Sari la conținut

Blondă sexi 👀


Vizitator blondasexy00

Postări Recomandate

Vizitator blondasexy00
Reputație: 0

Bună sunt Amalia, nouă la voi în oraș, sunt aici pentru scurt timp, prestez servicii normale, sunt atentă la cerințele voastre, vino în locația mea sa petreci timp cu mine, locație discreta si curata, igiena este pe primul loc, ofer detalii pe whatspap sau la telefon, îmi voi afișa numărul aici, dacă curiozitatea de împinge de la spate doar suna ma si totul este ca si rezolvat. ❤️👀💦 0743907464 😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

La telefon pare ok! Îi acord o șansă mâine, a  ..., adică azi, n-am realizat că suntem deja azi . Bineînțeles dacă va lucra până mai târziu.

  • Like 1

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator blondasexy00
Reputație: 0
Acum 2 ore, elxandre a spus:

@blondasexy00poze? 

Scuzați-mă pe mine, sunt nouă aici pe Nimfomane si astazi mi am făcut acest cont, nu știu cum sa adaug poze aici dar mi am lăsat numărul de telefon si îmi puteți scrie pe whatspap pentru confirmări sau fotografii, mulțumesc 😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 19 ore, baron58 a spus:

La telefon pare ok! Îi acord o șansă mâine, a  ..., adică azi, n-am realizat că suntem deja azi . Bineînțeles dacă va lucra până mai târziu.

Ea pasăre de zi, .... eu pasăre de noapte. Programele noastre nu se pupă, așa că nu-mi rămâne decât să-i urez o ședere cât mai plăcută și profitabilă în Iași!

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator blondasexy00
Reputație: 0
Acum 14 ore, baron58 a spus:

Ea pasăre de zi, .... eu pasăre de noapte. Programele noastre nu se pupă, așa că nu-mi rămâne decât să-i urez o ședere cât mai plăcută și profitabilă în Iași!

Mulțumesc 😘 

Link spre comentariu
Vizitator MihaiTgF
Reputație: 0
La 20.12.2021 la 23:39, blondasexy00 a spus:

Bună sunt Amalia, nouă la voi în oraș, sunt aici pentru scurt timp, prestez servicii normale, sunt atentă la cerințele voastre, vino în locația mea sa petreci timp cu mine, locație discreta si curata, igiena este pe primul loc, ofer detalii pe whatspap sau la telefon, îmi voi afișa numărul aici, dacă curiozitatea de împinge de la spate doar suna ma si totul este ca si rezolvat. ❤️👀💦 0743907464 😘

Am vizitat-o  pe frumoasa domnișoară. Locația e accesibilă, zona sigură. Igiena este impecabilă, atitudinea ireproșabilă, corp frumos și chip adorabil. E cea mai strâmtă fată cu care am fost...în patru poziții și 15 minute m-a făcut K.O. La final, inevitabil, un 10 pe linie.

Link spre comentariu
Vizitator blondasexy00
Reputație: 0
Acum 1 oră, MihaiTgF a spus:

Am vizitat-o  pe frumoasa domnișoară. Locația e accesibilă, zona sigură. Igiena este impecabilă, atitudinea ireproșabilă, corp frumos și chip adorabil. E cea mai strâmtă fată cu care am fost...în patru poziții și 15 minute m-a făcut K.O. La final, inevitabil, un 10 pe linie.

Mulțumesc frumos, cred ca îmi dau seama cine ești, esti super de treaba, mulțumesc 🙄❤️

Link spre comentariu
Vizitator blondasexy00
Reputație: 0
Acum 1 oră, Faithless198 a spus:

garantezi cu ce? 😅 Dai o cina la Toujours daca nu imi place ceva?

Te scot în oraș la o cina romantica 😅😅😅

Link spre comentariu
Vizitator blondasexy00
Reputație: 0
La 20.12.2021 la 23:39, blondasexy00 a spus:

Bună sunt Amalia, nouă la voi în oraș, sunt aici pentru scurt timp, prestez servicii normale, sunt atentă la cerințele voastre, vino în locația mea sa petreci timp cu mine, locație discreta si curata, igiena este pe primul loc, ofer detalii pe whatspap sau la telefon, îmi voi afișa numărul aici, dacă curiozitatea de împinge de la spate doar suna ma si totul este ca si rezolvat. ❤️👀💦 0743907464 😘

Bună dragilor, momentan nu mai sunt în oraș 😊, revin în ianuarie! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bună dimineața!

