Sari la conținut

👍 Topul clonelor, minusarilor si fraierilor pe anul 2021👍


Postări Recomandate

  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
1 oră în urmă, CharonIV a spus:

Pai n-ai cum sa-mi explici daca esti ,liviule ,n-ai prea fost la orele de logica la scoala ,este ,sau la scoala de poponari nu s-a facut? 🤭

Tu vorbești despre mers la scoala? 😃 Sau despre poponari? Tu, care umbli toată ziua după pula? 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 42 minute, moldoclaudiu a spus:

Tu vorbești despre mers la scoala? 😃 Sau despre poponari? Tu, care umbli toată ziua după pula? 

nu-s eu ala cu anunturi pe publi 🤭

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 2 ore, ionica 73 a spus:

Charon cel mai prost din curtea scolii.

A mai bagat 200 de postari si azi.

Aide:) mea

Nu numai din curtea scolii, unde ajunge sa cerșească cornul cu lapte pe care copiii nu vor sa il mănânce. Acasă la el e prostul satului iar in Piata Bucur-Obor e prostul pieței, jigodia oborista. 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures

Ba, fratilor, unde a disparut colegu' 2peu?🙄 Stiti ceva despre el?

Pe 11 septembrie anul trecut am deschis un topic cu titlul "Unde erai cand s-au prabusit turnurile gemene?"

El a raspuns: "angajat intr-o depasire" 😂

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
La 02.01.2022 la 23:04, MacArthur a spus:

Ba, fratilor, unde a disparut colegu' 2peu?🙄 Stiti ceva despre el?

Pe 11 septembrie anul trecut am deschis un topic cu titlul "Unde erai cand s-au prabusit turnurile gemene?"

El a raspuns: "angajat intr-o depasire" 😂

Probabil bantuie pe aici de pe alt cont. Sunt vreo 2-3 suspecti... :)

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
La 02.01.2022 la 21:38, moldoclaudiu a spus:

Nu numai din curtea scolii, unde ajunge sa cerșească cornul cu lapte pe care copiii nu vor sa il mănânce. Acasă la el e prostul satului iar in Piata Bucur-Obor e prostul pieței, jigodia oborista. 

Mori de ciuda ca te vede lumea pe canalele din obor saracule Te-a futut viata in gura aurolacule deogat!🤣

 

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 6 minute, gallo a spus:

Mori de ciuda ca te vede lumea pe canalele din obor saracule Te-a futut viata in gura aurolacule deogat!🤣

 

Nu am fost niciodata , nici macar aproape de zona Obor. Dar inteleg de ce crezi ca m-ai vazut, ai halucinati de la Prenadez! :)

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 14 minute, moldoclaudiu a spus:

Nu am fost niciodata , nici macar aproape de zona Obor. Dar inteleg de ce crezi ca m-ai vazut, ai halucinati de la Prenadez! :)

Smardoiule, in realitate nu ti-as recomanda sa ne intalnim face to face, ti-ai lua caderea bastiliei la greu soaghita. In rest, stai linistit, nu te lasa nimeni fara rezerva de prenadez sau aurolac drogatule!🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 11 minute, gallo a spus:

Smardoiule, in realitate nu ti-as recomanda sa ne intalnm face to face, ti-ai lua caderea bastiliei la greu spaghita. In rest, stai linistit, nu te lasa neni fara rze

ma indoiesc , in poze esti tare amarat , anii intregi in care ai stat in camasa de forta au cauzat atrofierea muschilor , numai gura mai e de tine. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 45 minute, moldoclaudiu a spus:

ma indoiesc , in poze esti tare amarat , anii intregi in care ai stat in camasa de forta au cauzat atrofierea muschilor , numai gura mai e de tine. 

