Sari la conținut

Imi caut sotul 😜


Postări Recomandate

Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, Nevasta-ta a spus:

Asta cu ”dezbatutul vietii intime in mod public “ spusa de cineva care povesteste extrem de detaliat experientele sexule , mie imi suna a duplicitate. Dar suntem liberi sa scriem ce dorim…

Ai citit "duplicitate" la @scorpion1970 este? 🤣🤣🤣 ce legatura are viata personala cu o partida de sex pe bani? Nici una.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Just now, Nevasta-ta said:

Asta cu ”dezbatutul vietii intime in mod public “ spusa de cineva care povesteste extrem de detaliat experientele sexule , mie imi suna a duplicitate. Dar suntem liberi sa scriem ce dorim…

Asta e ideea forumului, recenzii de la curvari pentru curve, si aprecieri de la curve pentru curvari, schimb de informatii despre curve, si anunturi depre cine si cum presteaza, comentarii daca merita sau nu, chestii d-astea. Nu e duplicitate, e tema forumului, spre deosebire de ideea ta de a-ti cauta sotul curvar, ca poate il recurosti dupa ticuri verbale prin recenziile cuiva :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 minute ago, Nevasta-ta said:

Stai ca nu am zis ca o postez aici…dar daca vrei tu sa ma “ajuti” ti-o trimit , doar tie😜

Trimite-o, îți las Nr meu in privat , in pm 😛

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, Nevasta-ta a spus:

Partida de sex pe bani nu face parte din viata personala a  celui care o face?

Da dar nu are legatura forumul cu viata privata... nu este despre viata privata... nu ma inebuni 😅

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

De ce nu te îmbraci in ceva sexy , te aranjezi , te dai cu un ruj rosu ( bărbații vor buzele roșii :) ) pune-l sa-ti plătească ptr o ora și poate se va schimba in bine ❤️ O sa simtă ce a simțit cu fetele de pe aici , dacă a fost pe aci 😂

Link spre comentariu
Acum 2 minute, shadow17 a spus:

Asta e ideea forumului, recenzii de la curvari pentru curve, si aprecieri de la curve pentru curvari, schimb de informatii despre curve, si anunturi depre cine si cum presteaza, comentarii daca merita sau nu, chestii d-astea. Nu e duplicitate, e tema forumului, spre deosebire de ideea ta de a-ti cauta sotul curvar, ca poate il recurosti dupa ticuri verbale prin recenziile cuiva :)

Pai ce sa vezi ,chiar am gasit cateva similitudini. eu nu am detaliat nici cum partidele noastre de amor , asa ca nu consider ca mi-am impartasit viata intima aici dar daca as face-o cred ca sunt intr-un loc extrem de potrivit pt asta. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 minute ago, Nevasta-ta said:

Pai ce sa vezi ,chiar am gasit cateva similitudini. eu nu am detaliat nici cum partidele noastre de amor , asa ca nu consider ca mi-am impartasit viata intima aici dar daca as face-o cred ca sunt intr-un loc extrem de potrivit pt asta. 

Atunci du-te la el cu dovezile, cearta-l, si fute-l ca sa va impacati :)

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 minute ago, Nevasta-ta said:

Pai ce sa vezi ,chiar am gasit cateva similitudini. eu nu am detaliat nici cum partidele noastre de amor , asa ca nu consider ca mi-am impartasit viata intima aici dar daca as face-o cred ca sunt intr-un loc extrem de potrivit pt asta. 

Ești , dar trebuie sa fie și el …. L-ai recunoscut printre cei ce au scris aici ? Ești conștientă ca ai atras mulți bărbați și se gândesc ca ar fi nevasta unuia dintre ei ? 

Link spre comentariu
Acum 1 minut, Bruneta168 a spus:

De ce nu te îmbraci in ceva sexy , te aranjezi , te dai cu un ruj rosu ( bărbații vor buzele roșii :) ) pune-l sa-ti plătească ptr o ora și poate se va schimba in bine ❤️ O sa simtă ce a simțit cu fetele de pe aici , dacă a fost pe aci 😂

Am facut deja asta acum cateva zile…cu costum cu tot  ce trebuie in acest sens ☺️A fost nebunie curata, in a treia zi nu a mai putut merge la birou🙈

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Just now, Nevasta-ta said:

Am facut deja asta acum cateva zile…cu costum cu tot  ce trebuie in acest sens ☺️A fost nebunie curata, in a treia zi nu a mai putut merge la birou🙈

Felicitări ! Deci ai învățat ceva de pe forum ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 minute ago, Bruneta168 said:

Ești , dar trebuie sa fie și el …. L-ai recunoscut printre cei ce au scris aici ? Ești conștientă ca ai atras mulți bărbați și se gândesc ca ar fi nevasta unuia dintre ei ? 

A mea nu e sigur, ca ma futeam cu ea cand posta @Nevasta-ta pe aici mai acum 2-3 ore ;)

Link spre comentariu
Acum 1 minut, Bruneta168 a spus:

Ești , dar trebuie sa fie și el …. L-ai recunoscut printre cei ce au scris aici ? Ești conștientă ca ai atras mulți bărbați și se gândesc ca ar fi nevasta unuia dintre ei ? 

Cred ca da… am redus cercul destul de mult

 

Chiar acum, Bruneta168 a spus:

@Nevasta-ta îți dau Nr meu privat in pm ? 

Daca vrei , da , 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
16 minutes ago, scorpion1970 said:

😂 Vedeți, ca reclamația sa fie datata și "stampulata" corespunzator!astfel nu se ia, în considerare.. 😀 

 

Șefu.... @pisicuts

Aveți o reclamație care trebuie analizata!!! 😁 

Sefu doarme sau fute la ora asta :) 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...