Sari la conținut

Imi caut sotul 😜


Postări Recomandate

Vizitator kido
Reputație: 0
Acum 9 minute, Nevasta-ta a spus:

Cam cate crezi ca trebuie , sa fie “vindecat”😁

Cate zile a curvasarit.... atatea zile de futaiuri ii trebuie sa se recupereze..... ai grija sa nu se plictiseasca doar

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 26 minute, Nevasta-ta a spus:

Clar nu… sa traiesti cu un curvar este mult pt o viata.

Pai in loc sa te bucuri ca fetele ii tin apetitul ridicat si performeaza cu tine la cote ridicate ca in luna de miere , tu umbli sa il cauti pe forum , sa ii distrugi distractia. Pai e bine ce faci?

  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 2 minute, moldoclaudiu a spus:

Pai in loc sa te bucuri ca fetele ii tin apetitul ridicat si performeaza cu tine la cote ridicate ca in luna de miere , tu umbli sa il cauti pe forum , sa ii distrugi distractia. Pai e bine ce faci?

Ajunge cat a invatat… ca la facultate.., a facut cursuri intensive 2-3 ani , acum trebuie sa ia si examenele cu nevasta ,chiar  cu note mari. 😄

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 5 minute, Nevasta-ta a spus:

Ajunge cat a invatat… ca la facultate.., a facut cursuri intensive 2-3 ani , acum trebuie sa ia si examenele cu nevasta ,chiar  cu note mari. 😄

pai si le ia dar spune si tu ce vrei!? Sa isi ia examenele odata dupa 3 ani de pregatire si dupa aia sa uite incet-incet ce a invatat sau vrei sa ia note mari pe termen lung? 

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 52 minute, Nevasta-ta a spus:

Pai sa ia examenele cu 10 , sa ma convinga ca aceste cursuri au fost o investitie profitabila si pt mine… si apoi sa facem masterul impreuna si sau in 3… 

Un singur profesor nu poate acoperi toate materiile in domeniu...

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 15.01.2022 la 10:21, Nevasta-ta a spus:

Scuze, am vrut sa scriu” temporar” dar mi -a luat aiurea telefonul, era tarziu …somnicul mare, se mai intampla … dar ai sarit repede la atac…

Acum sunt mai bine, multumesc , el momentan nu mai sta pe forum , acum stau eu..😁. Rolurile sunt putin inversate . 🙈cum este viata asta… 

De unde stii ca nu mai sta pe forum. Stii numele lui ?😊

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 8 minute, nicieu a spus:

Cei patru evanghelisti erau trei, Luca si Matei 🤣

Cred ca a fost mai degraba "Zece negri mititei"... Si-au ramas doar trei... Agatha rulz! 😁

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 12 minute, MacArthur a spus:

Ce ai zice de un sotior, Eva?

"Gaijine", ce-ai zice si tu de un dinte spart? Ca tot am deja experienta si tu stomatolog in neam... Nu esti ce pari a fi, stii ce zic😁

 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
3 minutes ago, evaforyou said:

"Gaijine", ce-ai zice si tu de un dinte spart? Ca tot am deja experienta si tu stomatolog in neam... Nu esti ce pari a fi, stii ce zic😁

 

Inca esti suparata? Data viitoare cand cineva iti face un compliment, nu-l alunga, ci imbratiseaza-l.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 3 minute, MacArthur a spus:

Inca esti suparata? Data viitoare cand cineva iti face un compliment, nu-l alunga, ci imbratiseaza-l.

Suparata? Neah... Doar usor plictisita de insistenta ta de a pune intrebari aiurea si de a ma baga in discutii de care n-am chef... Si "ma tem de greci cand fac daruri", ai si tu caii tai troieni si cam incerci sa-i folosesti... 

  • Confuz 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...