Sari la conținut

Bruneta 40 ani - Grand Arena 0767028619


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Servicii oral și normal, oral nepro în funcție de igiena, cim în funcție de igiena, 100lei fin și 200 ora 

Locație Grand Arena 

Dacă ajunge cineva sau a fost la bruneta, sa ne spună și noua. 

La telefon a fost super ok.. A vorbit calm și frumos. 

Nu cred ca pot sa ajung azi ca sunt la munca 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa o teapa luata azi nu mai merg la risc la inca una:))...pozele alea sunt false în opinia mea...nu stiu de ce , dar am impresia ca le am mai văzut...whatapp vad ca nu are ....daca se duce cineva și lasa o recenzie o sa ma.duc și eu sa confirm sau sa infirm cele spuse ( este oarecum în drumul meu locatia ei)...

 

Cine are 0 pe tepe pe ziua de azi poate este mai curajos și se duce sa elucideze misterul..:)))

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut, desi nu am credibilitate pe acest forum... ca nu am postari o sa las eu un review. Am fost la dansa mai demult putin, nu e de revenit. Fast Fuck, nu sta in toate pozitiile fitoasa, un oral rapid dupa vrea sa stea pe spate. 
Ca idee pozele ori sunt false, ori foarte vechi.

Note 

Ea... 4: nu arata deloc ca in poze sani lasati, probleme cu dantura si clar nu are curul ala bun.

Locatia 5..garsoniera in blocul din fata de la LIDL Grand Arena. Dau 5 pentru ca se poate parca rapid, in parcare la lidl. Nu am fost baia ca eram deja curat, deci nu pot sa spun detalii despre baie. Oricum nu m-a invitat sa fac dus... 

Oral..6, am ales protejat, probleme cu dantura... Oral rapid...dupa vrea misionar...

Anal - Nu stiu daca face, nu am intrebat

Normal..5 la fel, fast fuck, nu accepta toate pozitiile, vrea sa stea pe spate, nu se implica.

Gfe 1.. nu exista

Tarif ..normal e 100 lei o finalizare, nu mai stiu cat erau 2 ca nu am stat.

 

De revenit, nu! 
Daca nu ma credeti puteti incerca.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...