Sari la conținut

Barbi din Ungaria 0754 852 933


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Astăzi am vizitat-o pe Barbi,pentru a doua oară,prima data fiind in Decembrie când a mai fost la noi 

Fata este cea din poze,1,60 de statura,funduleț bombat,sâni frumoși,zâmbareață

Pe partea cu comunicarea a fost putin mai greu deoarece vorbește putina romană,dar am reușit sa stabilim întâlnirea prim mesaje.

Np 8 

On 8

Anal -nu face 

Cim-nu face 

Fk nu sunt fan,prin urmare nu am încercat...

Amenda 250 

Mie unul mi-a plăcut,chiar dacă nu a existat prea multă comunicare între noi,fata a încercat sa se facă plăcută 

Mai are o colega pe Jenifer,am văzut-o și arată destul se bine,dar am o slăbiciune la blonde 😅😅

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Barbi din Ungaria 0754 852 933
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 20 ore, futaciosu94 a spus:

Astăzi am vizitat-o pe Barbi,pentru a doua oară,prima data fiind in Decembrie când a mai fost la noi 

Fata este cea din poze,1,60 de statura,funduleț bombat,sâni frumoși,zâmbareață

Pe partea cu comunicarea a fost putin mai greu deoarece vorbește putina romană,dar am reușit sa stabilim întâlnirea prim mesaje.

Np 8 

On 8

Anal -nu face 

Cim-nu face 

Fk nu sunt fan,prin urmare nu am încercat...

Amenda 250 

Mie unul mi-a plăcut,chiar dacă nu a existat prea multă comunicare între noi,fata a încercat sa se facă plăcută 

Mai are o colega pe Jenifer,am văzut-o și arată destul se bine,dar am o slăbiciune la blonde 😅😅

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Scrie-i aici si nr de tel, sa il adauge @pisicuts in titlu. Parca as vizita-o si eu egy picit.

Link spre comentariu
La 03.01.2022 la 17:05, futaciosu94 a spus:

Astăzi am vizitat-o pe Barbi,pentru a doua oară,prima data fiind in Decembrie când a mai fost la noi 

Fata este cea din poze,1,60 de statura,funduleț bombat,sâni frumoși,zâmbareață

Pe partea cu comunicarea a fost putin mai greu deoarece vorbește putina romană,dar am reușit sa stabilim întâlnirea prim mesaje.

Np 8 

On 8

Anal -nu face 

Cim-nu face 

Fk nu sunt fan,prin urmare nu am încercat...

Amenda 250 

Mie unul mi-a plăcut,chiar dacă nu a existat prea multă comunicare între noi,fata a încercat sa se facă plăcută 

Mai are o colega pe Jenifer,am văzut-o și arată destul se bine,dar am o slăbiciune la blonde 😅😅

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Parca i’as face o vizita .. sanii sunt mari ? .. te’ai inteles cu ea prin mesaje in romana ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Eu am fost la colega ei, la Jesica. Le-am explicat în mare despre forum, dar nu știu cât de bine au înțeles. Pe forum le-ar fi greu sa colaboreze, Jessica a învățat să-și prezinte doar serviciile în limba română în rest nu înțelege mai nimic și nici cu engleza nu se descurca foarte bine, iar Barbie la fel. Mi-a explicat ca avea și probleme cu anunțul de pe publi, cu clienții care vor doar detalii la telefon și nu folosesc whatsapp sau mesaje. I-am explicat că de aici ar întâlni oameni mai serioși care înțeleg situația, față de clienții care îi au de pe publi. 

Fără a cunoaște limba le este greu sa fie active pe aici. Ce pot spune despre ele că sunt fetele din poze ambele, cu mine s-a comportat frumos dar nu vă așteptați la servicii pe care le oferă fetele de la top. Oferă servicii clasice, dar fetele se implică și atât cât pot ele încearcă să te facă să te simți bine. 

Dacă vă hotărâți să le vizitați scrieți-le direct pe whatsapp,  dar grijă mare pentru cei cu obligații că dacă sunt ocupate posibil să vă răspundă în orice moment după ce văd mesajul. O zi faină să aveți!!

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 4 minute, ritchie21 a spus:

Eu am fost la colega ei, la Jesica. Le-am explicat în mare despre forum, dar nu știu cât de bine au înțeles. Pe forum le-ar fi greu sa colaboreze, Jessica a învățat să-și prezinte doar serviciile în limba română în rest nu înțelege mai nimic și nici cu engleza nu se descurca foarte bine, iar Barbie la fel. Mi-a explicat ca avea și probleme cu anunțul de pe publi, cu clienții care vor doar detalii la telefon și nu folosesc whatsapp sau mesaje. I-am explicat că de aici ar întâlni oameni mai serioși care înțeleg situația, față de clienții care îi au de pe publi. 

Fără a cunoaște limba le este greu sa fie active pe aici. Ce pot spune despre ele că sunt fetele din poze ambele, cu mine s-a comportat frumos dar nu vă așteptați la servicii pe care le oferă fetele de la top. Oferă servicii clasice, dar fetele se implică și atât cât pot ele încearcă să te facă să te simți bine. 

Dacă vă hotărâți să le vizitați scrieți-le direct pe whatsapp,  dar grijă mare pentru cei cu obligații că dacă sunt ocupate posibil să vă răspundă în orice moment după ce văd mesajul. O zi faină să aveți!!

Scuze,  nu știu de ce am scris Jessica în loc de Jenifer dar ați înțeles de cine era vorba🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 40 minute, futaciosul_69 a spus:

Ești sigur ca Barbie are whatsup?😐

Mie nu îmi apare, și la jenifer i-am scris pe whatsup de 2 zile dar nu mi-a răspuns🙈

De Barbie nu știu, eu când am mers la Jenifer pe whatsapp am vorbit. Locația este la libelula

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
5 hours ago, shadow0123 said:

Parca i’as face o vizita .. sanii sunt mari ? .. te’ai inteles cu ea prin mesaje in romana ? 

Sânii sunt mărisori,ai pe ce pune mâna vorba aia....da,eu unul m-am înțeles cu ea prin mesaje text in romană.pe whassap nu am încercat,nu știu dacă are sau nu 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Are sani frumosi, fund apetisant. Foarte atenta la client. Servicii standard oral protejet sau ne. Normal doar protejat. Masaj 69 si cam atat. Nu face anal Cim fk .

Se umezeste natural si geme in surdina in timpul actiunii.

250 lei ora pret corect zic eu pt ce ofera.

De revenit da. Mai ales cunoscatorii de limba magyiara.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am vorbit puțin cu Jenifer și mi-a zis că nu prea mai folosește whatsapp din cauză că foarte mulți îi cer apel video și nu este de acord cu asta. Așa este pe publi, mulți sună poate doar de plictiseală,  miștouri și glume proaste. A zis că preferă să dea detalii prin mesaj, în felul ăsta se poate ajuta cu google translate.

Link spre comentariu

Am fost .. pot sa spun ca am bifat si o unguroaica.

Trecuta bine de 30 ani .. sani nici mari nici mici .. ok, placuti la atingere .. fundul foarte ok .. a mers bine pe la spate .. o singura pozitie, finalizare in balonas.

Nu am simtit atractia aia .. am plecat cu pofta de acasa si am pierdut’o acolo .. dar am ramas totusi sa golesc putin stresul.

Ea ii cuminte asa ... nu pare genu’ ala care sa te grabeasca .. merge doar in lipsa de altceva.. dar nu are acel ceva care sa te faca sa revii .. bine, eu oricum nu revin niciodata.

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...