Sari la conținut

OMV, Calea Timișoarei


Postări Recomandate

  • Oras:Caransebes
  • Oras:Caransebes

Am o nelamurire legat de tipa care sta vis-a-vis de OMV, in fata blocului..in fiecare seara aproape... Cum mergi spre Timisoara pe partea stanga. Ma puteti ajuta cu un nume, un numar de telefon? 

Nu am apucat sa ma opresc la ea, am fost tot pe fuga si ma gandeam ca poate ati fost careva la ea. Multumesc anticipat! 😅

Link spre comentariu
Acum 14 ore, Asdfghijil12 a spus:

Am o nelamurire legat de tipa care sta vis-a-vis de OMV, in fata blocului..in fiecare seara aproape... Cum mergi spre Timisoara pe partea stanga. Ma puteti ajuta cu un nume, un numar de telefon? 

Nu am apucat sa ma opresc la ea, am fost tot pe fuga si ma gandeam ca poate ati fost careva la ea. Multumesc anticipat! 😅

Vis a vis de omw e barzava

 

Link spre comentariu
  • Oras:Caransebes
  • Oras:Caransebes
La 18.12.2021 la 22:40, animals a spus:

Vis a vis de omw e barzava

 

Ma poti ajuta cu un nr de telefon, ceva? 

Cum am spus mai sus, nu as vrea sa opresc fix acolo. Am vazut ca seara de seara e in fata blocului, dar cand trec sunt tot cu nevasta.....

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Aia de care spui tu ... e alba ? :)) adica nu de etnie .. daca de asta zici , am oprit eu la ea.. dar am plecat BRUSC dupa ce mi-a spus tariful ... 150 fin in masina. UNA DIN ELE . 200 combinat .. cred ca ar fi lasat si la 100 fin una din ele dar nu am mai fost interesat . asa arata  bine si e si draguta .

Link spre comentariu
  • Oras:Caransebes
  • Oras:Caransebes
Acum 2 ore, iongpeng a spus:

Aia de care spui tu ... e alba ? :)) adica nu de etnie .. daca de asta zici , am oprit eu la ea.. dar am plecat BRUSC dupa ce mi-a spus tariful ... 150 fin in masina. UNA DIN ELE . 200 combinat .. cred ca ar fi lasat si la 100 fin una din ele dar nu am mai fost interesat . asa arata  bine si e si draguta .

Parea mai brunetica, asa.. Are parul mai lung si probabil e satena sau bruneta..Aseara mai era cu o tipa. 

Nu ai nici un numar de-al lor? Nu o pot contacta pe nici una altfel decat sa merg direct in gura lupului? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...