Sari la conținut

Taniamaria 0791539956


Postări Recomandate

bunaa!!!Sunt o fata senzuala,ofer placeri de neuitat domnilor generosi si respectuosi!!!Sunt o persoana comunicativa si cu bun simt , te astept la mine intr-un cadru intim cu multa discretie lucrez cu senzualitate si doresc sa fiu tratata la fel . Poze REALE 100%!!!Pentru mai multe detalii suna-ma!

 

Va astept cu Drag

 

❤️

 

Ca si servici :

 

O finalizare (maxim 30min) 150 lei

 

1h - 300 lei (2 finalizari)

 

Servicile oferite in preturile de mai sus sunt: sex normal, oralul in functie de igiena, 69, sarutari, diferite poziti, sex intre sâni, finalizare pe corp.

 

 Adresa ieste  Alexandru moruzzi voirvod nr4

 

Servici oferite extra:

 

c.i.m - 50 lei

 

c.i.f - 50 lei

 

Uro activ - 70 lei

 

Uro pasiv - 50 lei

 

Diferite fantezi!

 

Nu fac anal!!!!!

 

Mă puteti găsi si pe whatsapp la numarul 0791539956

 

 

IMG-20220113-WA0000.jpg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Seducătoare și exceptionala pregatita sa te ghidez intr-un labirint al placerii pe care nu l-ai mai explorat pana acum. Momentele petrecute alaturi de mine te vor face sa revi de fiecare data cand iti doresti o mica evadare din rutina doar pentru tine!

❤️

Ca si servici :

O finalizare (maxim 30min) 150 lei

1h - 300 lei (2 finalizari)

Servicile oferite in preturile de mai sus sunt: sex normal, oralul in functie de igiena, 69, sarutari, diferite poziti, sex intre sâni, finalizare pe corp.

 Adresa ieste  Alexandru moruzzi voirvod nr4

Servici oferite extra:

c.i.m - 50 lei

c.i.f - 50 lei

Uro activ - 70 lei

Uro pasiv - 50 lei

Diferite fantezi!

Nu fac anal!!!!!

Mă puteti găsi si pe whatsapp la numarul 0791539956

IMG-20220113-WA0001.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut, 

Am vizitat o si eu pe.titulara topicului pt un fast fuck.

Locatia: 6,5 pt ca nu avea pat..am făcut o pe canapea.

Aspect : 6.5 - nu prea am ce sa detaliez aici...

OP: 7 - a acceptat un facefuck desi a comentat puțin...cu mărimi mai mari sigur nu poate...eu nu o am nici mare și nici nu era în erecției maxima..

NP: 7 - o singura poziție pe la spate în picioare...

Nota/ recomandare: 6.75...daca esti prin zona și cu chef merge..mai ales ca oferta pe noapte e la cote apropiate de 0....150 fin 

 

Bafta

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Seducătoare și exceptionala pregatita sa te ghidez intr-un labirint al placerii pe care nu l-ai mai explorat pana acum. Momentele petrecute alaturi de mine te vor face sa revi de fiecare data cand iti doresti o mica evadare din rutina doar pentru tine!

❤️

Ca si servici :

O finalizare (maxim 30min) 150 lei

1h - 300 lei (2 finalizari)

Servicile oferite in preturile de mai sus sunt: sex normal, oralul in functie de igiena, 69, sarutari, diferite poziti, sex intre sâni, finalizare pe corp.

 Adresa ieste  Alexandru moruzzi voirvod nr4

Servici oferite extra:

c.i.m - 50 lei

c.i.f - 50 lei

Uro activ - 70 lei

Uro pasiv - 50 lei

Diferite fantezi!

Nu fac anal!!!!!

Mă puteti găsi si pe whatsapp la numarul 0791539956

IMG-20220117-WA0006.jpg

IMG-20220117-WA0004.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna.sunt o tânăra bruneta ,sexy cu multă elegantă si rafinament! Te-ai saturat sa mergi la locatie si persoana sa nu corespundă cu ce ai vazut in anunt ? de aceea am creeat acest anunt , sunt o femeie frumoasa dornica sa te cunosc .Sunt mereu cu zambetul pe buze imi place sa comunic si sa cunosc oameni noi,compania mea va fi una dintre cele mai frumoase experiente ale tale....te invit intr-o locatie discreta si intima pentru a da frau liber fanteziilor tale, calitatea serviciilor mele te vor face sa te reintorci pozele mele sunt 100% reale.

Ca si servici :

O finalizare (maxim 30min) 150 lei

1h - 300 lei (2 finalizari)

Servicile oferite in preturile de mai sus sunt: sex normal, oralul in functie de igiena, 69, sarutari, diferite poziti, sex intre sâni, finalizare pe corp.

 Adresa ieste  Alexandru moruzzi voirvod nr4

Servici oferite extra:

c.i.m - 50 lei

c.i.f - 50 lei

Uro activ - 70 lei

Uro pasiv - 50 lei

Diferite fantezi!

Nu fac anal!!!!!

