Sari la conținut

Sex cu fete neagra 0737453904


Postări Recomandate

On 1/5/2022 at 2:31 PM, schweppes123 said:

La fel si asiaticele/icii

Ca negresele/ii

 

Fals. Am fost la o asiatica aici, am dat in ea 4 ore si mirosea ca primavara incat am lins fiecare bucatica din corpul ei minunat.

 

LA negresa aceasta mirosea a mizerie, as da triplu pe o asiatica decat sa fac sex cu o negresa, poate am eu ceva insa asta e experienta avuta cu negrese, big no no, daca ai fantezii... iti trec imediat ce ajungi la negrese

Link spre comentariu
Vizitator Marius2907
Reputație: 0
Acum 40 minute, razbunaregrea a spus:

Balurulauru, mai bine ne spui de asiatica…

despre cine e vorba?

multumim!!!

Salut! Asta e singura pe care o stiu in București, colegu

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut.Îi rog mult pe cei care au vizitat angoleza,să facă o recenzie mai amănunțită.M-ar interesa detalii despre corp,țâțe, pizdă (am auzit că au bartai lindicu fetele astea ) ,dar,și alte amănunte de interes:cât costă fin.,timp alocat,etc.Încercați să faceți abstracție de miros...Poate așa vă iese o poveste care poate avea totuși rol informativ.Mulțumesc anticipat pentru răspunsuri!!🤝

Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

I myself dislike the smell of some African women

BUT if the girl is clean, and she shave her armpits, she will smell very wonderful

You really think Beyonce is one of the most famous singers in the world and she smell bad? NO

She probably smell perfect, because she takes good care of herself

I know this very good because yes half my family is black and I have lived with them!!! 

In France, A LOT of french guys find African women to get married to because they like their shapes and they can cook very well

I still prefer white women, especially Russian/Ukrainian women, but do not underestimate black women.. Some are very pretty

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salut, am vizitat-o eu. Are locația în sec 6 pe o străduță pe lângă cora lujerului

Cam 1,60 sânii sunt micuti cu ditai sfârcurile, cur rotunjel, frumusel, buze mari are pe la un 25-27 ani cred, foarte negresa de sus până jos. Mie mi-a plăcut cum arată si.. NU miroase. Când am fost era curata, parfumata, pielea catifelată nu transpirată cum mai întâlnești prin alte parti  ceea ce mi-a plăcut 

Ca servicii oral neprotejat de un 8, np de un 8 cum o pui așa stă, destul de larguta, fără anal.

Nu prea îmi mai aduc aminte pt ca am fost acum ceva timp, n-am lăsat recenzie pt ca nu prea mai înțelegi nimic din forumul asta, numai discuții inutile și rar găsești o recenzie reala. 

Pret 400/h mai multe nu mai stiu momentan. 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Hello!

La inceputul lunii lui ianuarie eram in Bucuresti chiar 1-2 si am vizitat fata respectiva 🤗

A fost prima mea experienta cu o negreasa si a fost wow 🔥🥵

Sa incep cu inceputul... cand am ajuns greu am gasit locatia ...m-a confuzat gps-ul 😅 ... am gasit-o intre-un final , am intrat ... am intrebat daca pot fuma o tigara ... nu avea loc de haine in balcon ...asa ca mi-a facut loc 🙂 amabila deci ++

Dupa vorbeam cand in romana un pic( intelegea) cand in franceza ( broken french-ul meu) 😅...dar ne-am inteles.

Am inceput cu atingeri sarutari pe corp , nu mirosea dubios absolut deloc foarte curata tin sa mentionez 🤗😇 m-a incintat rau de tot fiind o prima experienta de genul 🥵

A continuat cu oralul neprotejat  ...executat fain 😈 apoi misionar , ea on top ... am mai schimbat pana am luat o pauza de la prima tura , frumos am fumat o tigara, am mai glumit 😉 ... apoi a 2 tura am inceput din nou  😈

in pozitia misionar vreo 10 min mai tarziu s-a terminat povestea.

Costul 400 per h ... consider ca a meritat ...cel putin fiind prima experienta 😜

Ce sa mai .. mi-a placut!😎

Daca fata mai activeaza prin Bucuresti , data viitoare o vizitez din nou 😉😁

Recomand pentru curiosi de experiente si mai ales iubitorii de fete negrese 🥰

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 12.01.2022 la 2:04, danydagher a spus:

Fals. Doar oamenii care nu se spala miros. Am fost cu doua negrese pana acum, asa ca zic din experinta nu din auzite.

Oricat se spala…africanii miros. Am futut la greu in Germania cat am stat acolo cativa ani si negrese si asiatice…nu curve…civile. Poate nu ai miros prietene! 😊

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...