Sari la conținut

Imi caut sotul 😜


Postări Recomandate

Acum 5 minute, extraterestru78 a spus:

Super fain! O relatie care a trecut printr-o minune de la agonie la extaz.. de asta imi place mie viata, pentu ca ne ofera astel de momente, momente unice la care nu visăm ca le-am putea trai vreodata. 
ps: mi sa sculat pwla citind recenzia😂😂

Viata nu este cum o planificam noi, ci cum vrea ea. Depinde cum reactionam noi cand ne arata ce/ cum vrea ea. Multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 7 ore, Nevasta-ta a spus:

Pot doar sa spun ca a fost super. Poate urmatoarele …

Buna dimineata.

De mult vreau sa intreb pe cineva care inghite sperma, de preferat femeie, ce gust are ? Si intrebare suplimentara, doar o curiozitate....cata sperma este intr-un coi, ai reusit sa iti dai seama ? Ms frumos.🥰

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Recenzie la nevasta-ta

locatie 8

aspect: de gospodina

primit in lenjerie sexy, tocuri: nu

oral: slabut, facut mecanic asa ca din obligatie de nevasta

futai: accepta pozitii dar e pe silent, fara pasiune, gemete discrete cat sa nu trezeasca copii

anal: nu prea e deschisa nici macar la un deget in fund

gfe: nota 6, se simte ca e casnica

cadoul: e confidential, asa cum sotul ei fute alte femei mai bune la pat…tot confidential!

🤣🤣🤣🤣😊😊😊😊😄😄😀

  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 34 minute, laury a spus:

Recenzie la nevasta-ta

locatie 8

aspect: de gospodina

primit in lenjerie sexy, tocuri: nu

oral: slabut, facut mecanic asa ca din obligatie de nevasta

futai: accepta pozitii dar e pe silent, fara pasiune, gemete discrete cat sa nu trezeasca copii

anal: nu prea e deschisa nici macar la un deget in fund

gfe: nota 6, se simte ca e casnica

cadoul: e confidential, asa cum sotul ei fute alte femei mai bune la pat…tot confidential!

🤣🤣🤣🤣😊😊😊😊😄😄😀

Recenzie la tine bulangiule! Nevasta-ta te-a futut in gura! Oralul 10, se pricepe, nu este vina ei ca esti impotent, normalul 11, se misca bine, nu este vina ei ca esti handicapat, CONCLUZIA!?...ESTI IDIOT, MULTUMESC, ESTE BUNA IDIOTULE!🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 12 minute, gallo a spus:

Recenzie la tine bulangiule! Nevasta-ta te-a futut in gura! Oralul 10, se pricepe, nu este vina ei ca esti impotent, normalul 11, se misca bine, nu este vina ei ca esti handicapat, CONCLUZIA!?...ESTI IDIOT, MULTUMESC, ESTE BUNA IDIOTULE!🤣🤣🤣

Ai scapat de la ATI cumva? 

Link spre comentariu
Acum 13 ore, tendoi a spus:

Buna dimineata.

De mult vreau sa intreb pe cineva care inghite sperma, de preferat femeie, ce gust are ? Si intrebare suplimentara, doar o curiozitate....cata sperma este intr-un coi, ai reusit sa iti dai seama ? Ms frumos.🥰

Pe mine m-ai gasit sa ma intrebi? Vorbeste si tu cu fetele de aici , sigur te-ar lamuri in acesta privinta… dar mai sunt si alte metode de a afla daca nu ai incredere in ce iti spun ele…😉

Link spre comentariu
Acum 2 ore, laury a spus:

Recenzie la nevasta-ta

locatie 8

aspect: de gospodina

primit in lenjerie sexy, tocuri: nu

oral: slabut, facut mecanic asa ca din obligatie de nevasta

futai: accepta pozitii dar e pe silent, fara pasiune, gemete discrete cat sa nu trezeasca copii

anal: nu prea e deschisa nici macar la un deget in fund

gfe: nota 6, se simte ca e casnica

cadoul: e confidential, asa cum sotul ei fute alte femei mai bune la pat…tot confidential!

🤣🤣🤣🤣😊😊😊😊😄😄😀

Cata rautate… sau invidie…in loc sa apreciezi gestul… . Asa poate sunt experientele tale, tu stii ce ai descris aici ,dar sigur nu pe mine.😘

Link spre comentariu
Acum 22 ore, Nevasta-ta a spus:

Pe mine m-ai gasit sa ma intrebi? Vorbeste si tu cu fetele de aici , sigur te-ar lamuri in acesta privinta… dar mai sunt si alte metode de a afla daca nu ai incredere in ce iti spun ele…😉

Cred ca am facut o greseala.

Prima recenzie eu chiar am crezut ca este adevarata, adica scrisa de sotul tau. 😀

Acolo scria ca ai inghitit.

Nu am fost prea atent, scuze, daca se poate. 

Link spre comentariu
La 20.01.2022 la 18:40, tendoi a spus:

Cred ca am facut o greseala.

Prima recenzie eu chiar am crezut ca este adevarata, adica scrisa de sotul tau. 😀

Acolo scria ca ai inghitit.

Nu am fost prea atent, scuze, daca se poate. 

Daca nu ai gasit raspunsul acesta de la fetele care fac asta frecvent si care ar putea sa-ti dea un raspuns concret , crezi ca eu pot ? 🙈stai linistit, am inteles ironia😁

  • Like 1
Link spre comentariu
La 20.01.2022 la 16:10, xDrive69 a spus:

Nu prea iti place ironia.Autoironia cica e un semn de inteligenta🙄

😁autoironia imi place ,o  folosesc atunci cand este potrivit sa fac asta, chiar si ironia, dar, “mistourile “sunt altceva si nu au legatura cu cele doua. Dar ai dreptate oamenii inteligenti cunosc diferenta dintre ele. 😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...