Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Bruneta 40 ani - Grand Arena 0767028619

Recommended Posts

Servicii oral și normal, oral nepro în funcție de igiena, cim în funcție de igiena, 100lei fin și 200 ora 

Locație Grand Arena 

Dacă ajunge cineva sau a fost la bruneta, sa ne spună și noua. 

La telefon a fost super ok.. A vorbit calm și frumos. 

Nu cred ca pot sa ajung azi ca sunt la munca 

Dupa o teapa luata azi nu mai merg la risc la inca una:))...pozele alea sunt false în opinia mea...nu stiu de ce , dar am impresia ca le am mai văzut...whatapp vad ca nu are ....daca se duce cineva și lasa o recenzie o sa ma.duc și eu sa confirm sau sa infirm cele spuse ( este oarecum în drumul meu locatia ei)...

Cine are 0 pe tepe pe ziua de azi poate este mai curajos și se duce sa elucideze misterul..:)))

• 4 months later...

Salut, desi nu am credibilitate pe acest forum... ca nu am postari o sa las eu un review. Am fost la dansa mai demult putin, nu e de revenit. Fast Fuck, nu sta in toate pozitiile fitoasa, un oral rapid dupa vrea sa stea pe spate. 
Ca idee pozele ori sunt false, ori foarte vechi.

Note 

Ea... 4: nu arata deloc ca in poze sani lasati, probleme cu dantura si clar nu are curul ala bun.

Locatia 5..garsoniera in blocul din fata de la LIDL Grand Arena. Dau 5 pentru ca se poate parca rapid, in parcare la lidl. Nu am fost baia ca eram deja curat, deci nu pot sa spun detalii despre baie. Oricum nu m-a invitat sa fac dus... 

Oral..6, am ales protejat, probleme cu dantura... Oral rapid...dupa vrea misionar...

Anal - Nu stiu daca face, nu am intrebat

Normal..5 la fel, fast fuck, nu accepta toate pozitiile, vrea sa stea pe spate, nu se implica.

Gfe 1.. nu exista

Tarif ..normal e 100 lei o finalizare, nu mai stiu cat erau 2 ca nu am stat.

De revenit, nu! 
Daca nu ma credeti puteti incerca.

• Like 1
  • Inimioara 1