Sari la conținut

0790486836 - Blondă Gorjului (nu am reținut numele)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună seara și bine v-am regăsit, revin cu o altă recomandare. Am căutat și nu am găsit un alt topic așa că am spus să-l fac eu.

Azi eram foarte plictisit pe acasă și am zis să fac o vizită pe publi, să încerc să caut unul dintre puținele anunțuri bune din sectorul 6. O sun, zice ca servicii OP/ON, NP, masaj, mici fantezii, poezia clasică, halat 100/200. Zic ok, stabilesc o întâlnire, mă duc la ea. Locația o are momentan lângă Gorjului, la 5 minute de metrou (zic momentan pentru că vrea să se mute, tot în București). M-a primit într-o ținută nebună, care o avantaja foarte bine și ajung la concluzia că pozele din anunț sunt reale. Fata are cam 1.70 înălțime, plus minus, slăbuță dar nu skinny, sânii puțin lăsați dar frumoși. Singura neconcordanță cu pozele din anunț este că pozele sunt mai vechi iar între timp s-a mai îngrășat și a slăbit și se vede, are ușoare vergeturi pe abdomen și coapse, dar nimic care să îmi displacă. S-a prezentat, am vorbit puțin, i-am lăsat cadoul pentru un nr că eram puțin pe grabă, m-a întrebat dacă vreau la duș, mi-a oferit prosop curat, totul ok, curat, nimic de reproșat. Trecând la subiect, când ies o găsesc pe pat goală într-o poziție ca în filme, se scoală, vine la mine, mă împinge în pat și se pune pe ON. Nu prea vreau să dau note pentru că totul este subiectiv, dar pentru mine a fost 10/10, energic, fără mână, atenție la oo, limbă. Îmi pune balonașul, trecem la normal, îi zic să se pună peste mine, se mișcă în toate felurile posibile și imposibile, încercase și un mic GFE: îmi pune sânii pe față, vorbește murdar, mă sărută pe gât. Până la final a stat cum am pus-o, eu peste ea cu picioarele pe umerii mei, capră, cum am vrut. Se implică super mult. După ce am terminat a mai frecat-o puțin, că "îi place să o chinuie". Per total, cea mai bună experiență pe care am avut-o în sectorul 6, și ca niște note din punctul meu de vedere ar fi 10/10 ON și NP (evident raportate la banii pe care i-am plătit, deși ar fi meritat și mai mult), dar la locație 8.5/10 (printre blocuri, apartamentul nerenovat). Las anunțul de pe publi mai jos. 

Anunțul

TL;DR: ON și NP 10/10, cadou 100/200, locația la 5 minute pe jos de metrou Gorjului, poze reale, de revenit

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall

cuib. 2 tipe in locatie.  am ajuns la ora programata si mi-a raspuns colega ca trebuie sa mai astept ca a intrat cineva. sun dupa 30min si-mi zice sa vin.  mai astepta cineva jos in scara blocului care mi-a facut cu ochiul (pe bune).  nici nu am mai intrat.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
6 minutes ago, makaveli123 said:

Mai tii minte, avea tatuaje?

Nu avea 

 

6 hours ago, owic said:

cuib. 2 tipe in locatie.  am ajuns la ora programata si mi-a raspuns colega ca trebuie sa mai astept ca a intrat cineva. sun dupa 30min si-mi zice sa vin.  mai astepta cineva jos in scara blocului care mi-a facut cu ochiul (pe bune).  nici nu am mai intrat.

Îmi pare rău sincer de experiența ta, eu cel puțin nu am avut probleme de niciun fel 

Link spre comentariu

Am trecut si eu pe la asta si am plecat la fel de repede. E un cuib destul de dubios si mizer pe Cetatea de Balta, unde mai fusesem dar am zis ca poate s-au schimbat lucrurile daca forum si recenzie pozitiva. Doar ca s-au schimbat din parti. Blonda e una peste 30 si destul de uzata, careia "i se citeste meseria pe fata". Mai avea o colega tiganca mai tanara, care arata bine dar e genul de mahalagioaica haladita dupa cum vorbeste si se poarta. Posibil sa aiba si un peste cu ele ca mi s-a parut ca il aud la telefon pe fundal. Poate ca pentru Militari nu e cea mai rea varianta, dar e departe de ce reiese din recenzia initiala.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 10 ore, da da da a spus:

Am trecut si eu pe la asta si am plecat la fel de repede. E un cuib destul de dubios si mizer pe Cetatea de Balta, unde mai fusesem dar am zis ca poate s-au schimbat lucrurile daca forum si recenzie pozitiva. Doar ca s-au schimbat din parti. Blonda e una peste 30 si destul de uzata, careia "i se citeste meseria pe fata". Mai avea o colega tiganca mai tanara, care arata bine dar e genul de mahalagioaica haladita dupa cum vorbeste si se poarta. Posibil sa aiba si un peste cu ele ca mi s-a parut ca il aud la telefon pe fundal. Poate ca pentru Militari nu e cea mai rea varianta, dar e departe de ce reiese din recenzia initiala.

Userul care a pus recenzia originala e nou si se numeste stefrares22 = sa-te-fraieresc-2022 😆

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...