Mă puteti găsi si pe whatsapp la numarul 0791539956

IMG-20220120-WA0001.jpg

IMG-20220120-WA0000.jpg

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 17.01.2022 la 23:09, Taniamaria a spus:

Seducătoare și exceptionala pregatita sa te ghidez intr-un labirint al placerii pe care nu l-ai mai explorat pana acum. Momentele petrecute alaturi de mine te vor face sa revi de fiecare data cand iti doresti o mica evadare din rutina doar pentru tine!

❤️

Ca si servici :

O finalizare (maxim 30min) 150 lei

1h - 300 lei (2 finalizari)

Servicile oferite in preturile de mai sus sunt: sex normal, oralul in functie de igiena, 69, sarutari, diferite poziti, sex intre sâni, finalizare pe corp.

 Adresa ieste  Alexandru moruzzi voirvod nr4

Servici oferite extra:

c.i.m - 50 lei

c.i.f - 50 lei

Uro activ - 70 lei

Uro pasiv - 50 lei

Diferite fantezi!

Nu fac anal!!!!!

Mă puteti găsi si pe whatsapp la numarul 0791539956

IMG-20220117-WA0006.jpg

IMG-20220117-WA0004.jpg

Vorba unui conațional …și excepțională? Bă da-ma dracu!

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna dragilor sunt o fată tânără de ochi albastri  foarte senzuală care știe sa te facă sa te simți răsfățat dacă dorești sa fi răsfățat si învăluit de senzualitatea mea  nu mai sta pe gânduri apelează la mine totul vine de la sine. 

Dacă ești un barbat  care se respecta și căruia se respecta vei apela la servicile mele.

❤️

Ca si servici :

O finalizare (maxim 30min) 150 lei

1h - 300 lei (2 finalizari)

Servicile oferite in preturile de mai sus sunt: sex normal, oralul in functie de igiena, 69, sarutari, diferite poziti, sex intre sâni, finalizare pe corp.

 Adresa ieste  Alexandru moruzzi voirvod nr4

Servici oferite extra:

c.i.m - 50 lei

c.i.f - 50 lei

Uro activ - 70 lei

Uro pasiv - 50 lei

Diferite fantezi!

Nu fac anal!!!!!

Mă puteti găsi si pe whatsapp la numarul 0791539956

Link spre comentariu
  • Oras:Trevisi
  • Oras:Trevisi

Am vizitat-o si eu, atras de recenziile bune, exagerate sau fabricate, dupa parerea mea, sta in cuib cu inca 2 colege, in locatia de pe Nerva Traian, aspect banal, pozele o avantajeaza, doar varsta o mai ajuta, are tatuaje, nu prea inspirate, dupa parerea mea, la corp are carnea moale, desi e slaba, ca servicii, face ce ai spui, oral slab, la ce recenzii vazusem, ma asteptam la mult mai mult ca aspect si servicii.

Note:

Aspect fata- 7, are niste trasaturi mai  de la tara

Aspect corp-7, slaba, cu carnea moale

Oral-6, soft, fara deep

Normal-7

La ce recenzii bune vazusem, ma asteptam la mai mult si nu as fii venit fara acestea, eu nu mai revin,

posibil are recenzii fabricate sau exagerate de vreun martalog , pt care orice femeie e Angelina Jolie, de nu se mai uita nimeni la el si deabia i se mai scoala pula.

Eu nu revin

  • Like 1
  • Mersi 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Trevisi
  • Oras:Trevisi
26 minutes ago, Giolgau777 said:

Am vizitat-o si eu, atras de recenziile bune, exagerate sau fabricate, dupa parerea mea, sta in cuib cu inca 2 colege, in locatia de pe Nerva Traian, aspect banal, pozele o avantajeaza, doar varsta o mai ajuta, are tatuaje, nu prea inspirate, dupa parerea mea, la corp are carnea moale, desi e slaba, ca servicii, face ce ai spui, oral slab, la ce recenzii vazusem, ma asteptam la mult mai mult ca aspect si servicii.

Note:

Aspect fata- 7, are niste trasaturi mai  de la tara

Aspect corp-7, slaba, cu carnea moale

Oral-6, soft, fara deep

Normal-7

La ce recenzii bune vazusem, ma asteptam la mai mult si nu as fii venit fara acestea, eu nu mai revin,

posibil are recenzii fabricate sau exagerate de vreun martalog , pt care orice femeie e Angelina Jolie, de nu se mai uita nimeni la el si deabia i se mai scoala pula.