Cu două zile înainte de Crăciun, cum ne cum, astrele s-au aliniat și "pasarea de noapte"(adicălea eu) a reușit să se pună de acord cu "pasărea de zi"(adicălea Amalia), printr-un compromis, am stabilit o oră convenabilă pentru amândoi ( niciunul dintre noi nedorind să strice programul celuilalt) la care să aibă o "confruntare" în alb și negru. Ea blondă, eu brunet, deci o "confruntare" atât la propriu cât și la figurat între alb și negru. Înainte de-a lua hotărârea de a o vizita aveam suficiente semnale despre Amalia          ( numele de scenă folosit în acest topic) pro și contra, dar ceva îmi spunea că rezultatul întâlnirii va fi un negru strălucitor precum abanosul și ca să fiu sincer până la urmă am luat în calcul și varianta unei "leșii ordinare"( pentru cine nu a priceput, leșie=apă trecută prin cenușă). Am mers deci pe varianta "ori la bal ori la spital ", fără nicio emoție, mi-am asumat atât succesul cât și eșecul. Spre norocul meu m-am întâlnit cu "norocul", se pare că am mâncat mult când eram mic, nu numai acum,... ce?,... nu spun, mi-e rușine.... Bănuiesc că mulți v-ați plictisit, așa că "brusc și instantaneu" treceam la strigatul catalogului:

 

Locație: 10 ,tot ce trebuie, pat mare confortabil. Atunci era în complexul rezidențial Contest. Locuri de parcare suficiente în spatele hotelului Zimbru. Când mi-a comunicat zona, eu spre surprinderea ei am continuat cu blocul, etajul și nr apartamentului, specificându-i că deasupra ei se află verișoara ei.

 

Aspectul fizic: 9,5 fotografiile sunt făcute în locație. Corp frumos, plăcut ochiului.

 

Atitudinea: 10 a fost perfectă pentru mine, a intuit repede așteptările mele, am transformat totul într-o joacă. Spre exemplu nu face FK, dar furându-i din când în când câte un pupic, m-a excitat parcă mai puternic decât un sărut franțuzesc, dar sper că în timp vă accepta mai mult. I-am recomandat să nu procedeze la fel cu toți clienții, ci să se muleze pe preferințele și așteptările fiecăruia în parte. 

 

Oral/n/p:  9  în funcție de igienă și preferințele fiecăruia. Plăcut, schimbări de ritm, umed, foarte atentă cu împrejurimile, suficient de lung, acum între noi, putea să fie și mai lung.

 

Normal/p: + 9 acceptă ori ce poziție, în limitele bunului simț. Am invitat-o pe ea să prea conducerea ostilităților, că încetul cu încetul să preiau ștafeta, finalizat în misionar..

 

Anal: nu știu, n-am întrebat, nu sunt consumator decât ocazional.

 

GFE: -9  lipsește FK, chiar dacă l-am compensat cu furtișagul unor pupici nu-i suficient. La ea mă refeream în alt topic, de fapt era cu două zile înainte de Crăciun, cu două zile înainte de Anul Nou, eram la altă domniță, o domniță de mare viitor, voi veni și la ea cu o recenzie. Preludiu (ar putea fi mai consistent), postludiu, lipicioasă, etc. dar încă începătoare la acest capitol, se vede influența activității de pe Public 24.  Are potențial, poate mai mult, depinde de ea cum va gestiona acest capitol.

 

Igienă:10 nimic de comentat, totul perfect.

 

 

Cadoul : 150 pentru o finalizare, am uitat cât este la oră.

 

Voi reveni cu mare plăcere. Deasemenea o recomand, meritată vizitată măcar o dată.

 

Să aveți spor în toate și la toate!

 

 

 

 

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Vizitator blondasexy00
Reputație: 0

😅 Las aici câteva detalii, cum am zis ma depășește acest site.. 

Conest în Tudor! 

150 finalizarea 

250 ora 

Oral în funcție de igiena, finalizare corporala, normal, masaj de relaxare, dus împreună, diferite pozitii, mici fantezii, dominare soft, pupici😅pe corp, buze. 

Sunt activa mai tot timpul pe WhatsApp!! 

Mulțumesc 😅💋

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...