Sari la conținut

Giulia noua în oraș 0767 938 641


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758388082
  • Oras:Otopeni
  • Telefon: 0758388082
  • Oras:Otopeni

Salut, nu am fost, dar ma risc, am facut programare acum, 

Halatul 150 si 250 

Zice ca ea este cea din poze si ca nu face confirmare, Vedem

Adresa undeva pe Sos Mihai Bravu 430 Vis avi de Metrou  Dristor 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 1 minut, Pynochio a spus:

Salut, nu am fost, dar ma risc, am facut programare acum, 

Halatul 150 si 250 

Zice ca ea este cea din poze si ca nu face confirmare, Vedem

Adresa undeva pe Sos Mihai Bravu 430 Vis avi de Metrou  Dristor 

Te astept cu recenzia? Când ai programarea? Si face totul protejat din ce am înțeles

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 4 minute, Pynochio a spus:

La 17:30,  este cea in body de scolarita, in anunt sunt doua tipe :))) cea reala este in body scolarita

Tocmai asta ma pune pe ganduri, ca nu stiu care dracu e ea, că are tatuajul in prima poza ca si cel din a 4 a poză, care seamănă cu a 2 a poza cu bodyul de școlăriță, deci plm, nu mai înțeleg nimic. 

Sa nu uiti sa vii cu recenzia te rog, chiar sunt curios de ea :)) 

Link spre comentariu

Băi,  au înnebunit stoalfele astea și peștii lor ! Mi a spus la tel ca o finalizare  este 150 ,dacă vreau on încă 50 și dacă vreau finalizare în gură încă 100  .Adica o finalizare  cu Cim este 300  de le !!!! Mi a spus ca are 19  ani .dar după voce cred ca avea și mai putin și se mai auzea o voce masculin în fundal !!!  Aștept recenzia aia și sa mă pis în gură lor de pești nesătui 

  • Like 2
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758388082
  • Oras:Otopeni
  • Telefon: 0758388082
  • Oras:Otopeni

Salutare hai ca am iesit de la Giulia, 

Ajung pe la 17:10 si zic sa sun ca cine stie poate ma primește mai devreme, Răspunde si ma ghidează prin telefon, locatia este vis avi de kaunfland. 

Intru o fata la 1,60 drăguță la fata cu parul lung, dar cam grasa, nu foarte grasa la limita acceptabilului, doaa tate fleoscaite fara nici o forma, ceva burtica acolo ca de s a pus peste tot si ceva celulita pe cur. 

Locatia este ok, curata cu prosoape, apa calda, tot ce trebuie. Eu n am facut dus, doar m am spalat pe maini. 

oral protejat, pune primul prezervativ care se rupe, pe urmatorul il nimereste. Eu stand in genunchi langa ea in pat incepe si imi face oralul, incep sa ma joc cu mainile in parul ei si imi spune sa n o mai iau de par ca nu i place. La oral abia ea capul in gura nu mi a plăcut, trec la actiune. Vreau s o pun capra si zice, hai mai intai normal ca o am stramba si o doare. O iau normal apoi si doggy cu ditai curul ala ce manca din dimensiunea penisului si inevitabil intra mai putin cutia pandorei. Simte ca mi am dat drumul si imi zice sa "iesi, iesi" , intreb de ce? "ca ma doare". Tot actul sexual a tinut maxim 10 minute timp in care, abia daca am auzit vre un gemet. 

GFE- 1

Oral- 1

Inafara ca e draguta la fata si are un par frumos pe. care n ai voie sa l atingi, nu e nimic de capul ei. 

Nu e de mers la ea, din poze e tipa cu tatuajul pe mana. 

 

  • Like 6
  • Confuz 1
  • Trist 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 3 ore, Pynochio a spus:

Salutare hai ca am iesit de la Giulia, 

Ajung pe la 17:10 si zic sa sun ca cine stie poate ma primește mai devreme, Răspunde si ma ghidează prin telefon, locatia este vis avi de kaunfland. 

Intru o fata la 1,60 drăguță la fata cu parul lung, dar cam grasa, nu foarte grasa la limita acceptabilului, doaa tate fleoscaite fara nici o forma, ceva burtica acolo ca de s a pus peste tot si ceva celulita pe cur. 

Locatia este ok, curata cu prosoape, apa calda, tot ce trebuie. Eu n am facut dus, doar m am spalat pe maini. 

oral protejat, pune primul prezervativ care se rupe, pe urmatorul il nimereste. Eu stand in genunchi langa ea in pat incepe si imi face oralul, incep sa ma joc cu mainile in parul ei si imi spune sa n o mai iau de par ca nu i place. La oral abia ea capul in gura nu mi a plăcut, trec la actiune. Vreau s o pun capra si zice, hai mai intai normal ca o am stramba si o doare. O iau normal apoi si doggy cu ditai curul ala ce manca din dimensiunea penisului si inevitabil intra mai putin cutia pandorei. Simte ca mi am dat drumul si imi zice sa "iesi, iesi" , intreb de ce? "ca ma doare". Tot actul sexual a tinut maxim 10 minute timp in care, abia daca am auzit vre un gemet. 

GFE- 1

Oral- 1

Inafara ca e draguta la fata si are un par frumos pe. care n ai voie sa l atingi, nu e nimic de capul ei. 

Nu e de mers la ea, din poze e tipa cu tatuajul pe mana. 

 

Not all heroes wear capes.

Multumim tovarășe, ne-ai scutit de multe.

La telefon pare ok, vorbeste frumos cu tine, dar cam degeaba. 

Link spre comentariu

  • Oras:În mai multe parti
  • Oras:În mai multe parti
La 17.12.2021 la 17:54, Pynochio a spus:

Salutare hai ca am iesit de la Giulia, 

Ajung pe la 17:10 si zic sa sun ca cine stie poate ma primește mai devreme, Răspunde si ma ghidează prin telefon, locatia este vis avi de kaunfland. 

Intru o fata la 1,60 drăguță la fata cu parul lung, dar cam grasa, nu foarte grasa la limita acceptabilului, doaa tate fleoscaite fara nici o forma, ceva burtica acolo ca de s a pus peste tot si ceva celulita pe cur. 

Locatia este ok, curata cu prosoape, apa calda, tot ce trebuie. Eu n am facut dus, doar m am spalat pe maini. 

oral protejat, pune primul prezervativ care se rupe, pe urmatorul il nimereste. Eu stand in genunchi langa ea in pat incepe si imi face oralul, incep sa ma joc cu mainile in parul ei si imi spune sa n o mai iau de par ca nu i place. La oral abia ea capul in gura nu mi a plăcut, trec la actiune. Vreau s o pun capra si zice, hai mai intai normal ca o am stramba si o doare. O iau normal apoi si doggy cu ditai curul ala ce manca din dimensiunea penisului si inevitabil intra mai putin cutia pandorei. Simte ca mi am dat drumul si imi zice sa "iesi, iesi" , intreb de ce? "ca ma doare". Tot actul sexual a tinut maxim 10 minute timp in care, abia daca am auzit vre un gemet. 

GFE- 1

Oral- 1

Inafara ca e draguta la fata si are un par frumos pe. care n ai voie sa l atingi, nu e nimic de capul ei. 

Nu e de mers la ea, din poze e tipa cu tatuajul pe mana. 

 

Cat ai platit pentru aceasta experienta?Aceste specimene ar trebui sa plateasca ele ca le futi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...