Sari la conținut

Andra 0739055101


mna

Postări Recomandate

  • Telefon: ....
  • Oras:Targu jiu
  • Telefon: ....
  • Oras:Targu jiu
Acum 10 minute, Lausex a spus:

Dar chiar duminica nu ne putem intalni pentru 1h  sau 1h si jumatate pleci de dimineata

Da o sa plec pe la ora 9 dar ne vedem peste o saptamana te pup dulce

Link spre comentariu
  • Oras:Bals
  • Oras:Bals
La 13.01.2022 la 12:29, Andra200p a spus:

Draga uni din voi nau nici 1% respect la voi si o iei logic daca tu suni si zici in 10 minute si la 1 minut diferenta suna alcineva si zice ca a ajuns ce vrei sa il las in frig sa spun ca stai afara ca treb sa imi vina cineva in 10 minute voi sunteti de vina ca aveti obicei prost de a suna 60% din voi si spuneti ok in 15 20 min ajung aici daca mergi pe incredere o iei razna 

Daca ai ajuns e logic si nu raspund inseamna ca sunt ocupata astepti asta nu inseamna ca dai teapa si femeia nu este de incredere  daca sunt atat de fitosi uni din ei cand le zic sa astepte 3 minute zic ca ei nu mai asteapta dute draga daca nu astepti 

pai tu esti de dreptul NU nebuna,,, esti PROASTA (nu am jignit pe nimeni pe forumul asta de cand am contul, dar tu esti jalnica (oricum ce sa ceri la una cu 7 clase in ceeea ce spui) iauzi si si voi, ii zic ca vin in 10min si suna altul intr-un minut si il primeste.... daca nu veneam in 10min putei sa imi blochezi nr si gata, ce pierdei 10min din viata, sau esti la norma trebuie sa faci x bani ca nu te mai primeste x acasa )...........:)))))))))) bai fataaaaaa nebunooo esti praffffff......... baaaa care vrei sa o sunati va dau eu bani sa nu va mai duceti la ea sa fuga de aici din gorj....... nebunooo ce vrei sa facem sa sunam cand suntem la tine la usa si tu sa zici intra .... hahaleroooooo.... pacat ca ai si multi sustinatori pe aici , dar cred ca majoritate (Nu TOTI) care vin la tine au acelas caracter ca si al tau "zero" adica si ei dau "tzepe" (sa vedeti acum ce injuraturi imi iau :)) )

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: ....
  • Oras:Targu jiu
  • Telefon: ....
  • Oras:Targu jiu
Acum 5 ore, ti_vole a spus:

pai tu esti de dreptul NU nebuna,,, esti PROASTA (nu am jignit pe nimeni pe forumul asta de cand am contul, dar tu esti jalnica (oricum ce sa ceri la una cu 7 clase in ceeea ce spui) iauzi si si voi, ii zic ca vin in 10min si suna altul intr-un minut si il primeste.... daca nu veneam in 10min putei sa imi blochezi nr si gata, ce pierdei 10min din viata, sau esti la norma trebuie sa faci x bani ca nu te mai primeste x acasa )...........:)))))))))) bai fataaaaaa nebunooo esti praffffff......... baaaa care vrei sa o sunati va dau eu bani sa nu va mai duceti la ea sa fuga de aici din gorj....... nebunooo ce vrei sa facem sa sunam cand suntem la tine la usa si tu sa zici intra .... hahaleroooooo.... pacat ca ai si multi sustinatori pe aici , dar cred ca majoritate (Nu TOTI) care vin la tine au acelas caracter ca si al tau "zero" adica si ei dau "tzepe" (sa vedeti acum ce injuraturi imi iau :)) )

Daca taceai filozof ramaneai ai vorbit cand trebuia sa taci e parerea ta nici nu ma cunosti si vb aiurea eu am zis ca daca tu spui in 10 minute si intre timp iar suna alcineva ca a ajuns ce ar trebui sa te astept pe tine dar in fine toti care au astepta la mine sau bucurat ca au asteptat si au venit te pup invata sa respecti si tu un pic sau nu ai cei 7 ani de acasa sorii 

Link spre comentariu
  • Telefon: ....
  • Oras:Targu jiu
  • Telefon: ....
  • Oras:Targu jiu
Acum 5 ore, ti_vole a spus:

pai tu esti de dreptul NU nebuna,,, esti PROASTA (nu am jignit pe nimeni pe forumul asta de cand am contul, dar tu esti jalnica (oricum ce sa ceri la una cu 7 clase in ceeea ce spui) iauzi si si voi, ii zic ca vin in 10min si suna altul intr-un minut si il primeste.... daca nu veneam in 10min putei sa imi blochezi nr si gata, ce pierdei 10min din viata, sau esti la norma trebuie sa faci x bani ca nu te mai primeste x acasa )...........:)))))))))) bai fataaaaaa nebunooo esti praffffff......... baaaa care vrei sa o sunati va dau eu bani sa nu va mai duceti la ea sa fuga de aici din gorj....... nebunooo ce vrei sa facem sa sunam cand suntem la tine la usa si tu sa zici intra .... hahaleroooooo.... pacat ca ai si multi sustinatori pe aici , dar cred ca majoritate (Nu TOTI) care vin la tine au acelas caracter ca si al tau "zero" adica si ei dau "tzepe" (sa vedeti acum ce injuraturi imi iau :)) )

