Sari la conținut

Buna Nr contact 0784828957


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 30.01.2022 la 23:52, laury a spus:

 

Mango, cum este ea in poze, cand ne anunta ca de fapt in poze, este Mara25.

Scuze de intarziere.. fix ce am zis, aia am vrut sa zic..:)) adica in acest topic sunt niste poze postate, si am zis ca ea este in pozele alea.. nu m'am complicat sa caut alte nume de useri.. daca asa declara ea, asa o fi.. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutare ! Am ajuns si eu pe la titulara topicului si am zis sa las o recenzie ca sa clarificam anumite aspecte:

Locatia se afla pe sos pantelimon , decenta as putea spune , n am simtit miros de fish si nici n am ce sa reprosez legat de locatie . Odata ajuns dupa usa se afla tipa blonda din primul set de poze , simpatica la fata , corpul in realitate este mai bun decat in poze , sincer pozele o cam trag in jos … poate cu un set de poze mai profi ar fi altceva dar aici nu e treaba mea . 
 

Am stat de vorba putin , intra in subiecte si intretine conversatia , dupa am mers la dus (ea facuse inainte sa vin ) si am ajuns in camera unde ma astepta cu chiloteii si un sutien pe care am fost surprins ca m a lasat sa o dezbrac eu (as zice un plus pt ca alte fete se dezbraca si te asteapta in pat ) 

actiunea pe scurt

oral pro la alegerea mea :8,5 suge frumos fara maini si parca are si o tactica interesanta . Fara atentie la oo in cazul meu ca nu s fan.

normal :9+ pentru ca a participat si a acceptat toate pozitiile .

(intre finalizari a mers la baie pt igienizare )

Cost  200 lei 1h 2 fin. 

Actiunea per ansamblu este una buna si sincer este de recomandat. 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 13 ore, mihai993 a spus:

Salutare ! Am ajuns si eu pe la titulara topicului si am zis sa las o recenzie ca sa clarificam anumite aspecte:

Locatia se afla pe sos pantelimon , decenta as putea spune , n am simtit miros de fish si nici n am ce sa reprosez legat de locatie . Odata ajuns dupa usa se afla tipa blonda din primul set de poze , simpatica la fata , corpul in realitate este mai bun decat in poze , sincer pozele o cam trag in jos … poate cu un set de poze mai profi ar fi altceva dar aici nu e treaba mea . 
 

Am stat de vorba putin , intra in subiecte si intretine conversatia , dupa am mers la dus (ea facuse inainte sa vin ) si am ajuns in camera unde ma astepta cu chiloteii si un sutien pe care am fost surprins ca m a lasat sa o dezbrac eu (as zice un plus pt ca alte fete se dezbraca si te asteapta in pat ) 

actiunea pe scurt

oral pro la alegerea mea :8,5 suge frumos fara maini si parca are si o tactica interesanta . Fara atentie la oo in cazul meu ca nu s fan.

normal :9+ pentru ca a participat si a acceptat toate pozitiile .

(intre finalizari a mers la baie pt igienizare )

Cost  200 lei 1h 2 fin. 

Actiunea per ansamblu este una buna si sincer este de recomandat. 

 

 

 

 

Multumesc mult

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 10 minute, apandele38 a spus:

Fata mea eu știu foarte multe despre tine  cam am fost și am aflat foarte multe de la persoana aia da 

Eu nu am vrut sa se ajung aici dar eu știu tot adevărul în legătură cu decesul ala da 

Cand nu poți să futi pe gratis începi să te răzbuni tu nu esti bărbat si esti pizda nici macar familia mea nu stie de deces dar tu doar eu dumnezeu si politia care au gasit si au văzut păcat de tine ca esti băiat tânăr dar habar nu ai sa respecți 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...