Sari la conținut

A fost cineva 0754653766 ?


Postări Recomandate

La 20.12.2021 la 13:51, sasu28 a spus:

Da ,Carmen

Locație:Onix

Programare cu 10 min. înainte

Tarif 100/200

Pozele sunt reale,sâni mari,foarte drăguță,35-40 de ani,singurul dezavantaj e că are o operație pe burtă

Op- 8

Np-8

Locație cam dubioasă-8

 

Link spre comentariu

E reală, sunt poze din locație, acum e pe Vlahuță. Pare de vreo 40 de ani, știe meserie, este curată, e puțin plinuță… , sânii sunt ce trebuie. Era nemachiată când am fost eu, și parea mai îmbătrânită puțin la față decât in poze.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
10 hours ago, mm0011 said:

E reală, sunt poze din locație, acum e pe Vlahuță. Pare de vreo 40 de ani, știe meserie, este curată, e puțin plinuță… , sânii sunt ce trebuie. Era nemachiată când am fost eu, și parea mai îmbătrânită puțin la față decât in poze.

Multumesc frumos ! Am sa ii fac o vizita pentru o prima testare. 

Link spre comentariu

Salutare tuturor. Am vizitat-o pe doamna saptamana trecuta, pozele sunt cu multe filtre si ascund burta care este destul de mare. In rest, face tot posibilul sa te simti bine, este cu zâmbetul pe buze, comunicativă nu te grabeste, oralul a fost destul de prelungit, cu atentie la sateliți. 

 Ceva nu s-a legat in ciuda faptului că a fost foarte drăguță, la oral si normal parca lipsea ceva, nu s-a făcut acel clik,  asta din cauza mea.

 OP 6

 NP 6

GFE 10

Eu o recomand pentru ca este draguta, nu te grabeste, incearca sa-ti faca pe plac, numai ca la mine ceva nu a mers, nu imi explic ce. Poate altii vor avea o experienta mai buna. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...