Eu nu revin

Inca ceva, igiena precara, cred ca nu isi face dus intre clienti, mirosea

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Cauți ceva nou?
Te-ai saturat de conturi false și sa fi grăbit încă de la primul contact?
Ești un bărbat care se respecta și căruia îi place sa fie învăluit de pasiune , senzualitate ,elegantă și rafinament, ce pune accent pe discreție și seriozitate ? Atunci eu pot fi compania potrivită pentru tine .Finuta și atenta la dorintele tale , te astept intr-un cadru intim și calduros pentru a-ți îndeplini dorintele..Optez pentru plăcerea reciproca și tot odată sa te port pe culmile amorului dorit.Rafinamentul și senzualitatea se oglindesc in calitatea serviciilor mele.Daca esti un adevărat gentleman , totul vine de la sine iar întâlnirea noastră va fi una încărcată de momente frumoase.Garantez revenirea , deoarece îmi cunosc valoarea iar calitatea și rafinamentul ma reprezintă.Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientela.Doar un apel ne desparte, dacă stii sa apreciezi calitatea și bunul simt nu ezita sa ma contactezi

💙💙💙💙💙

❤️

Ca si servici :

O finalizare (maxim 30min) 150 lei

1h - 300 lei (2 finalizari)

Servicile oferite in preturile de mai sus sunt: sex normal, oralul in functie de igiena, 69, sarutari, diferite poziti, sex intre sâni, finalizare pe corp.

 Adresa ieste  Alexandru moruzzi voirvod nr4

Servici oferite extra:

c.i.m - 50 lei

c.i.f - 50 lei

Uro activ - 70 lei

Uro pasiv - 50 lei

Diferite fantezi!

Nu fac anal!!!!!

Mă puteti găsi si pe whatsapp la numarul 0791539956

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 ore, Giolgau777 a spus:

Am vizitat-o si eu, atras de recenziile bune, exagerate sau fabricate, dupa parerea mea, sta in cuib cu inca 2 colege, in locatia de pe Nerva Traian, aspect banal, pozele o avantajeaza, doar varsta o mai ajuta, are tatuaje, nu prea inspirate, dupa parerea mea, la corp are carnea moale, desi e slaba, ca servicii, face ce ai spui, oral slab, la ce recenzii vazusem, ma asteptam la mult mai mult ca aspect si servicii.

Note:

Aspect fata- 7, are niste trasaturi mai  de la tara

Aspect corp-7, slaba, cu carnea moale

Oral-6, soft, fara deep

Normal-7

La ce recenzii bune vazusem, ma asteptam la mai mult si nu as fii venit fara acestea, eu nu mai revin,

posibil are recenzii fabricate sau exagerate de vreun martalog , pt care orice femeie e Angelina Jolie, de nu se mai uita nimeni la el si deabia i se mai scoala pula.

Eu nu revin

👏👏👏 multumim ca ne scutesti de drum, bani si pula sculata aruncata aiurea, sa ramana taranca cu cocalarii de pe publi.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Fără poze false ! ! Discreție ! Igiena ! OPEN mind ! Reala ! Incita-ti imaginatia alaturi de o bruneta cu un trup apetisant si miscari senzuale, pune in practica cele mai ascunse fantezii, renunta la inhibitii si retineri. Te astept intr-un ambient relaxant si sunt absolut sigura ca timpul petrecut alaturi de mine iti va lasa amintiri placute si iti vei dori sa ma revezi din nou. ofer si cer seriozitate

 

💙💙💙💙💙

 

❤️

Ca si servici :

O finalizare (maxim 30min) 150 lei

1h - 300 lei (2 finalizari)

Servicile oferite in preturile de mai sus sunt: sex normal, oralul in functie de igiena, 69, sarutari, diferite poziti, sex intre sâni, finalizare pe corp.

 Adresa ieste  Alexandru moruzzi voirvod nr4

Servici oferite extra:

c.i.m - 50 lei

c.i.f - 50 lei

Uro activ - 70 lei

Uro pasiv - 50 lei

Diferite fantezi!

Nu fac anal!!!!!

Mă puteti găsi si pe whatsapp la numarul 0791539956

 

 

Link spre comentariu

Buna Ți-ar plăcea să ieși din monotonia din viața ta de zi cu zi și să încerci ceva complet nou și special?

 

Tot ce trebuie sa faci este sa ma suni ,nu maj pierde timpul sa cauti altceva .

 

Pasionala ,dulce si aventuroasă, te aștept la mine, unde vei petrece clipe de relaxare și detașare de monotonia cotidiană. 

 

Maturitatea și libertatea cu care gândesc și mă comport, căldura și energia pozitivă pe care le radiez sunt unul dintre motivele pentru care ar trebui sa ma vizitezi.

 

❤️

 

Ca si servici :

 

O finalizare (maxim 30min) 150 lei

 

1h - 300 lei (2 finalizari)

 

Servicile oferite in preturile de mai sus sunt: sex normal, oralul in functie de igiena, 69, sarutari, diferite poziti, sex intre sâni, finalizare pe corp.

 

 Adresa ieste  Alexandru moruzzi voirvod nr4

 

Servici oferite extra:

 

c.i.m - 50 lei

 

c.i.f - 50 lei

 

Uro activ - 70 lei

 

Uro pasiv - 50 lei

 

Diferite fantezi!

 

Nu fac anal!!!!!

 

Mă puteti găsi si pe whatsapp la numarul 0791539956

 

 

IMG-20220108-WA0006.jpg

IMG-20220108-WA0007.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

My issue with her is she blocked me for no reason after cancelling her meeting.

I understand she had personal problems, but she did not need to block me.

Especially that we had a successful meeting the first time, and I was one of the first to praise her in this thread.

She thank me by blocking me? That is not nice

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...