Sari la conținut

❤️CRISTINA - MASAJ EROTIC - 0768659881 ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Mamaia Nord
  • Oras:Mamaia Nord

‘Neata futăcioși!

Fost, văzut și finalizat. 

Locație: Unirii, aproape de Delfinariu, curat, plăcut, lumini psihedelice/erotice, prosoape, duș… the whole nine yards…

Design: plinuță dar fără a se revărsa, către partea plăcută aș spune (de gustibus…), focoasă și cu un plăcut touch of gfe  la sfârșit.

Actiunea: Masaj relaxare plus erotic cu finalizare prin folosirea trupului, mânuțelor și umpic a guriței din dotare.

Halat: 200 RON cu posibilitatea extinderii ofertei contra unei remunerații corespunzătoare.

Nota: 8-9 cu mențiunea că e de revenit…

As a matter of fact… o sa revin azi 

  • Like 3
  • Mersi 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 39 minute, cheludmx a spus:

Si ceva info .. detaliat?

O domnișoară voluptoasa, păcat ca nu întreține relatii sexuale, finalizarea este prin masaj.

Nota 9 pentru masaj astazi, mai trebuie sa ajung pe la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Am fost azi la dra , înainte de a începe ne am asezat la masa și am stabilit x anumite aspecte de la bun inceput ! 
Face doar masaj de relaxare /body2body / erotic cu finalizare prin masaj ! Nimic altceva ! 
Îți explica de la început  iar decizia îți aparține dacă rămâi sau nu ! 
Pozele par a fii reale , este blonda. ,are ceva tatuaje , sânii mari , destul de înaltă vârsta 34 

Aspect 9  

Masaj 9 

Locatie ușor de ajuns , chiar pe colț , la parter 

Foarte curat ! 10!!

Igiena 10+ a făcut dus înainte iar dacă clientul are nev sa facă dus înainte sau după , se poate ! 
 

Halat 200 ! 

Metoda contact SMS! 
 

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 2 ore, claudiu4sex a spus:

Inseamna ca  s-a vopsit intre timp . In poze este bruneta .

Sau nu sint pozele ei ?

Sanii par fooarte mari din poze . Asa e ?

Sânii ii are foarte mari ! De aceea zic , par reale pozele . Și buzele le are ca la poza de wapp ! 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na

Vizitat acum ceva timp, pentru masaj.

Tipa este masiva, mai ales la bust. Niste boobsuri mari si tari de am zis ca imi rupe coloana. :)))

masajul de relaxare ok, fain, mai ales ca atmosfera din camera te face sa crezi ca esti intr-o poveste doar ca masajul se desfasoara le o saltea, nederanjant pentru mine.

Masajul erotic ok, mai ales ca are cu ce! Finalizarea se face prin laba uleioasa, se poate si cu gat/clavicula (simulare de sex oral), iar din discutii se pare ca face si mai mute contracost!

Faleza nord, un parter de bloc, 9.5

Aspect 9.5 pentru amatorii de sani mari, starova! Tatuaje reusite pe corp!

igiena 10

Masaje 9

200 ora de masaj, extra cred ca in functie de client si de starea de moment, nu stiu.

De revenit!

p.s. nu se fumeaza deloc acolo!

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

La recomandarea haloowen-ului am ajuns si eu la domnița.

Merita deranjul, merita banii pentru un masaj daca sunteti ok cu bbw-urile. 200 lei doar masaj, exact ce am avut nevoie la momentul respectiv.

  • Like 7
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Salutare.

Am tot zis ca va scriu si voua curiosilor cateva detalii despre Cristina.

Este 100% ca in poze, blonda cu parul in coada impletita, botox, tatuaj pe mana si pe coapsa pana pe o bucă. Inca de la usa miroase parfumat, te intampina pe tocuri cu prosopul pe ea. In bucatarie la o mica discutie daca esti nou si ii lasi banii, apoi te conduce in camera de masaj care arata foarte wow, intunecata cu lumini ambientale si muzica relax pe fundal. Trebuie sa faci dus inainte de masaj. Te conduce la dus unde ai toate conditiile. Apartamentul arata 10+.

Cand vii de la dus te intampina inapoi in camera sa te faci comod pe salteaua de masaj aflata pe podea acoperita cu un material textil care sa absoarba uleiul.

Merge si ea la dus.

Tehnica de masaj este super relax, incepe cu masaj la picioare apoi la gambe si pe spate, la ceafa. Nu se grabeste si are niste tehnici profesionale. Masajul erotic incepe cu "8-uri" pe corp, are niste sani mari, naturali, mangaieri si atingeri sexy, masaj la oua si penis, titsfuck, geme frumos, te lasa sa o atingi pe corp sa o mangai ba chiar iti ia si mainile si ti le pune pe sanii ei, partea finala e geniala, ori finalizezi din titsfuck ori dintr un handjob criminal.

