Sari la conținut

Diana❤️ Dominare&Sex&Erotic - 0786688526


Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 3 ore, gicacontra2012 a spus:

Sigur a mai avut un topic mai vechi inaintea celor postare de ea, unde nu prea era lăudată, colegul Only isi amintește bine. 

Mdea acum câțiva ani, acum sunt altă Diana, eram mai mică mai pe românește necoaptă... Nouă în branșă.. Acum sunt diferită... Vorba multă sărăcia omului... Nu mai contează cum eram atunci, ci acum... 

  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
1 oră în urmă, and25 a spus:

Mhmm, vraiste, luati topicul vechi, have fun :)))))
 

Ce mai contează? Eu zic că nu... Dar na vă place să faceți numai discuții inutile și fapte papa... Hai știi ce, mai caută că nu este ăsta primul topic.. Spor la căutări, observ că altă treabă nu ai 😂😂

  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 7 ore, Dididia a spus:

Aici aveți recenzii de la oamenii care au fost la mine de curând nu acum 4 ani.. 😂😂😂  Oricum azi  mi am dat seama că orice ați spune voi ăștia  "vorbăreți" , oamenii care chiar vor să vină, vin chiar dacă îmi umpleți paginile cu subiecte inutile.. 😼 Deci spor la scris. 😏❤️

  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
La 19.12.2021 la 17:39, Dididia a spus:

Bună! 

Mă știți deja. 😼

Diana, minionă și nebunatică căruia îi plac joculețele nebune dar și sexul. 

Minionă, 1,50 

45kg

Părul lung peste funduleț, jucăușă, fantezistă, perversă, fund micuț dar bombat. 

Dominare & Companie intimă

La dominare nu am limite, îmi place să mă distrez cu corpul tău, inclusiv cu mintea ta. Mulți îmi spun că sunt umpic sadică dar și sexi în același timp. Dă-mi mesaj și spune-mi ce te excită în a fi dominat sau ce ai vrea să încerci. 

                         Dețin

Cătușe, bici, mască de ochișori, căluș, cleștișori jucăuși de sfârcuri, lesă, sfoară ( vreau să te leg și să mă joc cu tine până te aduc la o excitare neexplicabilă), pompiță, chasity, vagin și guriță artificiale, dopulețe pentru penetrare, 2 tipuri de strapon-uri ( nu îți face griji că vei avea durere sau disconfort deoarece dețin un gel minune, așa îmi place mie să-l alint 😈

Companie intimă - oral(se stabilește la fața locului dacă este neprotejat), normal(protejat), masaj(de relaxare și erotic), diferite poziții, duș. 

                           Preturi

 Țin să anunț Nu fac 2 finalizări la oră ci doar o finalizare timp de o oră, destul de relaxantă pentru amândoi 

Dominare & Companie intimă - 450 de lei ora 

Companie intimă - 300 de lei ora 

Dominare - 250 de lei ora fără penetrare sau 350 de lei cu penetrare 

ROG NEMULȚUMIȚII SĂ SE ABȚINĂ DE LA COMENTARII INUTILE! Nu îți convine, caută în altă parte. Kiss 

Las aici câteva poze, voi alegeți ținuta, îmi dați mesaj pe wapp și putem stabili o întâlnire. 0737702891 

IMG_20211203_164456-03.jpeg

IMG_20211203_164354-03.jpeg

IMG_20211123_154036-01.jpeg

IMG_20211118_125343-02.jpeg

IMG_20210723_192138-01.jpeg

IMG_20211219_130454-01.jpeg

IMG_20210720_200002_1-01.jpeg

IMG_20211111_110207-02.jpeg

IMG_20211123_115124-03.jpeg

IMG_20211017_155859-02.jpeg

Disponibilă mâine de la ora 12:30

Zona Mall Vitan 

Programările se fac pe wapp 

❤️😼😈

Dominare & Companie intimă 

Kiss! 😈

 

 

  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 11 minute, gicacontra2012 a spus:

Diana dacă nu te interesa ce se scria de rău despre tine pe vechiul topic nu încercai sa l ascunzi si vad ca iar incepi sa ai tupeul obraznic din trecut. Inca nu ai înțeles ca aici pe forum noi scriem cât și cum vrem noi chiar dacă tie iti convine sau nu. 

