Sari la conținut

Andra 0739055101


mna

Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Andra 0739055101
  • Oras:tei
  • Oras:tei

La ce superfotomodele vreti multi care mai discutam asa frecvent pe forum , atunci Doamna e mai urata ca pula mea cand ma cac . 

 

a scris unu pe aici ca te sperii de cicatricea de operatie de cezariana , dar de fapt e de la peritonita , carne lasata , piele lasata , tate lasate , turtita la fata , boccie, dar culmea dracilor , strampta in pizda si isi da drumu impreuna cu tine , de bagat in cur , e vrajala , cica putin asa cand iti vine sa iti dai drumu , sa ii bagi doar capul , si sa dai doar de doua trei ori din cur . varza. si cica scula mea e prea mare cand de fapt e mult prea normala . sta cu un body dintrala pe ea , dintrala cu capse , se arunca pe spate , desface capsele de la snitel si iti zice ''hai dai '' !

  • Mersi 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, raduejaculare a spus:

La ce superfotomodele vreti multi care mai discutam asa frecvent pe forum , atunci Doamna e mai urata ca pula mea cand ma cac . 

 

a scris unu pe aici ca te sperii de cicatricea de operatie de cezariana , dar de fapt e de la peritonita , carne lasata , piele lasata , tate lasate , turtita la fata , boccie, dar culmea dracilor , strampta in pizda si isi da drumu impreuna cu tine , de bagat in cur , e vrajala , cica putin asa cand iti vine sa iti dai drumu , sa ii bagi doar capul , si sa dai doar de doua trei ori din cur . varza. si cica scula mea e prea mare cand de fapt e mult prea normala . sta cu un body dintrala pe ea , dintrala cu capse , se arunca pe spate , desface capsele de la snitel si iti zice ''hai dai '' !

Nici eu nu as recomanda la normal e varza doar sta la oral are pușcărie în gura la anal mai ușor animalule ca ma doare "" după cum se vede nu futi prea des în cur"" astea au fost cuvintele ei acum fiecare decide dacă merge eu și Radu ne-am spus părerea despre doamna cu paranteze între dinți salutare

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tg Jiu
  • Disponibila
  • Oras:Tg Jiu
  • Disponibila
Acum 14 minute, Futaku25CM a spus:

Nici eu nu as recomanda la normal e varza doar sta la oral are pușcărie în gura la anal mai ușor animalule ca ma doare "" după cum se vede nu futi prea des în cur"" astea au fost cuvintele ei acum fiecare decide dacă merge eu și Radu ne-am spus părerea despre doamna cu paranteze între dinți salutare

E clar…🤮🤮🤮🤮

NO COMMENT 🤫🤫🤫

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 26 minute, rodans a spus:

@ZeusMonaco ti-a deranjat cumva fetele ? ca vad ca faci recenzii naspa la tot ce misca pe-aici mai dute dracu de guvid . cu naspetele tale cu tot

Bai fraiere, nu sunt guvid, ma pis pe tine de taran prost ce esti, daca nu vrei sa accepti realitatea du te si spanzura te!!! Eu fac recenzii reale care se pot demonstra!!! Chiar daca esti tu vechi aici si poti da minusuri nu ma intimidezi. Probabil nu ai ce fute labagiule si te razbuni pe altii!! Mars gunoiule!!!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...