Dupa finalizare te sterge si te lasa sa te relaxezi ceea ce face si ea. Nu te grabeste sa pleci, poti face si dus dupa.

Merita din plin 200 lei chiar daca nu faci sex🤌🏼🥂🥂

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 16.03.2022 la 22:27, benzema09 a spus:

O recomand și eu pe Cristina pentru masaj. Poze reale, o domnișoara blondă, frumușică, fiind corectă cu mine atât ca timp cât și ca servicii.

Frumușică!!!! E bunaciune din punctul meu de vedere 

Link spre comentariu
  • Oras:Malul mării
  • Oras:Malul mării

Am fost si eu la Cristina, de doua ori. Locatia foarte ok, prin Faleza Nord, camera dark and sexy, Cristina foarte ok ca si comunicare. La prima intalnire am convenit dinainte regulile jocului, mi-a comunicat ca face doar masaj si i-am zis ca sunt de acord, ea conduce, ea face regulile, eu vreau doar masaj. :) Am inceput cu masaj normal, pe care il face foarte ok, misto, relaxant, de la talpi pana la ceafa. Muzica pe surdina, ai ce vorbi cu ea, accepta sa pui mana pe ea fara sa fii invaziv, fapt care contribuie la starea misto din timpul masajului, mai ale daca ajunge in zona aluia mic. La prima intalnire mi-a dat putin coitele de pereti, fac parte din esantionul de masculi care nu duce mai mult de un mic pupic si o limba pe coaie, daca mi le iei la masat, intra in modul defense din fabrica cu repercusiuni asupra pulii si implicit ale finalului fericit. :)) Am covenit ce merge si ce nu merge din mers ... fara masaj la talpi ca sar de pe canapea si fara presiune pe coite ca sunt trecute prin viata si prin multe lovituri cand stateam zid la fotbal si nu mai futeam cu zilele dupa. :))

Cristina e o gagica cu sani mari, deloc slaba, as putea spune ca merge in directia femeilor cu forme proeminente, formele fiind impartite in mod egal, peste tot. :) Draguta la fata, are un fel de a fi destul de matur, si copilaroasa, si pisicoasa si matura. Dat fiind faptul ca la prima intalnire mi-a luat coitzele la masat, am finalizat destul de greu, insa am finalizat, dupa care am mai stat de vorba minute bune fara sa ne uitam la ceas. Achitat onorariul de 200 de lei si retras la depou cu gandul ca a doua oara va fi o experienta in care ne autodepasim. :)) Si a doua intrevedere ne-am autodepasit... nu mi-am dat drumul decat fortandu-ma si i-am facut eu masaj. :)))) A doua intalnire a fost super ok, masaj super misto, dar m-a dus pana in punctul ala in care pur si simplu daca nu intram cu pula intr-o gaura, orice deznodamant era in van. :)) Si m-am fortat sa-mi dau drumul, mai multe cu ajutorul meu. Sunt adreptul masajului erotic soft, apasat, pe puncte cheie si pe durata lunga... mai putin pe handjob intens, iar aceasta abordare cu handjob intens e chiar ok in anumite situatii pentru mine, in special cand inchei cu futai... :) fapt pentru care aici nu a fost cazul. Are prosop curat pentru fiecare client, baie curata, apartament foarte ok in care zicea ca e posibil sa nu mai stea mult din cauza proprietarului care l-a listat pe booking din greseala si l-a dat. 

Cristina e o prezenta super misto, curata, miroase misto, forme de femeie plinuta, face treaba foarte misto... insa pe mine ma duce in stadiul in care trebuie sa fut... si chiar daca imi dau drumul... plec cu nervi si trebuie sa mi-i descarc pe vecine. :))))) 200 lei achitat in ambele sedinte... cu Cristina timpul e foarte misto... daca nu te faci sa-ti doresti mai mult. :)) Eu nu stiu daca ma duc inca o durere de cap. :))

  • Like 7
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768659881
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0768659881
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Buna Dimineața , 

Deoarece am fost ‘ certata ‘ ca nu răspund la mesaje, voi lasa următoarele Informații aici: 

- programările le iau numai pe What’s up sau prin SMS.

- intervalul orar in care lucrez este de la ora 10 la ora 19. 
 

Odata ajunsă acasă închid telefonul de programari.

Persoanele care nu ma cunosc dar îmi fac reproșuri înainte de a îmi înțelege motivele , nu sunt binevenite. Sunt dispusă dialogului dar nu agrisivitatii pasive. 
 

