Sari la conținut

Ali Alexia 0799384748


Postări Recomandate

Buna numele meu este Ali Alexia sunt noua în oraș  o fata educata și sociabilă o fire deschisă la ce îți place in limita bunului simț.
Roșcată 30 de ani 1,72 cm 55 kg ochi căprui. Știu exact cum sa va răpesc și sa va îndeplinesc dorințele, Cu mine vei petrece clipe de neuitat. Sunt o femeie de vis pe care o poți avea pentru momente fierbinți.
Fac ceea ce fac mulți alții, dar o fac diferit! Lasă-te fermecat de serviciul meu de top 100%. Nu vei regreta ..... Fanteziile mele sunt foarte fierbinți și ascuțite!

•o fin (max30 min ) - 150

• 1h -350 (max 2 fin)inclus (anal) 

Serviciile oferite in prețurile de mai sus sunt: sex normal , oralul in funcție de igiena , 69, gfe, finalizare corporală, diferite poziții , sărutări pe corp, sărutări pe gurița
sex între sâni, masaj,intim, masaj erotic , masaj de relaxare, striptis 
 
Servicii oferite extra :

•c.i.m.- 50 lei

•c.o.f. - 50 lei

Masaj-prostata-100lei 
 

F02D2FA2-C7E1-415C-8DEA-8E4EDB4CA8F6.jpeg

31A9267E-93AC-48B1-BF53-F808F7FB3DEF.jpeg

7001DD8B-4AA2-4427-9681-B2FA0780CB7A.jpeg

8D382DA5-DC90-4720-B730-CFC48FB997C5.jpeg

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, Alialexia said:

Fanteziile mele sunt foarte fierbinți și ascuțite!

As ruga un mai reputat coleg sa-mi explice si mie cum e cu fanteziile ascutite, e prima data cand citesc despre asa ceva, se pare ca nici google nu stie ce-s alea fantezii ascutite :)

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator mihai03
Reputație: 0

Ai vrut o descriere care te depaseste ,nu spune nimeni că trebuie să scriem corect gramatical dar tu ai scris de nici tu nu înțelegi ,citez: fac ceea ce fac multi altii,dar o fac diferit - corect era fac ceea ce fac multe altele ,dar dacă a scris bibanul poate el se crede diferit fata de alti peștișori din balta .Nici aia cu răpitul nu este deloc reușită deci mai lucrează puțin la prezentare apoi sa ai pretenții de asemenea tarife ,nici pozele nu te ajuta din păcate 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 7 ore, Catalinn1234 a spus:

Bună! Suntem un cuplu de 20 și 18 ani. Cautam cupluri căsătorite pentru o fantezie de a noastră. Prietena mea sa facă sex cu soțul iar eu și soția lui sa privim cu fac sex. Face și sex anal apropo. Dorim sa fim contactați de partea feminina pentru a confirma ca sunt cuplu și ca își doresc și ei sa facă acest lucru. Ne puteți contacta la 0774476300

Mai Cataline(sau Catalina)cred ca ar fi fost bine sa faceti upgrade la cont si sa incarcati si niste poze,in special cu sotia,nu diar sa postati pe toate topicele.Macar asa vedem si noi ce si cum pentru ca pe partea de experienta nu cred ca stati foarte bine(avand in vedere varsta).In plus ar trebui sa specificati exact ce servicii oferiti si ce asteptari aveti de la celalalt cuplu.

Stiu ca sunt doritori pe aici,sigur ii veti gasi.

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna sunt Ali Alexia roșcata focoasă, sunt o fata finuța, răbdătoare, atenta nevoilor tale, igiena mea este impecabila și aștept același lucru de la tine, te aștept în locația mea pentru a petrece clipe dulci de neuitat.. Fără graba, sociabila si cu chef de viata . Dacă ești un bărbat care se respecta și vrei sa fi răsfățat te astept la mine in locație ❤️ 

Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 31 minute, Alialexia a spus:

Buna sunt Ali Alexia roșcata focoasă, sunt o fata finuța, răbdătoare, atenta nevoilor tale, igiena mea este impecabila și aștept același lucru de la tine, te aștept în locația mea pentru a petrece clipe dulci de neuitat.. Fără graba, sociabila si cu chef de viata . Dacă ești un bărbat care se respecta și vrei sa fi răsfățat te astept la mine in locație ❤️ 

Nu te lasi mai fish....

dar acum vad ca macar gramatica face fața 😁

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
7 hours ago, Alialexia said:

Buna mâine voi reveni cu poze noi si mai multe detali ❤️❤️ Voi fi disponibila până la ora 02:00 😘😘

Schimba pestele ca asta nu stie sa iti faca poze deci nici sa te vanda, mai ales ca pretul, da pretul......

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, petrepetre02 a spus:

Talpile murdare, maieul asta este antisex total, e un fel de moartea pasiunii. Raman la parerea ca fotografu' peste mai bine se lasa de meserie iar tu iti pierzi timpul cu el.

una peste alta ...arata mai bine imbracata decat dezbracata...oare nu o avea vreo jena sa ceara 350 lei / h cu fizicu ala?a inebunit lumea de tot !

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
1 minute ago, madmax01 said:

una peste alta ...arata mai bine imbracata decat dezbracata...oare nu o avea vreo jena sa ceara 350 lei / h cu fizicu ala?a inebunit lumea de tot !

si la toate astea mai puntem si poza cu fatza din anunturi

Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

She doesn't look healthy in the pictures 

Why is it so hard to remove your clothes

Those pictures can't make me hard, how is it sexy? 

No offense girl, but if you really want people to pay 350 to fuck you in the ass, you should put more efforts on your pictures 

Have a good day! 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...