Sari la conținut

Diana❤️ Dominare&Sex&Erotic - 0786688526


Postări Recomandate

Vizitator Kapded
Reputație: 0
Acum 26 minute, Dididia a spus:

Esti sigur? 🤯Eu cred că ești obosit și încurci persoanele. 🤓 Băgă te la somn 

Eu cred că ești tipul care m a întrebat dacă mă arăt la față, și ți am spus că nu, na vorbește oftica din tine, păpușă obosită.

IMG-20220703-WA0006.jpg

Din pacate nu sunt eu , dar mersi se informatie colegu :))

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri
Acum 8 ore, Dididia a spus:

Esti sigur? 🤯Eu cred că ești obosit și încurci persoanele. 🤓 Băgă te la somn 

Eu cred că ești tipul care m a întrebat dacă mă arăt la față, și ți am spus că nu, na vorbește oftica din tine, păpușă obosită.

IMG-20220703-WA0006.jpg

Am poza cu fata ta de pe un site de socializare.....mi la dat o prietena de a ta....am vrut sincer sa merg la tine ...dar cad ti am vazut fata ..era sa pic jos.....daca vrei pun o poza cu tine aici...ca zici ca esti vrajitoare la fata🧙🏻‍♀️

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
3 hours ago, Dark.web1 said:

Am poza cu fata ta de pe un site de socializare.....mi la dat o prietena de a ta....am vrut sincer sa merg la tine ...dar cad ti am vazut fata ..era sa pic jos.....daca vrei pun o poza cu tine aici...ca zici ca esti vrajitoare la fata🧙🏻‍♀️

Nu stiu daca esti pus pe misto, ai vazut altceva sau o poza nereusita, dar e draguta tipa, e sexy rau.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
Acum 7 ore, Dark.web1 a spus:

Am poza cu fata ta de pe un site de socializare.....mi la dat o prietena de a ta....am vrut sincer sa merg la tine ...dar cad ti am vazut fata ..era sa pic jos.....daca vrei pun o poza cu tine aici...ca zici ca esti vrajitoare la fata🧙🏻‍♀️

Salvează ne 🙋‍♂️🤷‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 11 ore, Dark.web1 a spus:

Am poza cu fata ta de pe un site de socializare.....mi la dat o prietena de a ta....am vrut sincer sa merg la tine ...dar cad ti am vazut fata ..era sa pic jos.....daca vrei pun o poza cu tine aici...ca zici ca esti vrajitoare la fata🧙🏻‍♀️

Dacă vrei să fi credibil zi și ce fată 🤦‍♀️😂😂😂

Mă confunzi, crede-mă. 

Sunt super drăgălașă, nu spun că sunt wow, dar nici cum m ai descris tu pe mine. 

O zi frumoasă și spor la alte fete cu alte minciuni, nu de alta dar aici nu este locu. 🤤❤️❤️❤️😈

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 7 ore, Snoopy777 a spus:

Nu stiu daca esti pus pe misto, ai vazut altceva sau o poza nereusita, dar e draguta tipa, e sexy rau.

Mulțumesc frumos și te mai aștept. ❤️😈

Kiss! ☺️

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri
1 oră în urmă, Dididia a spus:

Dacă vrei să fi credibil zi și ce fată 🤦‍♀️😂😂😂

Mă confunzi, crede-mă. 

Sunt super drăgălașă, nu spun că sunt wow, dar nici cum m ai descris tu pe mine. 

O zi frumoasă și spor la alte fete cu alte minciuni, nu de alta dar aici nu este locu. 🤤❤️❤️❤️😈

Te confund??hai bine.....care vreti dovada lasati mi mesaj in privat ...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 14 ore, goe_bulgaru a spus:

Salutare. Înainte să mergeți la ea citiți și voi topicul de pe Constanța să vă faceți o idee

Măi plictisitule, acolo nu am recenzii negative, ci discuții în legătură cu prețul. 

PS: chiar vă rog să vă uitați, să vedeți ce comportament de nimic au unii din Constanța. Am crezut că pot fii civilizați dar sunt unii de fac de râs orașul. 

Și aici am avut discuții în trecut, dar totuși au fost discuții în limita bunului simț, nu amenințări și înjurături. 

Acum au întrat și aici să îmi strice topic ul, având în vedere că nu au nici o treabă cu orașul. 

Nu stiu cine sunt, dar au o placere maximă de a îmi strica toate treburile peste tot cu înjurături și amenințări, uitați vă cum majoritatea membrilor le spun sa se oprească și ei nu o fac! 

Kiss! 

 

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 6 ore, yellow_raven a spus:

Numai mizerii și acolo, nimic util. Nu am găsit nici o recenzie 

Sunt câteva dar sunt acoperite de 3-4 membrii cărora nu le au convenit prețurile, eu știu eu o treabă, nu îți place fata și prețurile, lași o părere și gata nu scrii încontinuu și ameninți și înjuri. 

NU VREAU SĂ MAI DISCUT DESPRE ACEST SUBIECT, STAU 2 SĂPTĂMÂNI AICI ȘI VREAU SĂ MĂ DSISTREZ ȘI SĂ VĂ FAC FERICIȚI. 

KISS! 

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
7 hours ago, babuc said:

Dar ce sunt cu preturile astea?

Nu are nici corp, nici recenzii, nici reputatie, nici nimic!!!!!

Lasa o naibi de treaba, toate viseaza cai verzi pe pereti!!!

Prostituata încearcă și ea

Cine crezi că merge la ea la tarifele astea? Nimeni. E doar o pitica nasoala și bondoacă.e

Pe publi are anunț cu alt număr la 100 lei finalizarea, de acolo mai face bani?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 4 minute, damianblack a spus:

nu e ok Rin, nerva traian, rond alba iulia, victoriei pe acolo e ok.

Am înțeles. Am căutat și nu găsesc... Nici măcar pentru câteva zile nu este ok? 

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 43 minute, damianblack a spus:

nu prea merge nimeni multe tepe, nu faci si deplasare?

Nu! 

APP, NU MAI AM COLEGĂ! 

Atâta timp cât pozele sunt reale și aștept omul în ținuta aleasă de către client, nu înțeleg care ar fi problema. 🤔

 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...