Sau esti un pestisor auriu dela cumpar fer crupru  

Link spre comentariu
  • Telefon: ....
  • Oras:Targu jiu
  • Telefon: ....
  • Oras:Targu jiu
Acum 5 ore, ti_vole a spus:

pai tu esti de dreptul NU nebuna,,, esti PROASTA (nu am jignit pe nimeni pe forumul asta de cand am contul, dar tu esti jalnica (oricum ce sa ceri la una cu 7 clase in ceeea ce spui) iauzi si si voi, ii zic ca vin in 10min si suna altul intr-un minut si il primeste.... daca nu veneam in 10min putei sa imi blochezi nr si gata, ce pierdei 10min din viata, sau esti la norma trebuie sa faci x bani ca nu te mai primeste x acasa )...........:)))))))))) bai fataaaaaa nebunooo esti praffffff......... baaaa care vrei sa o sunati va dau eu bani sa nu va mai duceti la ea sa fuga de aici din gorj....... nebunooo ce vrei sa facem sa sunam cand suntem la tine la usa si tu sa zici intra .... hahaleroooooo.... pacat ca ai si multi sustinatori pe aici , dar cred ca majoritate (Nu TOTI) care vin la tine au acelas caracter ca si al tau "zero" adica si ei dau "tzepe" (sa vedeti acum ce injuraturi imi iau :)) )

Numai comentari deastea ai la toate tu esti dela de comentezi dar nai 1 leu in buzunar sa vi la noi

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: ....
  • Oras:Targu jiu
  • Telefon: ....
  • Oras:Targu jiu
Acum 2 ore, joeyboey a spus:

Dacă ar avea 1 leu aș sugera să ți-l doneze. Poate așa mai dai o tură pe la școală. Rușinos pentru o domnișoară să nu știe cum să scrie corect. 😔

Unde era domnul profesor îmi cer scuze că nu scriu gramatical dar eu o fac pe fugă și nu am timp să pun virgulă cratimă etc îmi pare rău dacă este corecteazămă tu și poate vrei să faci și cu mine o oră de limbă și literatura română te pup😉

.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bals
  • Oras:Bals
Acum 18 ore, Andra200p a spus:

Sau esti un pestisor auriu dela cumpar fer crupru  

bine doamna profesoara ...de cand ai tu contul 21.12.2021... si eu din 2015 .. dar in fine NU ma pun la mintea ta .... ia si citeste tot ce am scris eu din 2015 si tragi conlcuziile ...(sau poate nu stii sa citesti)...... uite eu imi cer scz ca m-am coborat la nivelul tau, dar am vrut sa vada toti cei de aici ce m-i s-a intamplat... poate cu altii nu faci asa.... si cu asta termin dialogul cu tine.... si aaaa uitasem NU te amenint, dar ai grija ca esti in Craiova... si iti las eu acum un comment pe Craiova ca in 2 zile sa pleci, dar nu izgonita de "pestele de mine" cum sustii tu si o sa pleci de buna voie..... hai ca am pierdut prea mult cu tine... sa fii iubita...

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: ....
  • Oras:Targu jiu
  • Telefon: ....
  • Oras:Targu jiu
Acum 2 ore, ti_vole a spus:

bine doamna profesoara ...de cand ai tu contul 21.12.2021... si eu din 2015 .. dar in fine NU ma pun la mintea ta .... ia si citeste tot ce am scris eu din 2015 si tragi conlcuziile ...(sau poate nu stii sa citesti)...... uite eu imi cer scz ca m-am coborat la nivelul tau, dar am vrut sa vada toti cei de aici ce m-i s-a intamplat... poate cu altii nu faci asa.... si cu asta termin dialogul cu tine.... si aaaa uitasem NU te amenint, dar ai grija ca esti in Craiova... si iti las eu acum un comment pe Craiova ca in 2 zile sa pleci, dar nu izgonita de "pestele de mine" cum sustii tu si o sa pleci de buna voie..... hai ca am pierdut prea mult cu tine... sa fii iubita...

🤣🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: ....
  • Oras:Targu jiu
  • Telefon: ....
  • Oras:Targu jiu
Acum 2 minute, Andra200p a spus:

🤣🤣

Aici pe nimfomane numai jmecheri de fetite uni stiu decat sa ameninte daca sunteti tari amenintati barbati nu femei voi care amenintati femei voi sunteti fetite

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: ....
  • Oras:Targu jiu
  • Telefon: ....
  • Oras:Targu jiu
Acum 3 ore, Lausex a spus:

Scumpa doamna de ce nu pot lua legatura cu dumneavoastra de luni reveniti la Targu Jiu

Bună momentan nu ajung o să revin vineri te pup și te aștept cu drag😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...