1. Măi nu te a oprit nimeni din scris,scrie până te lasă degetele 😂😂

2. Acel topic este de acum 4 ani deci din punctul meu de vedere este inutil. Aveți recenzii noi de la oamenii care au fost la mine de curând. Contează cum ești acum, nu cum ai fost acum 4 ani. 😂🤦‍♀️

3. Am tupeu cu cine vreau și când vreau. ( am și în real-life) 

4. Unii chiar căutați anturaj cu japca 

Hai caută-mă prin altă parte și învață să abordezi o fată. 😏😌

 

  • Like 1
  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 1 minut, gicacontra2012 a spus:

Exact ce spuneam, același tupeu obraznic iese la suprafață. Nici in visele tale nu te am abordat si nici nu o voi face, pentru ca nu ma interesează ce oferi. Repet aici scriem cât și cum vrem noi chiar dacă tie nu ti convine.

Gigel, ai rămas în capsula timpului. Eu zic să te duci frumușel la somn că deja ți s-au împrăștiat pijamalele în pat. Nu degeaba ai numele gicăcontra. 😂😂😂

Te contrazici singur, m-ai abordat, eu ți am spus că este timpul de somn pt tine, deja uiți lucruri. 😂😂😂

Hai pa! 

  • Haha 1
  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 21 minute, Dididia a spus:

Dacă ai de gând să comentezi încontinuare, vei vb singur. App am tupeu cu cine trebuie, am mai spus odată că nu sunt pupincuristă. "Mă deranjezi, te deranjez" 

Cius! 

Îmi place temperamentul tău și că nu te lași terfelită de unii care pur și simplu nu înțeleg că tu nu oferi ce caută ei...ce-o fi așa greu ?

😁🙆🏻

  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 2 minute, cincistele a spus:

Îmi place temperamentul tău și că nu te lași terfelită de unii care pur și simplu nu înțeleg că tu nu oferi ce caută ei...ce-o fi așa greu ?

😁🙆🏻

Îți spun eu, cred că se plictisesc sau nu prea au viață personală... Într-un fel îmi pare rău pt. ei... Ca na sunt cam singurei.. Forumul acesta ar trebui să fie de relaxare din toate punctele de vedere.. Nu să stai să comentezi despre preț... Nu îți convine ieși de pe pagina fetei și caută în altă parte.. Doar este corpul nostru și facem ce vrem cu el... Nu să fim judecate că avem preț prea mare sau nu știu ce...

Nu îmi place și nu permit să fiu terfelită pentru nimic, sunt unele persoane cărora nu le place, dar permit. 😂😂🤦‍♀️

  • Mersi 1
  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
La 19.12.2021 la 17:39, Dididia a spus:

Bună! 

Mă știți deja. 😼

Diana, minionă și nebunatică căruia îi plac joculețele nebune dar și sexul. 

Minionă, 1,50 

45kg

Părul lung peste funduleț, jucăușă, fantezistă, perversă, fund micuț dar bombat. 

Dominare & Companie intimă

La dominare nu am limite, îmi place să mă distrez cu corpul tău, inclusiv cu mintea ta. Mulți îmi spun că sunt umpic sadică dar și sexi în același timp. Dă-mi mesaj și spune-mi ce te excită în a fi dominat sau ce ai vrea să încerci. 

                         Dețin

Cătușe, bici, mască de ochișori, căluș, cleștișori jucăuși de sfârcuri, lesă, sfoară ( vreau să te leg și să mă joc cu tine până te aduc la o excitare neexplicabilă), pompiță, chasity, vagin și guriță artificiale, dopulețe pentru penetrare, 2 tipuri de strapon-uri ( nu îți face griji că vei avea durere sau disconfort deoarece dețin un gel minune, așa îmi place mie să-l alint 😈

Companie intimă - oral(se stabilește la fața locului dacă este neprotejat), normal(protejat), masaj(de relaxare și erotic), diferite poziții, duș. 

                           Preturi

 Țin să anunț Nu fac 2 finalizări la oră ci doar o finalizare timp de o oră, destul de relaxantă pentru amândoi 

Dominare & Companie intimă - 450 de lei ora 

Companie intimă - 300 de lei ora 

Dominare - 250 de lei ora fără penetrare sau 350 de lei cu penetrare 

ROG NEMULȚUMIȚII SĂ SE ABȚINĂ DE LA COMENTARII INUTILE! Nu îți convine, caută în altă parte. Kiss 

Las aici câteva poze, voi alegeți ținuta, îmi dați mesaj pe wapp și putem stabili o întâlnire. 0737702891 

IMG_20211203_164456-03.jpeg

IMG_20211203_164354-03.jpeg

IMG_20211123_154036-01.jpeg

IMG_20211118_125343-02.jpeg

IMG_20210723_192138-01.jpeg

IMG_20211219_130454-01.jpeg

IMG_20210720_200002_1-01.jpeg

IMG_20211111_110207-02.jpeg

IMG_20211123_115124-03.jpeg

Lasă-mi mesaj cu ce îți place, ora la care vrei să ne vedem, ținuta care te-a atras, și când mă trezesc îți răspund. 

