Sari la conținut

0725582032


Postări Recomandate

  • Oras:Drobeta Turnu Severin
  • Oras:Drobeta Turnu Severin

Am sunat-o pe domnișoara,locatie plafar, statia de taxi pe splai, tarif 100 cu 200,am ajuns acolo, m ia răspuns la telefon a zis sa aștept cateva minute sa plece clientul de la colega ei ca suna ea cand e gata, am suna dupa 5 minute, nu a mai răspuns la telefon, nu a mai sunat apoi, am plecat dupa 10 minute de așteptat. Pentru mine este o neserioasa si o sa evit. 

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
  • Oras:Drobeta Turnu Severin

Da, am realizat mai tarziu asta ca nu am pierdut nimic, am cautat si nu am găsit nimic, pentru ca mi-a trezit niște dubii cand am vorbit cu ea la telefon ca nu o sa fie o vizita prea plăcuta dupa felul cum vorbea

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
  • Oras:Drobeta Turnu Severin

Oricum nu ai de unde alege zilele astea din Severin, aunt 10 anunțuri din care sunt doar 5 fete maxim ca restul au mai multe, așteptăm zile mai bune, pana atunci trecem pe abstinenta 😅😅

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
  • Oras:Drobeta Turnu Severin

Am mai sunat inca doua dar am zis sa nu mai deschid topic, una din ele fiind Anastasia, avea client si ea in acelasi timp vorbea cu mine ceea ce denota o atitudine care lasa de dorit, am si pleaca din fata blocului. Așteptăm sa creasca concurenta sa creasca și serviciile 

Link spre comentariu

Eu ma duc la o dama de companie unde sa imi faca pofta si fantezia mea...nu ma duc la oricine ce apare...fete slim nu prea simt nevoia...mai mult fete cu forme sa ma excite ...sa ma duc sa ma imi golesc coitele pentru ce...mai bine studiez și aștept o dama de companie fara graba sau cu fome sau sa ma termin unde vreau eu  ))))sunt multe de spus dar noi sa fim sănătoși 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...