Sari la conținut

Caut stapana


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 02.01.2022 la 16:01, StateEduard9 a spus:

Bună, sunt nou în asa ceva și vreau sa încerc ceva cu totul diferit 

    Adica ? 

 

      Fundul meu merita sa aiba abonati. Sa vedem, daca tu meriti, sa fii abonatul fundului meu ! Maine dimineata sa te prezinti la mine, Zdreanta, cu un buchet de flori, un pachet de cafea, cu fursecuri si cu o sticla de bautura fina ! Am chef sa fac din tine prietena mea, sa stam impreuna la taclale, in bucatarie, la o cafea si sa ne coloram unghiile cu oja. Am sa te imbrac in haine de dama, am sa iti pun peruca si am sa te invit sa iei loc pe scaun, langa mine, dupa ce iti bag in fund un dildo. Am sa iti dau cu fard de obraz si cu rimel pe gene, ca sa nu mai arati ca o lamaie stoarsa ! Vreau sa ne povestim experientele amoroase, sa te bat la fund, poreclindu-te Terfelina -Botulina, si sa te pun sa ma lingi. Am sa te satisfac cu straponul, reprosandu-ti ca esti o nesatula. Sunt stapana Sanziana, inzestrata de natura sa fac din barbati jucariile mele, supusii mei, admiratorii mei secreti, adoratorii mei si sclavii dorintelor mele. Sunt o femeie rafinata, ingrijita, eleganta, instruita, pretentioasa in ceea ce priveste igiena si bunele maniere. Iti pot oferi foot fetish, ass fetsih, lingerie fetish, toe fetish, nylon fetish si multe alte fetisuri, la cerere, role play, age play, doghi play, masaj tantric, terapeutic, de relaxare, ( facial si corporal ), la scalp, la prostata, stimulare cu strapon, fisting, dominare, uro, umilire verbala, fizica, publica, bondage, spanking, trampling, cbt, etc. Ma pot ocupa de tine intr-un mod special, si daca doresti o relatie pe termen lung, de stapana-sclav.

   post-84499-0-24027700-1568355842_thumb.jpgpost-84499-0-28769600-1568379250_thumb.jpgpost-84499-0-10578200-1568638988_thumb.jpg

 

      Labus, azi nu vei mai manca nimic, decat bataie, fiindca te-ai ingrasat ca un porc si de Revelion te-ai imbatat pana ai picat, ca o carpa, sub masa ! Nu ai pic de barbatie in tine si nu ti se mai vede jucaria de burta. Vegetezi ca o planta si bagi in tine ca spartul, dihanie. Daca ai sa incapi pe mana mea, am sa iti schimb stilul de viata ! Am sa iti pun limfa in miscare, cu biciul si ai sa faci sport, carandu-mi plasele de cumparaturi ! Nu imi sta ca palamida in drum, ca te calc in picioare ! Fa-mi-te util ! Nimeni nu te vrea ? Iti lipseste motivatia de a face ceva ? De azi, eu sunt motivatia ta si stapana ta ! Nimeni nu vrea maidanezi prafuiti, dar daca vei fi asculatator, vom merge impreuna la magazin, sa iti cumpar lesa si zgarda, te voi dresa si voi face din tine campion la limbi. . Bucura-te si arata-ti recunostinta, ca de azi inainte ai pe cine sa adori si pentru cine sa traiesti si sa muncesti ! Sunt stapana Sanziana si iti pot oferi cea mai diversificata gama de jocuri, fetisuri si fantezii de dominare, dar si masaj profesional sau intalniri de tip sugar. Suna-ma din timp, pentru o programare ! Spune-mi exact, fara jena sau vreo retinere, ce fantezie ai, pentru ca eu sa ti-o pot indeplini ! Detin jucarii, strapon, lenjerii, tocuri peruci. Te pot feminiza, incornora, umili, domina soft si hard. 

post-84499-0-03286000-1596621389_thumb.jpgpost-84499-0-20723500-1596622151_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Vino, sa te bat la fund, fiindca esti un chiulangiu si un corigent, la cunilingus si la anilingus, ca stai cu pixul in mana, degeaba, toata ziua si nu ti-e bun de nimic ! Sunt Sanziana, profesoara placerii, si te pot medita la materii speciale cum ar fi fetisuri si fantezii de dominare. Sunt rafinata, cocheta, incitanta, autoritara. La ora mea trebuie sa fii receptiv si ascultator. Treci la colt, cu mainile legate la spate, cu chilotii mei si stai intr-un picior, fiindca nu ti-ai invatat nici azi lectia ! Linge-mi pantofii, daca vrei sa te iert ! Cerseste, cu mana intinsa, mila, din partea mea ! Esti bun doar sa ma pis pe tine, sa te fac cocolos si sa te arunc la cos, dupa ce scriu pe tine: GUNOI AMBULANT sau REBUT. Am sa te umilesc public, in fata clasei. am sa iti fac codite si am sa iti pun pampoane, am sa te rujez si am sa te imbrac in rochie, am sa il chem pe domnul director si am sa te oblig sa i-o sugi, in timp ce am sa te pedepsesc cu straponul, fiindca ai venit la sedinta cu parintii, deghizat in mama ta ! Venereaza-ma, ca pe o regina si fii taburetul sezutului meu ! Spala-mi oalele, aragazul, baia, zugraveste-mi bucataria, fii lacheul si soferul meu, personal, daca vrei o nota de trecere, din partea mea ! Adu-mi flori, bomboane fine, de ciocolata, prajituri si cadouri, daca vrei sa treci anul ! Ia, meditatii particulare, saptamanale, de la mine, daca nu vrei sa simti ca traiesti degeaba, vierme inutil, lemn Tanase, ce esti ! 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...