a spus:

Bună ziua ce faceți 😀😀

Uite iti dam la muie,penalo ce esti...te futi in scarba si nici ce trebuie nu faci.Asa ca suge-o

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 10.03.2022 la 8:15, JustAss a spus:

Uite iti dam la muie,penalo ce esti...te futi in scarba si nici ce trebuie nu faci.Asa ca suge-o

Vai de Steaua ta și cultură care o ai in tine se vede ce educație ai 🥵🥵🥵

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

@Izabel22  pentru tine este inca in pending ce zic baieti mai sus ?. In felul asta o sa ai timp liber mult . uite deja se "vede" 3 postari de ale tale in zile diferite pe acest topic si nici macar offtopic intre ele de la baieti.

Sti gura bate curul !  .

 

La 05.03.2022 la 6:51, Izabel22 a spus:

Bună dimineața ce faceți ce ziceți 😂😂😂

 

La 07.03.2022 la 10:27, Izabel22 a spus:

Bună ziua ce faceți 😀😀

 

La 08.03.2022 la 8:09, Izabel22 a spus:

Bună dimineața ❤️❤️❤️

 

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator JustAss
Reputație: 0
Acum 7 ore, Izabel22 a spus:

Vai de Steaua ta și cultură care o ai in tine se vede ce educație ai 🥵🥵🥵

Pai cu zdrențe ca tine cum vrei?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 7 ore, 2peu_2peu a spus:

@Izabel22  pentru tine este inca in pending ce zic baieti mai sus ?. In felul asta o sa ai timp liber mult . uite deja se "vede" 3 postari de ale tale in zile diferite pe acest topic si nici macar offtopic intre ele de la baieti.

Sti gura bate curul !  .

 

 

 

 

Sincer nici nu ști cum să o dai nici așa nu este bine nici așa cînd mă comport frumos etc..... Dar dece nu spun și adevăratele discuți cum ar fi vine 1 sau de 2 ori și după o încearcă cu hai sa facem fără și multe chestii de genul sau așa zisi băieți că sunt uni și pe aici ..( Nu vrei sa o facem moca său fără să îți pun o recenzie bună 😉😘 astea nu se spun 

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
1 oră în urmă, Izabel22 a spus:

Nu vrei sa o facem moca său fără să îți pun o recenzie bună

:251x sunt ferm convins ca sunt asa  persoane , dar asta nu are legatura cu calitatea serviciilor prestate, seriozitatea in a respecta programari, limbajul tau folosit aici in interactiunea cu diferiti utilizatori de nimfo

 exemplu de atitudine

   La 28.02.2022 la 14:28,  Machedonul12 a spus: 

Pe mine m-a repezit la telefon. Desi m-as fi dus la ea pentru preturile populare practicate.

Nu mai prins în stare bună 🤣

 

 

 

 

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 51 minute, 2peu_2peu a spus:

:251x sunt ferm convins ca sunt asa  persoane , dar asta nu are legatura cu calitatea serviciilor prestate, seriozitatea in a respecta programari, limbajul tau folosit aici in interactiunea cu diferiti utilizatori de nimfo

 exemplu de atitudine

   La 28.02.2022 la 14:28,  Machedonul12 a spus: 

Pe mine m-a repezit la telefon. Desi m-as fi dus la ea pentru preturile populare practicate.

Nu mai prins în stare bună 🤣

 

 

 

 

Știu sunt sitoatie și sitoatie in care unul mă sună că a ajuns altul cere informații etc și te grăbești sa le răspunzi la toți . Și pe programări nu merg că nu sunt persoanele serioase foarte multe zic că vin și nu mai ajunge nimeni ...

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 7 minute, Izabel22 a spus:

Știu sunt sitoatie și sitoatie in care unul mă sună că a ajuns altul cere informații etc și te grăbești sa le răspunzi la toți . Și pe programări nu merg că nu sunt persoanele serioase foarte multe zic că vin și nu mai ajunge nimeni ...

Exact tot in pending este si ce ti-am zis eu!

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu

Aceleas scuze inutile , povestește fa , faza cu analul ce si cum sa întamplat si eu chiar m-am comportat frumos cu tn ! Vorbim ceva la telefon iar cand ajungem goi amandoi spui ca nu se poate , dute fa în pula mea ca tu abureștii fraerii care isi dau cu parerea ne avand contact cu tn , esti perversa rau. Cand vezi ca te ataca cineva pe buna dreptate spui aceleaș replici la infinit cauta alta scuze , mai pe scurt incerci sa înseli oameni cu voia lor desigur profiti de unele schestii ca omul sa nu mai poata da inapoi !

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, balan1992 a spus:

Aceleas scuze inutile , povestește fa , faza cu analul ce si cum sa întamplat si eu chiar m-am comportat frumos cu tn ! Vorbim ceva la telefon iar cand ajungem goi amandoi spui ca nu se poate , dute fa în pula mea ca tu abureștii fraerii care isi dau cu parerea ne avand contact cu tn , esti perversa rau. Cand vezi ca te ataca cineva pe buna dreptate spui aceleaș replici la infinit cauta alta scuze , mai pe scurt incerci sa înseli oameni cu voia lor desigur profiti de unele schestii ca omul sa nu mai poata da inapoi !

Ai să ne înțelegem trebuia sa fac anal cu tine sa te umplu de căcat nu am făcut din cauză că nu aveam clisma făcută 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 55 minute, Izabel22 a spus:

Ai să ne înțelegem trebuia sa fac anal cu tine sa te umplu de căcat nu am făcut din cauză că nu aveam clisma făcută 

Daca sa vb  :telephonedespre anal, ai confirmat ca da ,esti neserioasa,manglitoare si de evitat.

Dar 💰pentru anal au fost platiti de tine @balan1992?

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, 2peu_2peu a spus:

Daca sa vb  :telephonedespre anal, ai confirmat ca da ,esti neserioasa,manglitoare si de evitat.

Dar 💰pentru anal au fost platiti de tine @balan1992?

 A plăti o fin oral normal că i-am specificat că nu pot face dar ..... Înțelegem fie care ce vrem 

Link spre comentariu

Esti cu mecla te-am spus sex total cu tot cu anal , cred ca ma confunzi te-am spus ca stau 1 ora la 2 finalizari anale , me-am spus ca doar o finalizare anala faci la ora nu 2 am zis ok nu me-ai spus nimic de clisma si nici ca nu faci in momentul cand am vrut sa ti-o bag în cur tot te trageai iar cand am bagat-o putin ai spus ca sa facem normal , vrei sa iti re-amintesc eu , dc nu ai spus de la telefon ca nu poții face anal si nu mai veneam simplu ! Minti din ori ce pozitie fata mea , prost e ala cine te crede , eu cred ca site-ul îl folosesti doar pentru amuzament si pentru a rade de fraieri raspunzi in bataie de joc la toate comentariile de nici tu nu te crezi , spune ca nu e asa cum am spus eu dintre interactiunea cu mn !

  • Confuz 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...