Sari la conținut

Ana -masaj de relaxare cu finalizare


Postări Recomandate

  • Oras:București , sector 4
  • Oras:București , sector 4

Bună dimineața ,Ana mă numesc, am 21 de ani , sunt sociabila ,prietenoasă și pot spune că destul de liniștită .Locația mea este in sectorul 4 pe lângă bulevardul Constantin Brâncoveanu ❤️❤️❤️

SERVICII:

❤️Masaj de relaxare cu finalizare prin tehnici ale masajului (150 Ron)

❤️Masaj de relaxare cu finalizare orala (200) , finalizarea orala este protejată sau nu , în funcție de igiena 

❤️Masaj de relaxare cu finalizare prin sex (250) , normalul se face protejat 

Vă aștept cu drag și sper sa avem împreună parte de experiențe cat mai plăcute 🥺❤️  

NR WHATSAPP: 0757227057 (acest Nr este doar pt WhatsApp

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bine ai venit Ana !

Doar că nu ai deschis topic la rubrica care trebuia, încă nu ești testată de nimeni...la anunțuri trebuia să deschizi🤠

Adauga câteva poze cu tine să știm la ce venim...și specifica daca este inclusa 1 sau 2 finalizări in cei 250 lei.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București , sector 4
  • Oras:București , sector 4
Acum 1 minut, hennesy a spus:

Bine ai venit Ana !

Doar că nu ai deschis topic la rubrica care trebuia, încă nu ești testată de nimeni...la anunțuri trebuia să deschizi🤠

Adauga câteva poze cu tine să știm la ce venim...și specifica daca este inclusa 1 sau 2 finalizări in cei 250 lei.

Bunaa 🤗îmi cer scuze chiar daca nu este prima dată când sunt aici nu mai știu să folosesc aplicația , la cel de 250 de lei sunt 2 finalizări una înainte și una după masaj ❤️❤️❤️❤️Am sa pun și pozele îndată ❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:București , sector 4
  • Oras:București , sector 4
Acum 27 minute, putzache a spus:

Fata mica bruneta sportiva si jurnalista care bagai mana in buzunare!

Da ,eu sunt tipa..și pe această cale svreau să îmi cer scuze și să vă explic umpic cum a decurs acea întâlnire , acea persoană afirma că am băgat mâna în buzunar , mi a cerut un serviciu pe care l am refuzat ...a tot insistat și la final mi a spus că ,,o sa mi arate el"

Gânditi va și voi am luat 50 de lei...cine s ar înjosii sa fure 50 de lei ..

Plus de ce ceilalți clienți care mi au trecut pragul nu au reclamat nimic de acest gen și au lăsat recenzii pozitive .

Nu doresc să mă cert pe forum și am revenit sa demonstrez că am revenit cu gânduri bune , sunt o fire joviala și pașnică , va pup și sper că mă înțelegeți 🥺🥺🥺❤️

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 8 minute, Ana021 a spus:

Da ,eu sunt tipa..și pe această cale svreau să îmi cer scuze și să vă explic umpic cum a decurs acea întâlnire , acea persoană afirma că am băgat mâna în buzunar , mi a cerut un serviciu pe care l am refuzat ...a tot insistat și la final mi a spus că ,,o sa mi arate el"

Gânditi va și voi am luat 50 de lei...cine s ar înjosii sa fure 50 de lei ..

Plus de ce ceilalți clienți care mi au trecut pragul nu au reclamat nimic de acest gen și au lăsat recenzii pozitive .

Nu doresc să mă cert pe forum și am revenit sa demonstrez că am revenit cu gânduri bune , sunt o fire joviala și pașnică , va pup și sper că mă înțelegeți 🥺🥺🥺❤️

 

Ma faci sa rad! Am patit-o pe pielea mea, am fost in locatia aia la colegele tale de 6-7 ori si cand nu au putut ele am venit la tine si mi-ai bagat mana in buzunar, de atunci nu am mai calcat in locatia respectiva, iar de cerut nu am cerut nimic in plus fata de cele stabilite.

