Sari la conținut

Pareri? A luat o cineva ?


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor

e craciunul abtine-te stai acasa bea, mananca relaxeaza-te in familie :pope

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salut! Am vrut si eu sa o iau pe domnisoara acum cateva zile. Punct de intalnire a fost peco Petrom-Podul Viilor. A adus-o pestele cu masina. Cand am vazut-o am zis pass. Este foarte neingrijita si era si foarte urat imbracata. Avea namol pe pantofi. Daca lui colegu ia placut mie nu. Dar gusturile nu se discuta. Sa aveti o zi frumoasa!

Link spre comentariu

  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Am cunoscut-o și eu pe domnișoara  dar nu mă incantat cu nimic.e subțirică dar are burta mare..iar serviciile sunt slabe oralul mecanic și la normal nu am rezistat prea mult că am simțit mirosuri neplăcute.pentru mine e de evitat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...