Sari la conținut

👍 Topul clonelor, minusarilor si fraierilor pe anul 2021👍


Postări Recomandate

  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Chiar acum, scorpion1970 a spus:

😂Eu..recunosc!!!!🙈😂

 

Bine, si asta cu nu suntem normali, este de mai multe feluri… mie imi place mistocareala, voia buna, sa ne “simtem” bine… chiar nu imi place balacareala, recunosc, ma mai scap si eu dar si asta tot pentru distractie…🥳🥳

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Chiar acum, extraterestru78 a spus:

Bine, si asta cu nu suntem normali, este de mai multe feluri… mie imi place mistocareala, voia buna, sa ne “simtem” bine… chiar nu imi place balacareala, recunosc, ma mai scap si eu dar si asta tot pentru distractie…🥳🥳

Tati, în viata reala, sunt adevăratele "probleme", aici...eu,tratez totul în gluma, indiferent dacă mai primesc din "gând în gând" câte-o urare binecuvântată. 😀 🥂

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Chiar acum, scorpion1970 a spus:

Tati, în viata reala, sunt adevăratele "probleme",

Asa este, dar si acolo daca stii sa le iei ca atare, sunt frectie la picior de lemn…. Eu pe taicameo l-am mostenit, si el e la fel, glumet, mistocar… plin de voie bună🤗🤗🤗🤗

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 50 minute, MacArthur a spus:

Pauza de reimprospatare sau ce-i cu linistea asta de 20 de minute?

Geci @gallo a auzit ca la un chiosc din Ferentari este Prenadez ieftin si a plecat sa se aprovizioneze , paraszt  @CharonIV a plecat sa caute ceva de supt , @Indecisu are un moment de reflectie , trebuie sa se decida daca e prost sau nu , @picon cauta saitul pe care sa se inscrie la olimpiada prostilor , iar noi ceilalti stam linistiti ca nu avem prosti care sa ne provoace. Deci e un pic de liniste.  🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:here,there,everywhere
  • Oras:here,there,everywhere
Acum 3 minute, extraterestru78 a spus:

Sigur ajungem ca conversatii lungi cu futai😂

Dacă e vorba dă conversații lungi,va trebui sa luăm de la doo ore  in sus,țin la vorbă și la băutură :)))))

Să ne țină și erecția :)))

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 1 minut, the_big_man a spus:

Dacă e vorba dă conversații lungi,va trebui sa luăm de la doo ore  in sus,țin la vorbă și la băutură :)))))

Să ne țină și erecția :)))

Dupa bautura multa, pula erectie… te bucuri daca poti sa iți urnesti limba cum trebuie😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:here,there,everywhere
  • Oras:here,there,everywhere
Acum 2 minute, extraterestru78 a spus:

Dupa bautura multa, pula erectie… te bucuri daca poti sa iți urnesti limba cum trebuie😂

Erecția ca erecție,se duce naibi după o vreme da' limba e eterna pe poziție :))))

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:here,there,everywhere
  • Oras:here,there,everywhere
Acum 1 minut, extraterestru78 a spus:

Se mai intampla cand si limba o ia razna si nu mai gasesti gaura… io’s patit🤦‍♂️🤷‍♂️

Când aplici tehnica limbii de câine, nu ratezi,e și tutorial p-acilea :D

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 45 minute, extraterestru78 a spus:

😂😂😂😂 daca bei bidonul ala si sticla aia, mai futi o pula🤭… somn pana in 2022

Ba dar ce trebuie băut tot🙄

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 22 minute, extraterestru78 a spus:

Dupa bautura multa, pula erectie… te bucuri daca poti sa iți urnesti limba cum trebuie😂

Bă extraterestule eu am cîteodată un chief de futut, dupa ce beau  fut si cîte o noapte daca am chef, deci am pățit acu cîteva zile am baut cu niste prieteni si am futut o noapte intreaga nu mint, am gasit intr o locatie 3 fete li am futut pe rind dupa li am luat pe toate 3 odata. 

Link spre comentariu

S-a dat drumul la bauturice ? Mai pastrati mai baieti si pentru maine noapte, dupa aia ce faceti, o dati pe cola ? 😅🙄

Bine, cred ca s-au facut rezerve din timp, asa ca nu-i problema !

Da, zic, eu, totusi, cu moderare, chit ca o sa-mi dati castane'n freza ! Adica mna, mai sunt atatea sarbatori inca, nu-i nevoie sa gatati tot asa tac-pac, zic eu ! ;)🙄😅😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 1 minut, marcus6 a spus:

Bă extraterestule eu am cîteodată un chief de futut, dupa ce beau  fut si cîte o noapte daca am chef, deci am pățit acu cîteva zile am baut cu niste prieteni si am futut o noapte intreaga nu mint, am gasit intr o locatie 3 fete li am futut pe rind dupa li am luat pe toate 3 odata. 

Nu mai povesti din astea ca iti faci multi dusmani… stii cum e, unii sunt invidiosi, fut si ei 2 minute, apoi citesc una ca asta si gata, i-ai terminat psihic😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 1 minut, horny_gooner a spus:

S-a dat drumul la bauturice ? Mai pastrati mai baieti si pentru maine noapte, dupa aia ce faceti, o dati pe cola ? 😅🙄

Bine, cred ca s-au facut rezerve din timp, asa ca nu-i problema !

Da, zic, eu, totusi, cu moderare, chit ca o sa-mi dati castane'n freza ! Adica mna, mai sunt atatea sarbatori inca, nu-i nevoie sa gatati tot asa tac-pac, zic eu ! ;)🙄😅😂

Fiecare zi trebuie traita de parca ar fii ultima, ce tu nu stiai asta? 😈

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...