Încerc sa creez un spațiu Zen , atât pentru clienți dar si pentru mine , nu vreau sa ma încerc cu energie negativă deoarece nu imi doresc sa o transmit mai departe. 
 

Sper ca aceasta informare sa nu fie supărătoare dar așa văd lucrurile . 
 


 

               

  • Like 4
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cu mare placere am vizitat-o azi pe Cristina ! 

Mi am început ziua perfect,  starea de bine de după masaj m-a făcut foarte productiv tot restul zilei . 

După părerea mea , numărul 1 pe Constanța.  Îmbinare perfecta între masaj de relaxare și partea erotica . Recomand tuturor, ne revedem curând, Cristina . Te pup 

Locație : 10 / igiena și aspect : 10 . M-a cucerit 🙈

A meritat alarma de dimineata 😂 

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare ,

Am fost azi ,dupa masa (dupa ce am reusit sa obtin o programare nestiind ca are programul incarcat) ,ajuns la locatie (care este pe unirii) iar înainte de a începe, ne am asezat la masa am vorbit putin sa ne cunoastem cat de cat și a detaliat anumite aspecte de la bun inceput ! Îți explica de la început iar decizia îți aparține dacă rămâi sau nu!

Face doar masaj de relaxare si erotic cu finalizare prin tehica masajului si atat,sa nu va asteptati la alte modalitati de finalizare,dar pentru mine a fost de ajuns.

Despre poze,nu are rost sa spun deoarece sunt 100% reale.

Masajele au fost pe placul meu,mai ales cel  b2b,la care eram deja "pierdut, in imaginatia mea😋😁

Ca si concluzie ,super fata ,super tehnica ,vorbareata ,arata bine (cel putin pentru mine) si o recomand!!

Te pup Cristina!

Aspect 10

Masaj 10

Igiena 10 

 

 

Halat 200 ! 

 

contact whatsapp

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Harsova
  • Oras:Harsova

Salutare tuturor,
La începutul acestui weekend, vineri dimineață, prins cu treabă în Constanța, eram în căutare de masaj, niciodată nu am experimentat și îmi doream asta, deoarece în ultimul timp am avut o perioadă agitată și foarte încărcată la lucru.
Primisem de la un camarad de pe acest forum, recomandare pentru 2 fete, unde cu siguranță voi fi mulțumit de alegerea făcută.
Așa că sun la primul număr de telefon, la advert 119 - titulara acestui topic și mă programez pentru masaj, știind că ajung în oraș în maxim 2 ore promit să revin cu un telefon când intru în oraș. La intrarea în oraș sun și spre ghinionul meu, era ocupată Cristina pentru următoarea programare, iar următoarea programare liberă era abea peste 2 ore. Din păcate eram presat de timp deoarece în 3 ore trebuia să fiu la lucru pentru o întâlnire.
Așa că sun la al doilea număr de telefon primit de la camaradul meu ,și îmi răspunde o persoană la fel de amabilă cu o voce caldă și calmă și îmi prezintă serviciile sale, însă am procedat undeva greșit față de ea și am fost respins, poate că eram pentru prima dată pentru un masaj... emoțiile... și mi-am dat singur cu stângul în dreptul încă de la telefon. Mi-a părut rău în acel moment și furios pe mine că sunt atât de stângaci 😀și ghinionist.... Dar în următoarele secunde mi se aliniază astrele și surpriză pentru mine... primesc mesaj de la Cristina, că a intervenit o schimbare în programul său și pot ajunge la ea în următoarele momente...
Superrr... mi-am spus, și doar în câteva minute am fost la ea în zona Unirii, un apartament curat și ușor parfumat, într-o ambianța perfectă pentru masaj și însoțită pe un fundal muzical.
Fiind pentru prima dată la un masaj erotic, mi sa explicat actul masajului și lipsa desăvârșită a partidei de sex, finalizarea făcându-se doar prin mângâieri.
După dușul de început (și aici în baie, la fel ca și în casă, totul curat și plin cu produse de igienă, prosoape curate, dar de această dată plină de lumină 😀)... am fost condus în camera unde a avut loc actul masajului erotic. 
Am fost uns cu un ulei plăcut mirositor și ușor călduț. .. pe toată suprafața spatelui și urmat de mângâieri încete pe fiecare centimetru al spatelui, a feselor, a picioarelor și chiar pină la fiecare deget de la picioare, și toate astea pe un fond muzical ce te purta pe meleaguri ce nu le încercasem pînă atunci. Eram ca într-un vis plăcut ce nu doream să se termine, îi simțeam palmele unsuroase și fierbinți plimbându-se ușor pe întreg spatele începând cu degetele picioarelor și pină sus pe umerii și la ceafă... 
Nici nu am simțit cât de repede au trecut cele 45 de minute de masaj, apropiindu-se de încheiere am simțit mișcarea întregului ei trup  uleios alunecând pe spatele meu.. cu sânii mari și puternici plimbându-se ușor pe spatele meu.. Apoi i-am simțit mâinile calde coborând de pe fesele mele ușor... ușor.. spre strot, apucandu-mi cu gingășie ouțelele, masând ușor și cu tandrețe... pină a simțit tăria penisului meu. Apoi mi-a cerut să mă întorc cu fața în sus, Cristina continuunind să se joace cu biluțele mele și în același timp frecând-mi penisul meu ercect.... Nu a durat mult și am ejacaculat puternic în timp ce ea continua să îmi maseze coaiele ușor și cu cealaltă mână să îmi frece penisul pină la ultima picătură a ejaculării mele... A urmat câteva secunde de tremur și minute de tăcere simțind doar căldura trupului ei uleios, fierbinte deasupra mea... și toate acesstea învăluite în muzica ambientală plăcută...
Ca o concluzie.. totul a fost perfect pentru mine... Ținând cont că am fost pentru prima dată la un masaj erotic...