Muita, pozele alea sunt puse de clone, nu imidoresc, te asigur insa ca face to face te caci pe tine mizeie!🤣 Ma pish pe tine din toate pozitiile drogatule! Ai prins promotia la trei capace bulangiule? Pentru soaghite ca tine este limitata, iti mai dau o gura de canal pe care sa dormi soaghita, om fara tara si onoare!🤣🤣🤣

 

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
1 oră în urmă, gallo a spus:

Muita, pozele alea sunt puse de clone, nu imidoresc, te asigur insa ca face to face te caci pe tine mizeie!🤣 Ma pish pe tine din toate pozitiile drogatule! Ai prins promotia la trei capace bulangiule? Pentru soaghite ca tine este limitata, iti mai dau o gura de canal pe care sa dormi soaghita, om fara tara si onoare!🤣🤣🤣

 

Ai recunoscut ca sunt ale tale retardule. Si cu minusatul ce crezi ca faci? Crezi ca rezolva ceva? pai eu imi refac repede reputatia , ca activez ca tine pe toata lumea , inapoiatule! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
1 oră în urmă, gallo a spus:

Muita, pozele alea sunt puse de clone, nu imidoresc, te asigur insa ca face to face te caci pe tine mizeie!🤣 Ma pish pe tine din toate pozitiile drogatule! Ai prins promotia la trei capace bulangiule? Pentru soaghite ca tine este limitata, iti mai dau o gura de canal pe care sa dormi soaghita, om fara tara si onoare!🤣🤣🤣

 

de asemenea , moaca de retard din poza corepsunde perfect cu activitatea ta pe acest forum. Un muist frustrat , un aurolac injuracios!

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 10 minute, moldoclaudiu a spus:

Ai recunoscut ca sunt ale tale retardule. Si cu minusatul ce crezi ca faci? Crezi ca rezolva ceva? pai eu imi refac repede reputatia , ca activez ca tine pe toata lumea , inapoiatule! :)

Nu am recunoscut nimic muistule drogat, se pare ca ai abuzat de aurolac si nu mai esti constient de ce catcat ai mancat. Nu este problema muedin, intelege toata lumea ca esti un pestalau analfabet. Hai baga clonele muistule!🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 7 minute, moldoclaudiu a spus:

de asemenea , moaca de retard din poza corepsunde perfect cu activitatea ta pe acest forum. Un muist frustrat , un aurolac injuracios!

Besi in mm de bulangiu, ma pish pe pchii tai si in realitate si virtual ardoi de cacat ce esti! Am vazut ca ai inceput sa ameninti pe aici cu "fizicul" tau cacanare. Sa te feresca bunutul sa mi te puna in cale ca te caci pe tine pe viata!🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 2 ore, gallo a spus:

Besi in mm de bulangiu, ma pish pe pchii tai si in realitate si virtual ardoi de cacat ce esti! Am vazut ca ai inceput sa ameninti pe aici cu "fizicul" tau cacanare. Sa te feresca bunutul sa mi te puna in cale ca te caci pe tine pe viata!🤣

Faptul ca înjuri ca un țigan ciorditor nu schimba faptul ca ești un retardat mintal. Ba chiar îl. Accentuează. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
1 oră în urmă, moldoclaudiu a spus:

Faptul ca înjuri ca un țigan ciorditor nu schimba faptul ca ești un retardat mintal. Ba chiar îl. Accentuează. 

Soaghita ciorditoare, tu cum vorbesti sifiliticule cretin? Te deranjeaja ca iri raspund cu aceiasi moneda muistule? Te-n gura de impotent cacanar, daca iti fuck bau face to face te caci pe tine bozgore de cacat!🤣🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 8 ore, gallo a spus:

Soaghita ciorditoare, tu cum vorbesti sifiliticule cretin? Te deranjeaja ca iri raspund cu aceiasi moneda muistule? Te-n gura de impotent cacanar, daca iti fuck bau face to face te caci pe tine bozgore de cacat!🤣🤣🤣

Oricat de mult te străduiești crizatule , titlul de cretinul forumului este deja adjudecat de @CharonIV.  Mai ai de săpat mult sa cobori la nivelul lui. Asa ca degeaba încerci, ești un looser, te străduiești sa pari cel mai cretin și nici măcar aia nu îți iese. 😆

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 5 ore, moldoclaudiu a spus:

Oricat de mult te străduiești crizatule , titlul de cretinul forumului este deja adjudecat de @CharonIV.  Mai ai de săpat mult sa cobori la nivelul lui. Asa ca degeaba încerci, ești un looser, te străduiești sa pari cel mai cretin și nici măcar aia nu îți iese. 😆

Oricat de mult te straduiesti bozgore, nu te poate deposeda nimeni de totlul de cretin muist al forumului!🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...