Sari la conținut

Roxi 0791539949❤️


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Bună sunt o fata cu bune maniere,curata cu o pofta mare de a-ți satisface plăcerile și fanteziile. Te astept la mine într-o locație discretă cu ambient plăcuta pentru un moment de placere si relaxare absolută.

Fără graba ,fără stres! Te vei întoarce cu siguranță ma puteți găsi de la oră 11:00 :până la ora 03:00

Servici :oral in funcție de igiena ,normal protejat ,masaj erotic masaj de relaxare ,sărutări pe corp, mici fantezii 

Finalizare faciala 50 finalizare orala 50

Servici :oral in funcție de igiena ,normal protejat ,masaj erotic masaj de relaxare ,sărutări pe corp, mici fantezii 

Preț: 150lei o fin 

Ora 300(2 fin)

Alexandru moruzzi voirvod nr 4

IMG-20211227-WA0007.jpg

IMG-20211227-WA0017.jpg

IMG-20211227-WA0012.jpg

IMG-20211227-WA0004.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, Roxirosana a spus:

Bună sunt o fata cu bune maniere,curata cu o pofta mare de a-ți satisface plăcerile și fanteziile. Te astept la mine într-o locație discretă cu ambient plăcuta pentru un moment de placere si relaxare absolută.

Fără graba ,fără stres! Te vei întoarce cu siguranță ma puteți găsi de la oră 11:00 :până la ora 03:00

Servici :oral in funcție de igiena ,normal protejat ,masaj erotic masaj de relaxare ,sărutări pe corp, mici fantezii 

Finalizare faciala 50 finalizare orala 50

Servici :oral in funcție de igiena ,normal protejat ,masaj erotic masaj de relaxare ,sărutări pe corp, mici fantezii 

Preț: 150lei o fin 

Ora 300(2 fin)

Alexandru moruzzi voirvod nr 4

IMG-20211227-WA0007.jpg

IMG-20211227-WA0017.jpg

IMG-20211227-WA0012.jpg

IMG-20211227-WA0004.jpg

Degeaba bagi reclama la maxim …dpmdv prețul este mult peste cum arați.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

❤️Bună sunt o domnișoară stilata, educata și cu mult bun simt, am experienta și pun dăruire în tot ceea ce fac... Ofer domnilor manierați și generoși momente unice pentru a ieșii din monotonie și rutina zilnica. Dacă simți ca ai nevoia de ceva diferit tot ce trebuie sa faci e sa apelezi nr meu de telefon și de restul ma ocup eu... Sunt nerebdatoare sa te cunosc și sa ne simțim bine împreună!❤️❤️

❤️

Ca si servici :

O finalizare (maxim 30min) 150 lei

1h - 300 lei (2 finalizari)

Servicile oferite in preturile de mai sus sunt: sex normal, oralul in functie de igiena, 69, sarutari, diferite poziti, sex intre sâni, finalizare pe corp.

 Adresa ieste  Alexandru moruzzi voirvod nr4

Servici oferite extra:

c.i.m - 50 lei

c.i.f - 50 lei

Uro activ - 70 lei

Uro pasiv - 50 lei

Diferite fantezi!

Nu fac anal!!!!!

Mă puteti găsi si pe whatsapp la numarul 0791539949

IMG-20220103-WA0007.jpg

IMG-20220103-WA0000.jpg

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
Citat

Bună sunt o domnișoară stilata, educata și cu mult bun simt, am experienta și pun dăruire în tot ceea ce fac... Ofer domnilor manierați și generoși momente unice pentru a ieșii din monotonie și rutina zilnica. Dacă simți ca ai nevoia de ceva diferit tot ce trebuie sa faci e sa apelezi nr meu de telefon și de restul ma ocup eu... Sunt nerebdatoare sa te cunosc și sa ne simțim bine împreună!

Buna! Ce educatie ai, mai exact? Ai terminat 8 clase, stii sa citesti, te-a educat pestele sa nu injuri clientii, sau la ce anume te referi?

 

Si diferit? Ce oferi asa de diferit? Sunt aici cateva sute de femei care ofera exact acelasi lucru ca si tine. 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Bună sunt aici pentru voi bărbații, eleganți, curați, cu bun simt, pentru a va oferi momente de relaxare și plăcere. Sunt o femeie prietenoasa, imi place sa cunosc oameni noi și sa descoperim împreuna puncte care ne fac sa simțim cu adevărat plăcerea. Sunt OPEN mind și ador sa va duc in lumea fanteziilor !

Dacă ești un bărbat care se respecta și dorești sa afli mai multe contactează-mă 

❤️❤️❤️❤️

❤️

Ca si servici :

O finalizare (maxim 30min) 150 lei

1h - 300 lei (2 finalizari)

Servicile oferite in preturile de mai sus sunt: sex normal, oralul in functie de igiena, 69, sarutari, diferite poziti, sex intre sâni, finalizare pe corp.

 Adresa ieste  Alexandru moruzzi voirvod nr4

Servici oferite extra:

c.i.m - 50 lei

c.i.f - 50 lei

Uro activ - 70 lei

Uro pasiv - 50 lei

Diferite fantezi!

Nu fac anal!!!!!

Mă puteti găsi si pe whatsapp la numar ul 0791539949

IMG-20220104-WA0001.jpg

IMG-20220104-WA0002.jpg

IMG-20220104-WA0000.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...