Sari la conținut

Faianțara anului


Postări Recomandate

  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Nu știu ce părere aveți voi... Dar eu m-am gândit ca "faianțara" cu cele mai multe propuneri, să facă o clanță! :)

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 25.12.2021 la 12:16, nandia a spus:

Aici in tara niciodată, in afara e altceva, acolo le-as combina și as face-o poate ca sa fac bani mai multi

Traducere:

"Nu va permiteti voi scorurile care le-as percepe eu, ca de futut pe bani as face-o si aici"

 

Draga Nandia, cred ca cel mai usor ar fi daca ai spune cat ai vrea pt sex si atunci toata lumea ar fi multumita. Cine nu are bani, nu ar m-ai comenta iar cine te-ar vrea ar sari cu banu cat ai cere.

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 2 ore, add a spus:

Traducere:

"Nu va permiteti voi scorurile care le-as percepe eu, ca de futut pe bani as face-o si aici"

 

Draga Nandia, cred ca cel mai usor ar fi daca ai spune cat ai vrea pt sex si atunci toata lumea ar fi multumita. Cine nu are bani, nu ar m-ai comenta iar cine te-ar vrea ar sari cu banu cat ai cere.

Daca voi credeti ca in afara se sare cu banul pentru orice ,ce va mai inselati ,vestul e mult mai pretentios decat noi ,noi dam 100 /200 de lei uneia care poate n-ar merita nici 15 lei ca na .romania ,dar in afara(vestul europei ,ma rog) ,daca aia nu e tipla ,nici nu ti-o prezinta ,pai de ce nu pleaca toate afara daca sunt asa bani multi si siguri ,nu le intrebati....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...