Sari la conținut

Fete din alte orase


Postări Recomandate

Vizitator unsuflet
Reputație: 0

 

Acum 11 minute, bertus a spus:

Ai fost la ea?

Din pacate nu. S-a apucat recent de meserie si nu a parasit Sibiul de atunci. Dar daca ii privesti pozele si recenziile, ma vei intelege de ce vreau sa vina la noi.

Se zice ca barbatii care am fost intarcati prea devreme de mamele noastre ne vom uita toata viata dupa sanii femeilor. Eu am avut parte doar de 3 luni, dar mai sunt pe aici cativa care zici ca nu or supt nici macar o zi lapte de la mama lor, asa sunt de innebuniti de sani...

Link spre comentariu
36 minutes ago, unsuflet said:

 

Din pacate nu. S-a apucat recent de meserie si nu a parasit Sibiul de atunci. Dar daca ii privesti pozele si recenziile, ma vei intelege de ce vreau sa vina la noi.

Se zice ca barbatii care am fost intarcati prea devreme de mamele noastre ne vom uita toata viata dupa sanii femeilor. Eu am avut parte doar de 3 luni, dar mai sunt pe aici cativa care zici ca nu or supt nici macar o zi lapte de la mama lor, asa sunt de innebuniti de sani...

😂 e de urmarit atunci

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Sunt convins ca multe isi fac planuri de a vizita orase noi de la anul, asa cum multi isi propun sa se lasa de tigari sau orice altceva in noul an.

Ideea era sa le citam cu @, sa vada si ele si sa ne exprimam cel putin in scris cat mai multi disponibilitatea de a le vizita.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
La 30.12.2021 la 22:14, reviewarad a spus:

Votul meu merge către ellaella22

La multi ani tuturor si Un An Nou Fericit!! 🥂

Va Multumesc pentru vot si ma bucur sa vad ca vreti sa va vizitez 🙈 poate o sa va fac vreo vizita cine stie 😊 🙈pupiciii 💋💋💋💋

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, ellaella22 a spus:

La multi ani tuturor si Un An Nou Fericit!! 🥂

Va Multumesc pentru vot si ma bucur sa vad ca vreti sa va vizitez 🙈 poate o sa va fac vreo vizita cine stie 😊 🙈pupiciii 💋💋💋💋

Multumim pt urări și te așteptăm la Arad😘😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
1 hour ago, ellaella22 said:

La multi ani tuturor si Un An Nou Fericit!! 🥂

Va Multumesc pentru vot si ma bucur sa vad ca vreti sa va vizitez 🙈 poate o sa va fac vreo vizita cine stie 😊 🙈pupiciii 💋💋💋💋

Multumesc pentru interesul. Un An Nou Fericit!! 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...