Sari la conținut

💞💞💞Alina new for you💞💞💞


Vizitator Alinatoyou

Postări Recomandate

Vizitator Alinatoyou
Reputație: 0

💗💗💗💗Buna dragilor ma numesc Alina...am varsta de 25 ani sunt o fata cu forme dar in acelasi timp sunt foarte draguta si atenta..pret pe discretie si igiena ...💗💗💗

Va voi afisa serviciile si preturile 💗💗🥰💗

💗Oral pro/nep💗

💗Normal pro💗

💗Masaj erotic💗

💗Masaj relax💗

💗Masaj prostatic💗

💗Striptease💗

💗Deep💗

💗Sex dus💗

💗Fk💗💗

💗Roll play💗

💗Dominare soft💗activa 

💗Dominare hard💗activa

💗Uro💗activa 

💗Face fuck💗

💗Facesitiing💗

💗Foot fetish💗

💗Masaj cu ulei cald💗

💗💗💗PRETURILE MELE SUNT 💗💗💗

150 O FIN 💗💞💗

250 ORA💗💞💗💞

350 💞90 MIN💞💗💞

 

Link spre comentariu

Bai,gata, va rog eu

sora noastră de forum,noi îți vrem binele,și te rugam sa nu mai postezi poze reale,suntem in prag de sărbători și unii dintre noi nu am tăiat inca porcul,și este un mic pericol când vedem astfel de poze de la pretendente “mese întinse”dacă ma înțelegi, dacă nu,iată și explicatia( ai 88 de kg la 1,60 maxim, arați oribil și ceri 150 de lei pe finalizare!!!! 
esti de nici 50,ți o spun cu mâna pe inima!!!  “Iesi acasa “ cu prețurile astea !!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 3 ore, dirijor a spus:

Bai,gata, va rog eu

sora noastră de forum,noi îți vrem binele,și te rugam sa nu mai postezi poze reale,suntem in prag de sărbători și unii dintre noi nu am tăiat inca porcul,și este un mic pericol când vedem astfel de poze de la pretendente “mese întinse”dacă ma înțelegi, dacă nu,iată și explicatia( ai 88 de kg la 1,60 maxim, arați oribil și ceri 150 de lei pe finalizare!!!! 
esti de nici 50,ți o spun cu mâna pe inima!!!  “Iesi acasa “ cu prețurile astea !!!

Urat din partea ta. D-soara ofera servicii la pretul la care îl crede ea de cuuvinta. Piata decide. Nu are poze false, nu minte. Care e problema ta?  Nu-ti place, nu te duci. De ce insulți ca un mitocan?

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
Acum 7 ore, owic a spus:

Urat din partea ta. D-soara ofera servicii la pretul la care îl crede ea de cuuvinta. Piata decide. Nu are poze false, nu minte. Care e problema ta?  Nu-ti place, nu te duci. De ce insulți ca un mitocan?

Libera exprimare este la putere. Care piața decide?? Omul e sincer si isi da cu părerea care este una normala. Vrei oleaca de soric de sari asa in sus pt domnișoara?? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 44 minute, ionutyfg a spus:

Libera exprimare este la putere. Care piața decide?? Omul e sincer si isi da cu părerea care este una normala. Vrei oleaca de soric de sari asa in sus pt domnișoara?? 

Una e sa-ti dai cu parerea si alta e sa insulți bai Fat Frumos.  "Vrei oleaca de soric" = ai venit de curand cu autobaza de la teleorman de la tzara prietene...dute inapoi

  • Like 1
Link spre comentariu

Îi susțin pe cei care i-au spus adevărul în fața fetei. Asta e motivul pentru care sar în aer preturile fetelor. Pai daca vede o fata slim că asta are 150 la finalizare o să creadă că ea merita 250 finalizarea și tot așa.... Hai sa le mai punem și cu picioarele pe pământ și să le spunem că nu merită cat considera ele că ar merita. Aici nu e loc de corectitudine politica și să le spunem adevărul, ce gândim. Și ele la rândul lor ne spun in fata că unii se duc nespălați și că oralul se face doar protejat. Doamne ajuta sa scape fata asta și de ignatul asta și poate la anul mai renunță la măcar o shaorma pe zi. Cum naiba sa ai țâțele lăsate la 25 de ani? 

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
Acum 1 oră, crazyfox a spus:

Îi susțin pe cei care i-au spus adevărul în fața fetei. Asta e motivul pentru care sar în aer preturile fetelor. Pai daca vede o fata slim că asta are 150 la finalizare o să creadă că ea merita 250 finalizarea și tot așa.... Hai sa le mai punem și cu picioarele pe pământ și să le spunem că nu merită cat considera ele că ar merita. Aici nu e loc de corectitudine politica și să le spunem adevărul, ce gândim. Și ele la rândul lor ne spun in fata că unii se duc nespălați și că oralul se face doar protejat. Doamne ajuta sa scape fata asta și de ignatul asta și poate la anul mai renunță la măcar o shaorma pe zi. Cum naiba sa ai țâțele lăsate la 25 de ani? 

👌

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...