Sari la conținut

Imi caut sotul 😜


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Just now, nicieu said:

Vrei cam mult deja 🤣🤣🤣

pai nu asta e sensul? si anume sa-l demaste pe nernicul infidel care nu s-a ascuns ca noi ceilalti si l-a prins nevasta cu matza in sac?:) scopul cred ca e sa-l faca de ras ca e fraies si l-a prins :)

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, shadow17 a spus:

pai nu asta e sensul? si anume sa-l demaste pe nernicul infidel care nu s-a ascuns ca noi ceilalti si l-a prins nevasta cu matza in sac?:) scopul cred ca e sa-l faca de ras ca e fraies si l-a prins :)

Pai si noi trebuie sa il ajutam pe confrate, oricat de fraier a fost... azi e el, maine poti fi tu... roata se intoarce 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 minute ago, shadow17 said:

pai nu asta e sensul? si anume sa-l demaste pe nernicul infidel care nu s-a ascuns ca noi ceilalti si l-a prins nevasta cu matza in sac?:) scopul cred ca e sa-l faca de ras ca e fraies si l-a prins :)

Nu cred asta …. Nu vrea sa-l fac de ras , vrea sa-i dea o lecție :) 

Link spre comentariu
Acum 12 minute, nicieu a spus:

Da dar nu are legatura forumul cu viata privata... nu este despre viata privata... nu ma inebuni 😅

Atunci cand cineva scrie aici un moment, o experienta …este o parte din viata privata a respectivei persoane, chiar daca exista un soi de anonimat si nu stim  nume si prenume,tot asta reprezinta. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, Nevasta-ta a spus:

Atunci cand cineva scrie aici un moment, o experienta …este o parte din viata privata a respectivei persoane, chiar daca exista un soi de anonimat si nu stim  nume si prenume,tot asta reprezinta. 

Da, dar nu se apuca nimeni sa-si povesteasca viata... ti-am zis, forumul este pentru pivestiri despre sex... nimic mai mult... da pe DG se pot scrie multe, dar cine e nebun sa isi etaleze viata privata 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
La 08.01.2022 la 19:02, Nevasta-ta a spus:

Am 10 -12 zile , pana ajung la 30 te asigur ca -l identific , doar stii ca daca o femeie vrea … reuseste . 

Si daca nu reusesti sa il identifici in 30 de zile , incerci pana la 60 de zile , ca in 90 nu ai timp cat in 120 iar in 150 uiti ce ai inceput sa cauti iar dupa 180 de zile renunti....

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Just now, Nevasta-ta said:

Exact,… vezi tot femeile  inteleg mai bine

Dar nu așa iubita …. Îl prestezi foarte mult , iar dacă nu l-ai recunoscut atâta timp , nu cred ca o vei mai face ( părerea mea ) îți doresc sa-l găsești pe forum , dar nu văd rostul ! Ok , a greșit , l-ai iertat , e lângă tine , aia e ! Tu ai ales asta ! Mergeți mai departe ! 

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, Bruneta168 a spus:

Dar nu așa iubita …. Îl prestezi foarte mult , iar dacă nu l-ai recunoscut atâta timp , nu cred ca o vei mai face ( părerea mea ) îți doresc sa-l găsești pe forum , dar nu văd rostul ! Ok , a greșit , l-ai iertat , e lângă tine , aia e ! Tu ai ales asta ! Mergeți mai departe ! 

Ma doare capul deja 🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Acum 2 minute, Bruneta168 a spus:

Dar nu așa iubita …. Îl prestezi foarte mult , iar dacă nu l-ai recunoscut atâta timp , nu cred ca o vei mai face ( părerea mea ) îți doresc sa-l găsești pe forum , dar nu văd rostul ! Ok , a greșit , l-ai iertat , e lângă tine , aia e ! Tu ai ales asta ! Mergeți mai departe ! 

Inca nu am luat o decizie in nici o directie, doar i-am arata putin din ce a avut si poate pierde😜

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...