Sari la conținut

👍 Topul clonelor, minusarilor si fraierilor pe anul 2021👍


Postări Recomandate

  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Chiar acum, barnautiu02 a spus:

@pidsadera are acum @elprofesoare . Tu nu ai citit dincolo,  cum clonele @Tandem3 @Indecisu @CharonIV @Doina2001 @gallo @christiano_29 @derwallcum dau in el? Pe rand cu ura maxima 😂😂

Mai, eu le inteleg pe toate, dar pana cand o sa ne mai războim cu injuraturile si minusarile astea? Mie mi-e dor sa citesc recenzii, nu scandaluri care tin de ani de zile🥺

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Chiar acum, barnautiu02 a spus:

Vreti totul de'a gata? El e ma. Degeaba scrie de pe 2 telefoane.

ce gogosi incearca el acum :))))))))))))))))))) ,esti penibil rau frate ,motanul poate sa-si dea seama doar din pm-urile schimbate intre mine si @Tandem3 ca mananci cacat cu tona ,nu mai deraia de la subiect 

Link spre comentariu
Just now, CharonIV said:

ce gogosi incearca el acum :))))))))))))))))))) ,esti penibil rau frate ,motanul poate sa-si dea seama doar din pm-urile schimbate intre mine si @Tandem3 ca mananci cacat cu tona ,nu mai deraia de la subiect 

Daca erati 2 persoane diferite, nu incercai atatea insistente sa demonstrezi contrariul, lucru facut de @Tandem3  si in trecut, de pe alte conturi. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Chiar acum, barnautiu02 a spus:

Daca erati 2 persoane diferite, nu incercai atatea insistente sa demonstrezi contrariul, lucru facut de @Tandem3  si in trecut, de pe alte conturi. 

ce logica de fier ,asa ,deci tu cine esti ,care e contul tau "main" daca esti omul adevarului si n-ai nimic de ascuns asa cum sustii 

Link spre comentariu
2 minutes ago, extraterestru78 said:

Mai, eu le inteleg pe toate, dar pana cand o sa ne mai războim cu injuraturile si minusarile astea? Mie mi-e dor sa citesc recenzii, nu scandaluri care tin de ani de zile🥺

Te-ai comvins cine starneste cacatul si cauta taraboi pe forum. Restul e abureala de 2 lei :(

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Chiar acum, barnautiu02 a spus:

Te-ai comvins cine starneste cacatul si cauta taraboi pe forum. Restul e abureala de 2 lei :(

aha da ,de ce te dai ranit cand vezi ca nimeni nu tine cu tine:))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

De ceva timp, datorita lipsei de moderare reala pe aici, multi useri seriosi au renuntat la recenzii.

Dau doar un nume : @viezuremanz

Bravo clonelor si clonelor clonelor !😋😷🤮

 

 

 

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 1 minut, CharonIV a spus:

ce logica de fier ,asa ,deci tu cine esti ,care e contul tau "main" daca esti omul adevarului si n-ai nimic de ascuns asa cum sustii 

Mai, si eu as fii curios… oricum, sunt convins ca si tractoristul de vasileblej citeste pe aici… ai ramane surprins sa stii cate conturi are😈

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 1 minut, derwall a spus:

De ceva timp, datorita lipsei de moderare reala pe aici, multi useri seriosi au renuntat la recenzii.

Dau doar un nume : @viezuremanz

Bravo clonelor si clonelor clonelor !😋😷🤮

 

 

 

pai tu ai mai face recenzii frate cand iti da cineva 7000 de minusuri ca asa vor muschii lui 

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Chiar acum, extraterestru78 a spus:

Mai, si eu as fii curios… oricum, sunt convins ca si tractoristul de vasileblej citeste pe aici… ai ramane surprins sa stii cate conturi are😈

sunt convins ,ca nu l-am acuzat nici pe ala degeaba 

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 2 minute, Tandem3 a spus:

Bravo frate,  o întrebare pertinentă.  🤣

Sincer si eu as fij curios… oricum, cred ca nu este niciuna dintre cele pe care le banuim… nu stiu, am asa o presimtire… oricine ar fii, ii dau la gingie in fiecare zi👉👌

Link spre comentariu
Acum 1 minut, CharonIV a spus:

ce logica de fier ,asa ,deci tu cine esti ,care e contul tau "main" daca esti omul adevarului si n-ai nimic de ascuns asa cum sustii 

Când eu îți spun că  fraierul ăsta  este bolnav cu capul si împrăștie  cu noroi tot ce mișcă  , doar , doar îl crede cineva.  A apărut de câteva zile și știe tot ce mișcă   și ce nu mișcă.  Păi nu e nepoate , dubios ?  

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Chiar acum, extraterestru78 a spus:

Sincer si eu as fij curios… oricum, cred ca nu este niciuna dintre cele pe care le banuim… nu stiu, am asa o presimtire… oricine ar fii, ii dau la gingie in fiecare zi👉👌

sunt 90% sigur ca e @elprofesoare

Link spre comentariu
Acum 3 minute, CharonIV a spus:

sunt 90% sigur ca e @elprofesoare

Da tu nu observi cu câtă răutate vorbește?  Ce insistente pe el să  albească pe unul care a fost prins de en ori cu clone.  Bă  cât să  fi de prost  să  te dai în fapt în halul ăsta?  Acum sunt tu,  după 1 min. sunt altul , dupa sunt alți 5.🤣🤣

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, CharonIV a spus:

sunt convins ,ca nu l-am acuzat nici pe ala degeaba 

Am o curiozitate, de unde stii tu de vasileblej? De cand ai contul pe nimfomane? Si de unde stii de ataia useri care deja au conturile sterse sau sunt rebranduiti?

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Chiar acum, derwall a spus:

Iti repet.Nu am avut si nu am clone. 😅😉🙃

oricum are @elprofesoare cat pentru noi toti ,asta ar putea sa tina site-ul singur la cate conturi are ,face si conversatie ,se muta de pe pc ,pe telefon si vorbeste cu el insusi :)))))))) 

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 2 minute, derwall a spus:

De ceva timp, datorita lipsei de moderare reala pe aici, multi useri seriosi au renuntat la recenzii.

Dau doar un nume : @viezuremanz

Bravo clonelor si clonelor clonelor !😋😷🤮

 

 

 

Ai dreptate… sa stii ca si eu am facut si mai fac recenzii…. Dar cand zilnic esti bombardat cu minusuri si fetelor pe care le recenzez le sunt distruse topicele cu acuzatii inchipuite si cu off topic la maxim, cum naiba sa reactionez? …poi m-am saturat sa caut o notificare de la careva printre sutele de minusuri pe care le primesc peste noapte…. 
 

Link spre comentariu

Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Chiar acum, nicieu a spus:

Am o curiozitate, de unde stii tu de vasileblej? De cand ai contul pe nimfomane? Si de unde stii de ataia useri care deja au conturile sterse sau sunt rebranduiti?

sunt curios din fire si am inceput sa intreb in stanga si in dreapta cine este cine , unii oameni au avut rabdare sa-mi povesteasca ,am cautat topice vechi sa vad cu cine sunt in conflict ,de acolo ii stiu 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...