Somn pufos! Kiss 🥰😍💓😈

  • Minus 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, and25 a spus:

Mhmm, vraiste, luati topicul vechi, have fun :)))))
 

 

Multumesc frate pentru elucidare! Nu stiam de unde recunosc buricul ala ciudățel. Acum lucrurile sunt clare ca ziua.

@gicacontra2012 dai frate pace ca nu o sa scoți ceva de la ea, omul se schimba greu, poate ea a reușit deși nu cred după cum raspunde pe aici. 
Eu cu un interes real am încercat sa inteleg ce oferă ea special in ora aia cu o finalizate chiar exemplificând cum ar putea sa decurgă pt cineva care e mai rapid, ca sa merite si pt el. Si ea in loc sa zică ceva de genul “da se poate sa facem așa” a răspuns altceva care arata clar ca nu merita vizitată (cel putin pt mine). Parca imi si imaginez o “cearta” ca pe aici, fara sa-i mai tacă gura. 

Da, poate sunt puțin rau in postul asta dar când vad copile d-astea care nu stiu de capul lor si care cred ca le stiu pe toate si au si un tupeu nesimțit, imi vine tare sa le dau peste nas.

 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 13 ore, Subterana a spus:

Multumesc frate pentru elucidare! Nu stiam de unde recunosc buricul ala ciudățel. Acum lucrurile sunt clare ca ziua.

@gicacontra2012 dai frate pace ca nu o sa scoți ceva de la ea, omul se schimba greu, poate ea a reușit deși nu cred după cum raspunde pe aici. 
Eu cu un interes real am încercat sa inteleg ce oferă ea special in ora aia cu o finalizate chiar exemplificând cum ar putea sa decurgă pt cineva care e mai rapid, ca sa merite si pt el. Si ea in loc sa zică ceva de genul “da se poate sa facem așa” a răspuns altceva care arata clar ca nu merita vizitată (cel putin pt mine). Parca imi si imaginez o “cearta” ca pe aici, fara sa-i mai tacă gura. 

Da, poate sunt puțin rau in postul asta dar când vad copile d-astea care nu stiu de capul lor si care cred ca le stiu pe toate si au si un tupeu nesimțit, imi vine tare sa le dau peste nas.

 

Din păcate, tu cam crezi că le știi pe toate, dar ți am demonstrat acum 2 seri și îți demonstrez in continuare că pentru mine ești egal cu 0.

Chiar nu am nevoie de vizita unui om ca și tine!

Dacă chiar aveai un interes cu adevărat real să vezi ce se întâmplă in acea oră, iti făceai o programare la mine, dupăcare aveai tot dreptul sa imi comentezi serviciile, dar in situația dată, esti un caz pierdut!

Nu prea ai cum sau cu ce să imi dai peste nas, am avut si am tupeu obraznic cu cine merită, mă repet.

Am lasat topicul cu recenziile recente, nu de acum 5 ani. Se pare că și tu la fel ca și confratele tău, ai ramas in capsula timpului...

Mă repet, din partea mea, ești un caz pierdut cel puțin pentru mine, de acum mă voi preface că nu îți mai vad mesajele.

Cu maximă nesimțire Diana!

PS: M-ai plictisit deja, chiar nu ai viață personală prietene. Îmi este foarte milă de tine. 🥺🤦‍♀️

  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa cum dovedești, tupeul tău nesimțit a ieșit din capsula timpului si ajuns in prezent. 

Daca nu as fi avut interes sa vin la tine dc naiba mai vorbeam cu tine sa încerc sa aflu ce oferi? Ma crezi atat de retardat sa pierd timpul aiurea cu toate fetele de pe forum? 
O sa-mi urmez propriul sfat pe care i l-am dat colegului gicacontra2012 si te las in lumea ta pt ca mi-am dat seama de caracterul tău. 
 

Ps. Draguto, te ataci cam tare pentru o persoana capabilă sa ofere o finalizare timp de o ora, destul de relaxata pt amundoi! 😉

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
9 hours ago, gicacontra2012 said:

Colegul Subterana, n ai cu cine sa te înțelegi, este la fel de tupeista și obraznica ca si trecut si sare cu tupeu de fiecare data când nu ii convine ceva. Nici acum după atâția ani, nu a înțeles ca topicul nu e al ei ci despre ea. 

Ce să I explici, cred că trebuie să-I desenam 😂😂, iar tupeul cred că e deprins de prin fața blocului la crăpat de semințe 🙄

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 6 ore, peperinho a spus:

Ce să I explici, cred că trebuie să-I desenam 😂😂, iar tupeul cred că e deprins de prin fața blocului la crăpat de semințe 🙄

Presupun că te descrii pe tine. 😂 Nu de alta dar pe mine în nici un caz, deoarece nu mă cunoști personal. 😍

  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 16 ore, Subterana a spus:

Dupa cum dovedești, tupeul tău nesimțit a ieșit din capsula timpului si ajuns in prezent. 