Pentru futaci... mă gândesc că este greu de înțeles un astfel de act sexual încheiat prin masturbare (așa cum era și pentru mine pînă am experimentat), dar se merită din plin să încercați.... pe mine ma fermecat întregul act, am venit la Cristina timorat și încordat cu toate problemele mele de servici ce urma să le expun într-o alta întâlnire, de lucru data aceasta, și doar o ora mai târziu... 

Credeți-mă că mi-a prins atât de bine această întâlnire cu Cristina încât am primit un vibe atât de puternic și pozitiv încât nici mie nu îmi venea să cred la finalul întâlnirii de lucru, cât de minunat mi-au mers treburile. Și pentru asta, este doar meritul maseuzei noastre Cristina. 

Note de final nu dau pentru că sunt novice în această artă a masajului erotic, dar Cristina a făcut minuni cu trupul meu.î

ntreaga întâlnire a durat o oră sau poate oră și puțin cu dușul de final iar costul acestei experiențe a fost 200 lei.

Spor în toate să aveți! 

 

  • Like 8
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Tocmai ce am vizitat-o pe Cristina.Este pentru prima dată când am venit la un masaj erotic și pot să spun că a fost incredibil.
Locație 10

Atitudine față de client 10

Masaj relaxare si erotic 10

De revenit?clar Da

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cristina...wow.Dupa mult timp mi-a adus aminte ce inseamna un masaj erotic adevarat,aceasta domnita frumoasa,dulce,cu un corp superb,eu fiind fanul sexului.Cristina e o fata frumoasa,voluptoasa,exact cum imi plac mie femeile,este rabdatoare,eu eram tare agitat ca mai aveam pe cap niste chestii,ea super calma si deschisa.Va spun sincer oricand as da o partida de sex pe un masaj facut cum trebuie de aceasta frumusete.De revenit?Cu siguranta!!!Dupa aceasta intalnire parca pluteam 🙂Note:

Domnita:10 foarte amabila si deschisa si calma.

Locatia:10 o ambianta perfecta ptr un astfel de masaj 

Cadou ptr o intalnire de 45 min:200 lei

Merita din plin!👏

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare,

Zilele trecute am fost la domnișoara, la un masaj.

Locația apartament la parter dotat cu tot ce trebuie. 

După ce am ajuns, am stat puțin de vorbă cu domnișoara, am făcut dusul de rigoare, a urmat Cristina la dus după care a venit în camera și a început masajul.

Primul a fost cel relaxare și apoi cel erotic unde am finalizat.

Nu am făcut sex, dar cred că face contra unei sume corespunzătoare. 

După am făcut duș și am plecat.

Nota 9 pentru servicii.

Halat 200 lei 

Spor

  • Like 2
  • Mersi 2
Link spre comentariu

Bună ziua tuturor, am vizitat-o pe Cristina astăzi la prima ora de programări și pot spune este într-adevăr o profesionistă. De la felul cum era aranjat totul în apartamentul Zen... Lumini, lumânări, chiar intri în altă stare, lucru pentru care am și venit la ea bazat pe recomandările voastre. 

Totul a fost foarte natural și relaxarea pe măsură.. Nota 10 cu felicitări. Are mișcări foarte bune și m-a e citat maxim deși eram cam obosit. Am ales sa o las pe ea sa efectueze masajul fără a o atinge, dar îmi venea sa iau sânii ei frumoși la smotocit. Am inteles ca nu e contra atingerii dacă noi clienții dorim asta. 

Voi reveni cu siguranță.. Recomand

 

  • Like 4
  • Mersi 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...