Sari la conținut

Maya si Nicol - Titan - 0734174961 ; 0765209681


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-titan-Vl6de7#jYkoQ2

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-titan-Zz1d03#jYkoQ2

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-titan-kMXdPj#jYkoQ2

Titan,

Buna Maya si Nicol, suntem aici pentru ati oferi cel mai bun masaj de relaxare,

Detalii suplimentare  60 lei

 
Brunete cu forme Maya 1.50 inaltime 42 kg 19 ani Nicol 1.70 inaltime 52kg 20 ani pentru ati indeplini fanteziile dorite tot ceea ce trebuie sa faci este sa ne contactezi Suna si nu vei regreta
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost eu. Nu am ramas. Poze false. 

Locatie la gura de metrou Costin Georgian, strada Lucrețiu Pătrășcanu nr 13. 

Cand am ajuns, m-a rugat sa aștept jos 5 minute, pentru ca era colega ocupata, ocazie cu care am observat in fața scarii o figura care astepta afara in fata blocului, la 0 grade, la telefon. Posibil sa aiba legătură cu fetele (sau nu), acum nu stiu daca era client ca si mine sau administrator. 

Actiunea are loc într-o garsoniera veche, cu o singura camera. Este clar ca pozele nu sunt din locatie. 

Sunt 2 fete, una tinerica, voce plăcută, micuța, m-a așteptat îmbrăcată doar in prosop si m-a invitat sa ma fac comod. Are un tatuaj de pușcăriaș pe umarul stâng. S-a întristat cand a vazut ca plec, probabil as fi ramas daca ar fi existat mai multă intimitate. A răspuns la numarul 0765209681. 

Cealaltă astepta in baie cu usa deschisa, in timp ce fuma si vorbea la telefon!!! Cand am intrat, am dat nas in nas si cu ea. Aceea arăta mai mult de 40 ani, cu fata obosita de nopți nedormite si tutun. 

Nu recomand, decat daca nu va deranjează sa futeti cu usa de la baie deschisă, unde colega își așteaptă cuminte rândul. 

Pret - 60 lei finalizarea. 

  • Like 3
  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut , am incercat si eu sa ajung de 2 ori la aceste specimene..de fiecare data am vb la telf cand eram in zona gen la 5-10 min distanta , in ambele cazuri am vorbit cu ele ..au zis sa vin da sa intarzii 10 min fata de timpul in care am zis eu ca ajung , dupa ce am asteptat 10-15 min , am sunat si la fel ..ca a intrat altcineva sa mai astept 10 min..dupa inca 10 min de asteptat am sunat si imi zice sa mai astept putin ca ma suna ea/ele..mi’am bagat pula, asta ce va va povestesc sa intamplat de 2 ori exact la fel ma simteam ca in matrix:))!!!sfat prietenesc daca nu aveti treaba pe zona  cum am avut eu , nu va deplasati ca o faceti degeaba!!!bafta

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Am fost de curand la D-ra,nu este cea din poze,am dat peste ceva mic si cu ochelari,dar ma intampinat dezbracata complet,mi-a placut ce am vazut, am ramas.insa sunt doar artificii,la oral o face pe repede inainte,nu prea se implica foloseste si mana,ii dau un 6 la oral ca sa nu zic 5,la normal un pic in pozitia misionarului,cand am cerut schimbarea pozitiei,adica pe la spate,a inceput sa maraie un pic fata,dar i=am dat ciocane batranesti de vreo 15 minunte la foc automat,ca in armata,am zis ca se rupe patul,nu a comentat probabil ne se astepta sa o regulez si eu pe repede inainte,cum a facut ea cu oralul,insa nu recomand,ne este de revenit,fata este cu mofturi in cap si sta cu ochii pe ceas,plus ca nu este ea in poze,mi-a placut la oral ca nu a dat ochelarii jos....asa ca.... colegu nu ai pierdut nimic...toate fetele de la policlinica sunt cu poze false....nu am gasit una reala

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu la fetele in cauza. Sincer nu mai tin minte pe ce numar am dat de ele, dar au oricum mai mult de un singur numar, set de poze. Locatie la gura de metrou Costin Georgian, strada Lucrețiu Pătrășcanu nr 13. 

La fata locului, m-a intampinat tipa mica, ziceai ca are 16 ani, iar in bucatarie, era o alta tipa, mai creola si putin mai corpolenta (Nu grasa). Am zis sa raman totusi la una scurta fiind grabit, asa ca am ales minionul :)).  

Actiunea cu minionul a fost naspa, un oral de 2 min si hop intrebarea, "Hai treci peste?", 10 min m-ai tarziu nu reuseam sa imi dau drumul, asa ca am intrebat daca pot sa fac schimbare cu cealalta fata. Primind un raspuns pozitiv, am mai achitat inca 60 de lei si am reusit finalizarea.

Sincer nu recomand, pozele nu sunt reale. Atitudine de fast fuck, nimic special..

Op-4

Np-7 (3.5 prima + 3.5 a 2a)

Total= 120 de lei

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
4 hours ago, xarium1 said:

Am fost si eu la fetele in cauza. Sincer nu mai tin minte pe ce numar am dat de ele, dar au oricum mai mult de un singur numar, set de poze. Locatie la gura de metrou Costin Georgian, strada Lucrețiu Pătrășcanu nr 13. 

La fata locului, m-a intampinat tipa mica, ziceai ca are 16 ani, iar in bucatarie, era o alta tipa, mai creola si putin mai corpolenta (Nu grasa). Am zis sa raman totusi la una scurta fiind grabit, asa ca am ales minionul :)).  

Actiunea cu minionul a fost naspa, un oral de 2 min si hop intrebarea, "Hai treci peste?", 10 min m-ai tarziu nu reuseam sa imi dau drumul, asa ca am intrebat daca pot sa fac schimbare cu cealalta fata. Primind un raspuns pozitiv, am mai achitat inca 60 de lei si am reusit finalizarea.

Sincer nu recomand, pozele nu sunt reale. Atitudine de fast fuck, nimic special..

Op-4

Np-7 (3.5 prima + 3.5 a 2a)

Total= 120 de lei

Cea miniona , macar este frumușică ? Mersi

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...