Sari la conținut

Imi caut sotul 😜


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 minute ago, Nevasta-ta said:

De ce? Cred ca aveti destule subiecte pe care sa faceti caterinca…. Oricum  recenzia aceasta este importanta pt mine , sa inteleg eu unde ma situez in opinia lui…el  avand o experienta in domeniul acesta destul de vasta.

Bine, atunci scrie tu recenzie pentru el, cu note cu tot ce trebuie, recomandari pentru viitor :)

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:service
  • Oras:service

Recenzie

Am fost la titulara topicului nevastatamea, o femeie frumoasa inalta cu tate mari, un pic de celulita pe cur....da asta din urma mare si bombat.Epilata praspat luna trecuta.

Am luat legatura pe watsap, apel telefonic si confirmare prin viu grai.Locatia cunoscuta cu loc de parcare personalizat, avea scris nr. meu de la masina, ap. nou bloc nou, pe o strada noroioasa.

La baie tot ce trebuie prosoape curate de fata si de cur, apa de gura si gelul de dus preferat.Un minus ca ma astepta in pijama.La oral nu straluceste o ia doar pana se ridica.Sex normal numa in ce pozitii vrea ea pana la orgasm, apoi sta lemn sa-mi fac treaba.Nici vorba de graba cred ca aveam ultima programare, ca dupa actiune se pregatea de somn.De revenit in lipsa de ceva mai bun.

Plata a fost facuta cu mai multi ani in urma.....un inel pe un deget de pe mana stanga.

note.......nevasta 8, ap. 9, atitudine 6, on 6, sex 6.Avantaje timpul de deplasare, plata in rate si nu-s probleme daca uiti sa stergi mesajele. Na.....tu esti nevastatamea?

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Indecisu
Reputație: 0
1 oră în urmă, ionut_rs a spus:

Va vina recenziaaaa🤣🤣🤣, facuta cum scrie la regulament😉🤣😘

Eu cred ca barbat' su a facut recenzia insa ea i-a dat cu ea in cap 😀

Este posibil sa mai asteptam 😀😃😄😁

Link spre comentariu
Vizitator Indecisu
Reputație: 0
Acum 31 minute, ionut_rs a spus:

I-a dat note mici la prestatie🤣🤣🤣

Nu cred ... pare o nevasta cu stil, altceva ...

Mai bine sa ne zica @Bruneta168 care-i treaba, ca are fler sau chiar @Nevasta-ta, sa zica ce note a primit sau sa puna recenzia, ce o mai da de gard 😀

Link spre comentariu
Acum 43 minute, Indecisu a spus:

Nu cred ... pare o nevasta cu stil, altceva ...

Mai bine sa ne zica @Bruneta168 care-i treaba, ca are fler sau chiar @Nevasta-ta, sa zica ce note a primit sau sa puna recenzia, ce o mai da de gard 😀

Eu stiu ca @Bruneta168i-a facut o invitatie sa o invete meserie🤣, nu stiu daca a acceptat, 😉daca s-a concretizat intalnirea sa faca fiecare cate o recenzie🤣🤣, aș citi cu interes si cu 🤤🤤la gura🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator Maxuserita
Reputație: 0

Hihi, @Nevasta-ta și eu am fost la o fată, cu tot cu el, pt masaj erotic ne-am dus...In final el a cam rămas pe dinafară si a fost cam gelos, oricum asta fusese și intenția 🙊🙊 

Ne-am dus cu intenția ca fata să-mi faca mie iar el sa asiste, apoi a vrut sa se implice și el, doar ca mna...😅

 

Link spre comentariu
Acum 4 minute, Maxuserita a spus:

Hihi, @Nevasta-ta și eu am fost la o fată, cu tot cu el, pt masaj erotic ne-am dus...In final el a cam rămas pe dinafară si a fost cam gelos, oricum asta fusese și intenția 🙊🙊 

Ne-am dus cu intenția ca fata să-mi faca mie iar el sa asiste, apoi a vrut sa se implice și el, doar ca mna...😅

 

Da , se mai intampla si asa😁

Link spre comentariu
Vizitator Maxuserita
Reputație: 0
Acum 1 minut, Nevasta-ta a spus:

Da , se mai intampla si asa😁

A fost singura dată, ne-am dus la inițiativa mea, după ce l-am prins pe nimfomane si pe la saloanele de masaj 😅 

Acum tot propun să mergem să ma vadă cu un tip, dar bate in retragere 😅😅😅 bine ca noi putem sa suportam ideea ca ei su fost 🤪 

Eh și noi avem nevoi de genul... Iaca... Dar nu mă las până nu merg 🙈 

Link spre comentariu
Acum 2 ore, Indecisu a spus:

Nu cred ... pare o nevasta cu stil, altceva ...

Mai bine sa ne zica @Bruneta168 care-i treaba, ca are fler sau chiar @Nevasta-ta, sa zica ce note a primit sau sa puna recenzia, ce o mai da de gard 😀

Notele au fost neasteptat de bune😋, eu credeam ca sunt extrem de departe , dar se pare ca ma descurc chiar bine…

Link spre comentariu
Acum 3 minute, Maxuserita a spus:

A fost singura dată, ne-am dus la inițiativa mea, după ce l-am prins pe nimfomane si pe la saloanele de masaj 😅 

Acum tot propun să mergem să ma vadă cu un tip, dar bate in retragere 😅😅😅 bine ca noi putem sa suportam ideea ca ei su fost 🤪 

Eh și noi avem nevoi de genul... Iaca... Dar nu mă las până nu merg 🙈 

Foarte bine , daca asta iti doresti , de ce sa renunti…   

Link spre comentariu
Vizitator Maxuserita
Reputație: 0

@Nevasta-ta propune-i sa mergeti la un salon de masaj erotic unde sunt bărbați, sa te vadă el pe tine, spune-i ca vrei sa explorezi si latura asta...macar odată, apoi promiți ca nu o mai faci  exact cum ți-a promis și el și chiar asa va fi... Ca doar nici el nu mai frecventează, deci nici tu nu o vei face, plus ca mergeti împreună, deci nu se considera înșelat... 🤪

Link spre comentariu

 

Acum 11 minute, Maxuserita a spus:

@Nevasta-ta propune-i sa mergeti la un salon de masaj erotic unde sunt bărbați, sa te vadă el pe tine, spune-i ca vrei sa explorezi si latura asta...macar odată, apoi promiți ca nu o mai faci  exact cum ți-a promis și el și chiar asa va fi... Ca doar nici el nu mai frecventează, deci nici tu nu o vei face, plus ca mergeti împreună, deci nu se considera înșelat... 🤪

Interesanta recomandarea ta, o sa tin cont de ea. Acum este in etapa in care este extrem de  curios sa ma descopere, spune ca nu se astepta sa fiu atat de sexuala si de deschisa. Sa vedem ce va urma …

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitator Indecisu
Reputație: 0
Acum 52 minute, Maxuserita a spus:

A fost singura dată, ne-am dus la inițiativa mea, după ce l-am prins pe nimfomane si pe la saloanele de masaj 😅 

Acum tot propun să mergem să ma vadă cu un tip, dar bate in retragere 😅😅😅 bine ca noi putem sa suportam ideea ca ei su fost 🤪 

Eh și noi avem nevoi de genul... Iaca... Dar nu mă las până nu merg 🙈 

Asa sa faci ... arde-l pe pacatos 😀

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...