Daca nu as fi avut interes sa vin la tine dc naiba mai vorbeam cu tine sa încerc sa aflu ce oferi? Ma crezi atat de retardat sa pierd timpul aiurea cu toate fetele de pe forum? 
O sa-mi urmez propriul sfat pe care i l-am dat colegului gicacontra2012 si te las in lumea ta pt ca mi-am dat seama de caracterul tău. 
 

Ps. Draguto, te ataci cam tare pentru o persoana capabilă sa ofere o finalizare timp de o ora, destul de relaxata pt amundoi! 😉

Esti forte plictisitor și iar te contrazici singurel. Un om care vrea să vină, vine nu stă să discute atât, mai ales pe forum. Ce faci tu aici este doar o discuție banală prietenaș. Nu îmi spune că stai în 300 de lei. 😂😂 Stai și te târgui aici zici că ești la piață. Dacă erai deștept, veneai ca să poți scrie 1000 de pagini... Tu doar vrei să vezi dacă poți să mă faci să am un limbaj nepotrivit dar ai greșit persoana... App mă cam copiezi, nu mai ai idei?? 😂😂😂

Cum a spus și @cincistele nu te pot ajuta cum vrei tu, este greu de înțeles??

Caută în altă parte, ce lungești atât discuția... Crezi că oamenii se vor lua după mesajele tale?? Nu, iti spun sigur, doar pari zgârcit. 😂😂 Și dacă nu rămâneai în capsula timpului nu mai stăteai să discuți despre topicul de acum 4-5 ani, învechitule. 😂😂 Lasă că vine anul nou și te înoiești și tu 😂😂❤️

  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 16 ore, gicacontra2012 a spus:

Colegul Subterana, n ai cu cine sa te înțelegi, este la fel de tupeista și obraznica ca si trecut si sare cu tupeu de fiecare data când nu ii convine ceva. Nici acum după atâția ani, nu a înțeles ca topicul nu e al ei ci despre ea. 

Iar ai apărut, nu ai dispărut? Așa mi ai dat de înțeles după ce a comentat un coleg de al vostru nu ai mai avut glas.. Acum ai? 😂😂🤔

  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 25 minute, Dididia a spus:

Esti forte plictisitor și iar te contrazici singurel. Un om care vrea să vină, vine nu stă să discute atât, mai ales pe forum. Ce faci tu aici este doar o discuție banală prietenaș. Nu îmi spune că stai în 300 de lei. 😂😂 Stai și te târgui aici zici că ești la piață. Dacă erai deștept, veneai ca să poți scrie 1000 de pagini... Tu doar vrei să vezi dacă poți să mă faci să am un limbaj nepotrivit dar ai greșit persoana... App mă cam copiezi, nu mai ai idei?? 😂😂😂

Cum a spus și @cincistele nu te pot ajuta cum vrei tu, este greu de înțeles??

Caută în altă parte, ce lungești atât discuția... Crezi că oamenii se vor lua după mesajele tale?? Nu, iti spun sigur, doar pari zgârcit. 😂😂 Și dacă nu rămâneai în capsula timpului nu mai stăteai să discuți despre topicul de acum 4-5 ani, învechitule. 😂😂 Lasă că vine anul nou și te înoiești și tu 😂😂❤️

Draguto crezi ca mai este nevoie sa te fac eu sa ai un limbaj nepotrivit când deja ai arătat ca originea ta este exact din ghetoul ferentari. Se pare ca ai dificultăți clare in a înțelege ce se scrie pe aici si in mod special ce am scris si vrut eu de la tine. 
Chiar si așa, parca tot te-as fute… asa pitica si rea cum esti, sa-ți dau bine 🍆 ca sa-ti sara creierașul ala mic mic al tău si poate asa îți mai vine mintea la cap si înveți si tu sa fii civilizata 😉 dacă pui atata pasiune si răutate si in futai poate nu o fi așa rau, nu stiu zic si eu! 

Asta in cazul în care nu cumva iți scrie proxenetele pe aici, deoarece “Ce faci tu este o discuție banala prietenas” sunt texte de duzina scrise de cei de pe la colț de strada echivalente cu “îți dau un telefon baiatu” 

Ps. Se pare ca îți place atenția!!! Cât am comentat pe aici si ți-am ținut sus topicul au venit vreo 2-3 la tine așa-i? In rest cam lipsa pauza gol nu? 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...