 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:București , sector 4
  • Oras:București , sector 4

Buna dragilor !LA MULTI ANI ! Multa sănătate și cât mai multe realizări pentru acest nou an ce a sosit , eu am reînceput munca , va aștept cu drag la locația mea din sectorul 4 !Toate cele bune ,pupici ❤❤😘

SERVICII:

❤️Masaj de relaxare cu finalizare prin tehnici ale masajului (150 Ron)

❤️Masaj de relaxare cu finalizare orala (200) , finalizarea orala este protejată sau nu , în funcție de igiena 

❤️Masaj de relaxare cu finalizare prin sex (250) , normalul se face protejat (2 finalizări,69,fk)

EXTRA:

❤Annilingus activ (în funcție de igiena)-50 RON

❤Finalizare faciala -50 RON

Vă aștept cu drag și sper sa avem împreună parte de experiențe cat mai plăcute 🥺❤️  

NR WHATSAPP: 0757227057 (acest Nr este doar pt WhatsApp

 

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:București , sector 4
  • Oras:București , sector 4

Bună ziua dragilor , zi frumoasa va doresc și va aștept cu drag la un masaj 🥰

SERVICII:

❤️Masaj de relaxare cu finalizare prin tehnici ale masajului (150 Ron)

❤️Masaj de relaxare cu finalizare orala (200) , finalizarea orala este protejată sau nu , în funcție de igiena 

❤️Masaj de relaxare cu finalizare prin sex (250) , normalul se face protejat (2 finalizări,69,fk)

EXTRA:

❤Annilingus activ (în funcție de igiena)-50 RON

❤Finalizare faciala -50 RON

Vă aștept cu drag și sper sa avem împreună parte de experiențe cat mai plăcute 🥺❤️  

NR WHATSAPP: 0757227057 (acest Nr este doar pt WhatsApp

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București , sector 4
  • Oras:București , sector 4
La 15.01.2022 la 17:21, justtini a spus:

Sa înțeleg ca o muie e 200 de lei ???

Nu nu , cu tot cu masaj este 200 , vine masajul de relaxare apoi finalizarea ❤

Link spre comentariu
  • Oras:București , sector 4
  • Oras:București , sector 4

Bună ziua dragilor , zi frumoasa va doresc și va aștept cu drag la un masaj 🥰

SERVICII:

❤️Masaj de relaxare cu finalizare prin tehnici ale masajului (150 Ron)

❤️Masaj de relaxare cu finalizare orala (200) , finalizarea orala este protejată sau nu , în funcție de igiena 

❤️Masaj de relaxare cu finalizare prin sex (250) , normalul se face protejat (2 finalizări,69,fk)

EXTRA:

❤Annilingus activ (în funcție de igiena)-50 RON

❤Finalizare faciala -50 RON

Vă aștept cu drag și sper sa avem împreună parte de experiențe cat mai plăcute 🥺❤️  

NR WHATSAPP: 0757227057 (acest Nr este doar pentru WhatsApp ) 

 

 

Link spre comentariu

La 23.12.2021 la 12:20, Ana021 a spus:

Da ,eu sunt tipa..și pe această cale svreau să îmi cer scuze și să vă explic umpic cum a decurs acea întâlnire , acea persoană afirma că am băgat mâna în buzunar , mi a cerut un serviciu pe care l am refuzat ...a tot insistat și la final mi a spus că ,,o sa mi arate el"

Gânditi va și voi am luat 50 de lei...cine s ar înjosii sa fure 50 de lei ..

Plus de ce ceilalți clienți care mi au trecut pragul nu au reclamat nimic de acest gen și au lăsat recenzii pozitive .

Nu doresc să mă cert pe forum și am revenit sa demonstrez că am revenit cu gânduri bune , sunt o fire joviala și pașnică , va pup și sper că mă înțelegeți 🥺🥺🥺❤️

 

Ce ar fi sa te “revansezi” cu o oferta mai buna?

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...